• دسته بندی
  ساخت تیزر تبلیغاتی
 • درجه کیفی 
  کلاس C
 • سفارش دهنده
  مجموعه لیگال اپلای
 • تاریخ تولید پروژه
  اسفند ماه 1397
 • مراحل تولید
  تصویربرداری >  تدوین و صداگذاری

ساخت ویدیو پرده سبز شرکت مهاجرتی

نمونه کار فیلم تبلیغاتی

درباره ساخت ویدیو پرده سبز مجموعه لیگال اپلای

پروژه ویدیو های پرده سبز مجموعه لیگال در اسفند ماه سال 1397 در استودیو کروماکی کاتشو تولید شده است. در مرحله پیش تولید، ابتدا با برگزاری جلسه محتوای متنی سناریو مشخص و پروژه وارد مرحله اجرا شد. تصویربرداری ویدیو های لیگال اپلای در استودیو پرده سبز در سه مرحله انجام شد و در مرحله تدوین المان های گرافیکی و بک گراند با استفاده از نرم افزار ساخته و پرداخته شد. این ویدیو ها در دسته بندی کلاس C تولید محتوای تصویری استودیو فیلمسازی کاتشو قرار دارد و شامل خدماتی نظیر طراحی سناریو تصویری، تصویربرداری در استودیو پرده سبز با کارگردانی ، تدوین و طراحی گرافیکی است.

نمونه ویدیو پرده سبز مجموعه لیگال اپلای قرار گرفته شده در این صفحه به منظور معرفی دانشگاه های معتبر ایتالیا برای دانشجویانی که قصد مهاجرت تحصیلی به این کشور را دارند، در قالب یک ویدیو 1 دقیقه‌ای جهت اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی مجموعه مثل اینستاگرام ساخته و پرداخته شده است. مجموعه لیگال اپلای به منظور تولید محتوای پیوسته صفحه اینستاگرام خود به دفعات متعدد با استودیو فیلمسازی کاتشو همکاری داشته است.


 

تصاویر پروژه ویدیو پرده سبز مجموعه لیگال اپلای

نمونه کار فیلم تبلیغاتی


از دیگر روش های خلاقانه و نوین برای تبلیغات و معرفی محصولات و خدمات می توان به ساخت موشن گرافیک ، ساخت فیلم صنعتی و ساخت فیلم مستند اشاره نمود. اگر می خواهید در مورد آن ها بیشتر بدانید از منوی خدمات کاتشو در بالای صفحه استفاده نمایید.


 

4/5 - (4 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *