فیلم صنعتی گروه فنی ابزار امید

 • دسته بندی
  ساخت فیلم صنعتی
 • سفارش دهنده
  گروه فنی ابزار امید
 • تاریخ تولید پروژه
  بهمن 1400
 • آدرس وبسایت
  www.AbzarOmid.com
 • مراحل تولید
  پیش تولید > تصویربرداری میدانی > تدوین فیلم

ساخت فیلم صنعتی ابزار امید

نمونه کار فیلم تبلیغاتی

درباره روند ساخت و تولید فیلم صنعتی ابزار امید

پروژه فیلم صنعتی ابزار امید در اوایل بهمن ماه سال 1400 در شهر تهران وارد مرحله پیش تولید شد و با برگزاری جلسات و نوشتن طرح سناریو اصلی، به مرحله تولید و اجرا رسید. در پروژه صنعتی ابزار امید از خدماتی مانند تصویربرداری با تجهیزاتی مانند ژیان کرین و هلی‌شات استفاده شده است.

همچنین در این پروژه از نریشن و صدای گوینده در استودیو فیلمسازی کاتشو استفاده شده است. پروژه فیلم صنعتی ابزار امید در قالب یک ویدیو به مدت زمان 3 دقیقه در مرحله تدوین ساخته و پرداخته شد. ساخت فیلم صنعتی ابزار امید در دسته بندی کلاس B استودیو فیلمسازی کاتشو قرار می‌گیرد که با همکاری 4 نفر از عوامل به مرحله تولید و اجرا رسیده است. پروژه فیلم صنعتی ابزار امید به سفارش کارفرما به منظور معرفی محصول و خط تولید مجموعه برای استفاده در شبکه‌های اجتماعی و سایت مجموعه تولید شده است. در کنار ساخت فیلم صنعتی ازبار امید ، با هماهنگی های لازم ویدئو نظرات مشتری نیز برای این مجموعه تهیه و ساخته شد.


 

گالری تصاویر پروژه فیلم صنعتی ابزار امید

نمونه کار فیلم تبلیغاتی


لازم به ذکر است که ما در استودیو کاتشو خدمات مهم دیگری از جمله ساخت تیزر تبلیغاتی در قالب و رسانه مورد نظر مشتریان و نیز ساخت موشن گرافیک را هم ارائه می دهیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرایط و تعرفه های این خدمات با ما در تماس باشید یا روی لینک آن ها کلیک نمایید.


5/5 - (4 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *