انیمیشن صنعتی شرکت موتوژن

 • دسته بندی
  ساخت موشن گرافیک
 • درجه کیفی
  کلاس C
 • سفارش دهنده
  شرکت موتوژن
 • تاریخ تولید پروژه
  مهر ماه 1401
 • مراحل تولید
  طراحی و تصویرسازی > انیمیت کار
نمونه کار فیلم تبلیغاتی

درباره ساخت انیمیشن صنعتی شرکت موتوژن

پروژه انیمیشن تبلیغاتی شرکت موتوژن در مهرماه سال 1401 برای نمایش در فرودگاه تهیه شده است. این پروژه در دسته بندی کلاس C ساخت موشن گرافیک استودیو انیمیشن سازی کاتشو قرار دارد و شامل خدماتی نظیر طراحی سناریو و استوری برد، طراحی لوگوموشن و تصویرسازی است.

هدف از ساخت این انیمیشن کوتاه معرفی برند موتوژن و محصولات است. به همین منظور سناریو و استوری برد طراحی شده با توجه به شعار این مجموعه “چرخ های صنعت را ما می چرخانیم” توسط استودیو کاتشو تهیه شد. نکته مهم این پروژه اینه که تصاویر موتورهای استفاده شده در انیمشین با الهام از محصولات شرکت موتوژن تماما در فضای نرم افزار طراحی و تصویرسازی شده است. سپس کلیه المان ها با توجه به سناریو و استوری برد ، انیمیت (حرکت گذاری) و خروجی نهایی صداگذاری شده است.

خروجی نهایی انیمیشن تبلیغاتی فرودگاه شرکت موتوژن به منظور استفاده در بیلبوردهای تبلیغاتی فرودگاه بین المللی مهرآباد، توسط استودیو انیمشن سازی کاتشو ساخته و پرداخته شده است.


استوری بُرد انیمیشن ایزومتریک موتوژن

استوری برد موتوژن
نمونه کار فیلم تبلیغاتی

تصاویر پروژه انیمیشن صنعتی موتوژن

نمونه کار فیلم تبلیغاتی


چنانچه تمایل دارید در مورد تعرفه ها و شرایط خدمات شرکت فیلمسازی کاتشو مانند ساخت تیزر تبلیغاتی ، ساخت موشن گرافیک و ساخت فیلم صنعتی بیشتر بدانید؛ بر روی لینک آن ها کلیک کنید. اگر در مورد این خدمات سوال یا ابهامی دارید؛ می توانید با شماره ای که در بالای صفحه آمده است تماس بگیرید.


 

5/5 - (1 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *