موشن گرافیک تبلیغاتی وارنا

 • دسته بندی
  ساخت موشن گرافیک
 • درجه کیفی
  کلاس B
 • سفارش دهنده
  شرکت وارنا
 • تاریخ تولید پروژه
  تیر 1401
 • مراحل تولید
  طرح سناریو > تصویرسازی >
  انیمیت و صداگذاری
نمونه کار فیلم تبلیغاتی

درباره روند ساخت موشن گرافیک تبلیغاتی وارنا

پروژه موشن گرافیک تبلیغاتی شرکت وارنا شامل دو ویدیو انیمیشنی مجزا میباشد که در تیررماه سال 1401 به مرحله تولید رسیده است. این پروژه در دسته بندی کلاس C و B ساخت موشن گرافیک استودیو انیمیشن سازی کاتشو قرار دارد و شامل خدماتی نظیر طراحی سناریو، طراحی استوری برد گرافیکی (سناریو تصویری)، طراحی و تصویرسازی فضا المان ها و کاراکترها به صورت اختصاصی، انیمییت و صداگذاری است.

 ویدیو موشن گرافیک اول وارنا که در استودیو انیمیشن اسزی کاتشو تولیده شده است با موضوع معرفی مجموعه وارنا و خدمات آن و ویدیو موشن گرافیک دوم نیز با موضوع نحوه و مراحل ارائه خدمات در این مجوعه ساخته و پرداخته شده است. در مرحله اول ساخت موشن گرافیک تبلیغاتی شرکت وارنا سناریو مناسب با توجه به هدف و پیام ویدیوها برای مخاطبان تهیه شد. فضاهای تصویرسازی شده در این انیمیشن ها از فضا و پلان های واقعی شرکت وارنا الهام گرفته شده و در فضای نرم افزار طراحی و تصویرسازی و انیمیت (حرکت گذاری) شده است.

در پروژه ساخت موشن گرافیک تبلیغاتی وارنا از صدای گوینده برای توضیح خدمات و معرفی مجموعه که در استودیو کاتشو ضبط شده است؛ استفاده شده. در نهایت خروجی موشن گرافیک وارنا در دو ویدیو با مدت 1 دقیقه و 1:30 آماده و در شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام و وبسایت مجموعه منتشر شده است.

 

نمونه کار فیلم تبلیغاتی

استوری بُرد های انیمیشن و موشن گرافیک وارنا

استوری برد موشن گرافیک وارنا
استوری برد انیمیشن وارنا
نمونه کار فیلم تبلیغاتی

گالری تصاویر موشن گرافیک تبلیغاتی وارنا

نمونه کار فیلم تبلیغاتی

فروشگاه ها و برندها که خدمات متنوعی ارائه می دهند می توانند از طریق ساخت انواع ویدیوهای تبلیغاتی و آموزشی ، ساخت موشن گرافیک حرفه ای و حتی ساخت فیلم مستند در مورد پشت صحنه فعالیتشان، اعتماد مشتریان خود را جلب کرده و از این طریق باعث افزایش فروش خود شوند. اگر تمایل دارید در مورد بهترین شیوه تبلیغات و تعرفه های هر کدام بیشتر بدانید؛ می توانید با کارشناسان ما در مجموعه کاتشو تماس بگیرید.


5/5 - (1 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *