• دسته بندی
  ساخت موشن گرافیک
 • درجه کیفی 
  کلاس B
 • سفارش دهنده
  فروشگاه نازدونه
 • تاریخ تولید پروژه
  بهمن ماه 1400
 • مراحل تولید
  پیش تولید طرح سناریو > طراحی کاراکتر > انیمیت کار

ساخت انیمیشن موزیکال فروشگاه نازدونه

نمونه کار فیلم تبلیغاتی

درباره ساخت فیلم انیمیشن موزیکال فروشگاه نازدونه

ساخت ویدیو تبلیغاتی انیمیشن موزیکال فروشگاه نازدونه در اوایل بهمن ماه سال 1400 به مرحله اجرا رسید. در مرحله پیش تولید با توجه به سناریو و موسیقی تهیه شده در استودیو، استوری برد اولیه و دو کاراکتر اصلی فیل و جغد در فیلم موشن موزیکال فروشگاه نازدونه به صورت اختصاصی توسط استودیو انیمیشن سازی کاتشو طراحی شد.

پس از ضبط صدا در استودیو در مرحله پیاده سازی انیمیشن، محیط انیمیشن تصویرسازی شده و کلیه کاراکترها ریگ بندی و انیمیت شدند. موشن گرافیک موزیکال فروشگاه نازدونه در کلاس بندی B استودیو انیمیشن سازی کاتشو قرار دارد. خروجی ویدیو انیمیشن موزیکال فروشگاه نازدونه به مدت زمان 1 دقیقه به منظور معرفی و تبلیغات فروشگاه و استفاده پخش ویدئو در شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام به سفارش کارفرما ساخته و پرداخته شده است.


 

تصاویر پروژه فیلم انیمیشن موزیکال فروشگاه نازدونه

نمونه کار فیلم تبلیغاتی


لازم به ذکر است که برای ساخت انیمیشن دو بعدی (2D) و انیمیشن سه بعدی (3D) ، ساخت تیزر تبلیغاتی ، طراحی بنر و کارت ویزیت ، ساخت فیلم صنعتی ، ساخت فیلم مستند ، ساخت کلیپ اینستاگرام و دیگر خدمات تولید محتوای تصویری و ویدیویی از نرم افزارهایی مانند افتر افکت و ادوبی پریمیر و فتوشاپ استفاده می شود.


 

5/5 - (2 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *