ویدیو معرفی دانشگاه پیراگوا روس دانشوران نیروانا

 • دسته بندی
  ساخت فیلم آموزشی
 • درجه کیفی
  کلاس C
 • سفارش دهنده
  روس دانشوران نیروانا
 • تاریخ تولید پروژه
  شهریور 1401
 • مراحل تولید
  جلسات پیش تولید > تصویربرداری در
  استودیو کروماکی
  > تدوین و صداگذاری
نمونه کار فیلم تبلیغاتی

درباره ساخت ویدیو پرده سبز مجموعه روس دانشوران نیروانا

پروژه ویدیو پرده سبز مجموعه روس دانشوران نیروانا در شهریور ماه سال 1401 در 12 قسمت مجزا ضبط و تولید شده است. این پروژه شامل خدماتی نظیر تصویربرداری و صدابرداری در استودیو پرده سبز کاتشو، خدمات تدوین و صداگذاری فیلم آموزشی است و از نظر کیفی در دسته بندی کلاس C استودیو کاتشو قرار دارد.

مجموعه روس دانشوران نیروانا در زمینه اعزام دانشجویان پزشکی به کشور روسیه فعالیت می کند. ویدیوهای پرده سبز مجموعه روس دانشوران نیروانا با موضوع معرفی دانشگاه های کشور روسیه که برای دانشجویان رشته پزشکی پذیرش دارند و همچنین معرفی دوره های آموزش زبان روسی برای پذیرش در دانشگاه های این کشور توسط استودیو فیلمسازی کاتشو تهیه شده است. نمونه ویدیو قرار گرفته در بالای صفحه ، فیلم معرفی دانشگاه پیراگوا روسیه میباشد.

در مرحله پیش تولید این پروژه ابتدا سناریو متنی ویدیوهای آموزشی تهیه و در استودیو پرده سبز کاتشو طی چند روز تصویربرداری ویدیوها انجام شد. سپس در مرحله تدوین پس زمینه سبز ویدیوها با استفاده از نرم افزار حذف و با توجه به موضوع فیلم آموزشی ویدیو و تصاویر مناسب جایگزین شده است. خروجی ویدیوهای تهیه شده با مدت زمان استاندارد 2 دقیقه در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام استفاده شده است.

 

نمونه کار فیلم تبلیغاتی

تصاویر پشت صحنه فیلم معرفی دانشگاه پیراگوا

نمونه کار فیلم تبلیغاتی


چنانچه تمایل دارید در مورد تعرفه ها و شرایط خدمات شرکت فیلمسازی کاتشو مانند ساخت تیزر تبلیغاتی ، ساخت موشن گرافیک و ساخت فیلم صنعتی بیشتر بدانید؛ بر روی لینک آن ها کلیک کنید. اگر در مورد این خدمات سوال یا ابهامی دارید؛ می توانید با شماره ای که در بالای صفحه آمده است تماس بگیرید.


 

5/5 - (1 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *