تیزر تبلیغاتی و پرده سبز شرالمینیشن

 
 • دسته بندی
  ساخت تیزر تبلیغاتی
 • درجه کیفی
  کلاس C
 • سفارش دهنده
  شرالمینیشن
 • تاریخ تولید پروژه
  شهریور 1401
 • مراحل تولید
  تصویربرداری در استودیو > تدوین و صداگذاری
نمونه کار فیلم تبلیغاتی

درباره ساخت تیزر پرده سبز شرالمینیشن

ساخت تیزر پرده سبز شرالمینیشن در شهریورماه سال 1401 انجام گرفت. در این پروژه از خدمات تصویربرداری در استودیو پرده سبز کاتشو، صدابرداری و تدوین استفاده شده است.  این پروژه در دسته بندی کلاس C ساخت تیزر تبلیغاتی استودیو فیلمسازی کاتشو قرار دارد که بیشتر به منظور محتوای سایت ،اینستاگرام و صفحات مجازی میباشد..

مجموعه شرا لمینیشن در زمینه آموزش مهارت های زیبایی، لیفت مژه و ابرو فعالیت می کند. این مجموعه به منظور معرفی دوره های آموزش آنلاین لاین زیبایی خود اقدام به ساخت تیزر با استفاده از تکنیک پرده سبز کرده است. تصویربرداری و صدابرداری تیزر پرده سبز شرالمینیشن طی یک مرحله، در یک روز انجام شد. سپس در مرحله تدوین با استفاده از نرم افزار پس زمینه سبز رنگ حذف و تصویر پس زمینه مناسب با توجه به موضوع فیلم جایگزین شده است. همچنین می توان به اصلاح رنگ و صداگذاری خروجی نهایی نیز از مراحل ساخت تیزر پرده سبز شرا لمینیشن اشاره کرد. 

در نهایت ویدیو تبلیغاتی معرفی دوره آموزش آنلاین شرا لمینیشن به مدت زمان 1:30 در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام و وبسایت فروش این مجموعه منتشر شده است. ویدیو پایین ، پشت صحنه روز فیلمبرداری و ضبط کار استکه با چاشنی طنز تدوین شده است.

 
نمونه کار فیلم تبلیغاتی

تصاویر پشت صحنه تیزر شرالمینیشن

نمونه کار فیلم تبلیغاتی

چنانچه تمایل دارید در مورد تعرفه ها و شرایط خدمات شرکت فیلمسازی کاتشو مانند ساخت تیزر تبلیغاتی ، ساخت موشن گرافیک و ساخت فیلم صنعتی بیشتر بدانید؛ بر روی لینک آن ها کلیک کنید. اگر در مورد این خدمات سوال یا ابهامی دارید؛ می توانید با شماره ای که در بالای صفحه آمده است تماس بگیرید.


 

5/5 - (1 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *