• دسته بندی
  ساخت تیزر تبلیغاتی
 • سفارش دهنده
  مجموعه لیگال اپلای
 • تاریخ تولید پروژه
  اسفند ماه 1397
 • مدت زمان تولید
  7 روز کاری
 • آدرس سایت
  www.Legalapply.org

ساخت ویدیو پرده سبز شرکت مهاجرتی

نمونه کار فیلم تبلیغاتی

درباره ساخت ویدیو پرده سبز مجموعه لیگال اپلای

پروژه ویدیو های پرده سبز مجموعه لیگال در اسفند ماه سال 1397 تولید شده است. در مرحله پیش تولید، ابتدا با برگزاری جلسه محتوای متنی سناریو مشخص و پروژه وارد مرحله تولید شد. تصویربرداری پروژه های لیگال اپلای در استودیو پرده سبز انجام شده و در مرحله تدوین المان های گرافیکی و بک گراند با استفاده از نرم افزار به ویدیو اصلی اضافه شده است. این پروژه ها در دسته بندی کلاس C استودیو فیلمسازی کاتشو قرار دارد و شامل خدماتی نظیر طراحی سناریو تصویری، تصویربرداری در استودیو پرده سبز، تدوین و طراحی گرافیکی است.

نمونه ویدیو پرده سبز مجموعه لیگال اپلای قرار گرفته شده در این صفحه به منظور معرفی دانشگاه های معتبر ایتالیا برای دانشجویانی که قصد مهاجرت تحصیلی به این کشور را دارند، در قالب یک ویدیو 1 دقیقه‌ای جهت اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی مجموعه مثل اینستاگرام ساخته و پرداخته شده است. مجموعه لیگال اپلای به منظور تولید محتوای پیوسته صفحه اینستاگرام خود به دفعات متعدد با استودیو فیلمسازی کاتشو همکاری داشته است.


 

تصاویر پروژه ویدیو پرده سبز مجموعه لیگال اپلای

نمونه کار فیلم تبلیغاتی


از دیگر روش های خلاقانه و نوین برای تبلیغات و معرفی محصولات و خدمات می توان به ساخت موشن گرافیک ، ساخت فیلم صنعتی و ساخت فیلم مستند اشاره نمود. اگر می خواهید در مورد آن ها بیشتر بدانید از منوی خدمات کاتشو در بالای صفحه استفاده نمایید.


 

5/5 - (3 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *