فیلم صنعتی شرکت داریون اروند برند جی سان

 • دسته بندی
  ساخت فیلم صنعتی
 • سفارش دهنده
  شرکت داریون اروند Gsun
 • تاریخ تولید پروژه
  بهمن 1400
 • آدرس وبسایت
  www.Gsun.ir
 • مراحل تولید
  پیش تولید > تصویربرداری میدانی > تدوین فیلم

ساخت تیزر تبلیغاتی شرکت داریون اروند برند جی سان

نمونه کار فیلم تبلیغاتی

درباره روند ساخت و تولید فیلم صنعتی شرکت داریون اروند برند جی سان

پروژه فیلم صنعتی شرکت داریون اروند در تیر ماه سال 1398 وارد مرحله تولید شد. شرکت داریون اروند خلیج فارس یکی از بزرگترین تولید کنندگان لوازم خانگی در داخل ایران با برند رسمی جی سان (Gsun) می باشد. ساخت فیلم صنعتی جی سان شامل سه مرحله پیش تولید ، تولید و تدوین بوده است. در مرحله پیش تولید ، طی جلسات متعدد با مدیریت شرکت داریون اروند واقع در دفتر تهران، سناریو متن گوینده و برنامه ریزی های لازم جهت تصویربرداری میدانی از کارخانه و انبار های تهران و اهواز مشخص و برنامه ریزی شد. مراحل تصویر برداری این کار در طی دو روز توسط دو نفر از عوامل استودیو به ضبط رسید. تدوین این پروژه نیز شامل بخش های گرافیکی متعدد بوده است که از چالش های جذاب این کار صنعتی به حساب می آید.

فیلم صنعتی برند جی سان در دسته بندی کلاس B فیلم های صنعتی استودیو فیلمسازی کاتشو طبقه بندی می شود. این ویدئو به سفارش مدیریت مجموعه بزرگ جی سان به منظور نمایش در نمایشگاه ها و نشست های داخلی به مرحله تولید رسیده است. محتوای فیلم صنعتی جی سان شامل چند بخش مجزا از تاریخچه شکل گیری شرکت، تا نمایش زیرساخت های کارخانه و معرفی محصولات و فروشگاه جی سان می باشد. در تولید و ساخت فیلم صنعتی شرکت داریون اروند ، تیم کاتشو مفتخر بود تا با هنرمند و استاد دوبله ایران، زنده یاد “چنگیز جلیلوند” عزیز در استودیو برای ضبط نریشن کار همکاری داشته باشد.


 

 

گالری تصاویر پروژه فیلم صنعتی شرکت داریون اروند برند جی سان

نمونه کار فیلم تبلیغاتی

 


شما کاربران گرامی می توانید برای ثبت سفارش و اطلاع از هزینه های ساخت تیزر تبلیغاتی مناسب برای برند یا شرکت خود و نیز ساخت موشن گرافیک بر روی لینک این خدمات کلیک کنید یا با متخصصان ما در استودیو فیلمسازی کاتشو در ارتباط باشید. توجه : لیست کامل خدمات کاتشو در منوی بالای سایت درج شده است. 


 

5/5 - (2 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *