ساخت دوره آموزشی زیبایی شرکت اسپرلوس هانا

 • دسته بندی
  ساخت تیزر تبلیغاتی
 • درجه کیفی
  کلاس C
 • سفارش دهنده
  اسپرلوس هانا
 • تاریخ تولید پروژه
  مرداد 1401
 • مراحل تولید
   تصویربرداری پرده سبز >
  تدوین و صدا گذاری
نمونه کار فیلم تبلیغاتی
نمونه کار فیلم تبلیغاتی

درباره ساخت فیلم های آموزشی شرکت اسپرلوس هانا

 

ساخت سری فیلم های آموزشی شرکت اسپرلوس هانا فعال در زمینه زیبایی در مرداد ماه سال 1401 توسط استودیو فیلمسازی کاتشو انجام شده است. این پروژه شامل خدمات تصویربرداری و صدابرداری در استودیو پرده سبز کاتشو و همچنین تدوین ویدیو های آموزشی میباشد. 

 

فیلم های آموزشی شرکت اسپلوس هانا با موضوع آموزشی در حوزه خدمات زیبایی طی چند نوبت در استودیو پرده سبز تصویربرداری شده است. این دوره ها با موضوع های متفاوت آموزشی نظیر ابرو و مژه ، مو و رنگ مو ، پوست و ... با اساتید سرشناس این حوزه در سراسر کشور به سفارش این مجموعه در استودیو فیلمسازی کاتشو تهیه شده است.

 

پس از ضبط کلیه جلسات فیلم آموزشی در مرحله تدوین پس زمینه سبز رنگ توسط نرم افزار حذف و پس زمینه مناسب با توجه به موضوع ویدیو جایگزین شد. همچنین بر روی خروجی نهایی اصلاح رنگ و صدا گذاری نیز انجام شده است. در نهایت خروجی سری فیلم آموزشی شرکت اسپرلوس هانا، به منظور فروش دوره های آنلاین در شبکه های اجتماعی و وبسایت این مجموعه و همچنین نمایش در در اپلیکیشن هایی نظیر فیدیبو و نماوا تولید شده است.

نمونه کار فیلم تبلیغاتی
نمونه کار فیلم تبلیغاتی

تصاویر پروژه دوره های آموزش زیبایی اسپرلوس هانا

نمونه کار فیلم تبلیغاتی
نمونه کار فیلم تبلیغاتی

چنانچه تمایل دارید در مورد تعرفه ها و شرایط خدمات شرکت فیلمسازی کاتشو مانند ساخت تیزر تبلیغاتی ، ساخت موشن گرافیک و ساخت فیلم صنعتی بیشتر بدانید؛ بر روی لینک آن ها کلیک کنید. اگر در مورد این خدمات سوال یا ابهامی دارید؛ می توانید با شماره ای که در بالای صفحه آمده است تماس بگیرید.

5/5 - (1 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *