• دسته بندی
  ساخت تیزر تبلیغاتی
 • سفارش دهنده
  شرکت تکران آتیه
 • تاریخ تولید پروژه
  اسفند ماه 1400
 • مدت زمان تولید
  7 روز کاری
 • آدرس سایت
  www.techranco.ir

ساخت تیزر تبلیغاتی تکران

نمونه کار فیلم تبلیغاتی

درباره ساخت فیلم معرفی شرکت تکران آتیه

پروژه فیلم معرفی مجموعه تکران آتیه در اسفند ماه سال 1400 پس از برگزاری جلسات درباره جزییات پروژه و بازدید از مجموعه وارد مرحله پیش تولید شد. در مرحله پیش تولید با توجه به درخواست کارفرما سناریو تصویربرداری توسط استودیو فیلمسازی کاتشو طراحی و پروژه معرفی خدمات شرکت تکران آتیه وارد مرحله تولید شد. این پروژه در دسته بندی کلاس B استودیو کاتشو قرار دارد و شامل خدماتی مانند طراحی سناریو تصویری، تصویربرداری با ژیان کرین و صدای گوینده می باشد.

تصویربرداری پروژه فیلم معرفی شرکت تکران آتیه طی یک مرحله انجام و پس از آن صدای گوینده به زبان انگلیسی در استودیو کاتشو ضبط شد. در مرحله تدوین، ویدیو معرفی شرکت تکران آتیه به مدت زمان 2 دقیقه ساخته و پرداخته شد. این تیزر تبلیغاتی با هدف معرفی شرکت تکران آتیه و نمایش محیط آرام و حرفه‌ای جهت به اشتراک گذاری با مشتریان بین‌المللی در خارج از کشور و شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام و وبسایت مجموعه تولید شده است. 


 

تصاویر فیلم معرفی مجموعه تکران

نمونه کار فیلم تبلیغاتی


از دیگر خدمات مهم و محبوب در شرکت فیلمسازی کاتشو طراحی کارت ویزیت ، ساخت موشن گرافیک { ساخت انیمیشن دو بعدی (2D) و انیمیشن سه بعدی (3D) } و ساخت فیلم صنعتی هستند. شما عزیزان می تواند برای دریافت مشاوره قبل از ثبت سفارش خود با شماره بالای صفحه تماس بگیرید.


 

5/5 - (6 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *