• دسته بندی
  ساخت تیزر تبلیغاتی
 • سفارش دهنده
  استوک لند
 • تاریخ تولید پروژه
  اسفند 1398
 • مدت زمان تولید
  30 روز کاری
 • آدرس وبسایت
  www.Stockaran.com

ساخت تیزر تبلیغاتی استوک لند

نمونه کار فیلم تبلیغاتی

درباره روند ساخت تیزر معرفی قطعات در استوک لند

سری تیزر های ساخته شده به منظور معرفی قطعات کامپیوتر همزمان با سری فیلم های بلاگری-آموزشی مجموعه استوک لند در زمستان 1398 استارت خورد. در این سری از تیزر های جذاب هدف پرداختن به یک قطعه خاص کامپیوتری و معرفی محصولات جذاب در زمینه های مختلف می باشد.

برای مثال ویدئو قرار گرفته در بالای صفحه تیزر جذاب معرفی سی پی یو AMD Ryzen می باشد که توسط استودیو کاتشو برای محتوای سایت و پیج مجموعه استوک لند، تولید شد. ساخت و تدوین این ویدئو ها با آهنگسازی به صورت صفر تا صد و اختصاصی همراه بوده است.

مجموعه استوک لند با همراهی تیم کاتشو در کنار تیزر معرفی قطعات خود، اقدام به ساخت سری ویدئو های یوتیوبی- آموزشی و همچنین ساخت تیزر معرفی محصولات خود کرد.  در قسمت زیر برای نمونه دو ویدئو دیگر از معرفی کارت های گرافیک حرفه ای Nvidia را برای مشاهده قرار داده ایم که در دسته بندی سری تیزر های معرفی قطعات کامپیوتری استوک لند قرار میگیرد.


تصاویر پرژه تیزر معرفی قطعات در استوک لند

نمونه کار فیلم تبلیغاتی

 


شما کابران گرامی می توانید برای اطلاع از تعرفه و نرخ ساخت موشن گرافیک ، ساخت فیلم صنعتی و انواع مستندهای شهری و میدانی از منوی خدمات کاتشو که در بالای صفحه آمده است استفاده نمایید. لازم به ذکر است که شرکت فیلمسازی کاتشو در طراحی و تولید پروژه های خود از تجهیزات نرم افزاری و سخت افزاری پیشرفته و مدرن استفاده می نماید.


 

5/5 - (3 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *