تیزر تبلیغاتی چشم پزشکی نور

 • دسته بندی
  ساخت تیزر تبلیغاتی
 • سفارش دهنده
  بیمارستان چشم پزشکی نور البرز
 • تاریخ تولید پروژه
  بهمن 1400
 • آدرس وبسایت
  www.Noorvision.com
 • مراحل تولید
  پیش تولید > تصویربرداری میدانی > تدوین فیلم

ساخت تیزر تبلیغاتی چشم پزشکی نور

نمونه کار فیلم تبلیغاتی

درباره روند ساخت و تولید تیزر تبلیغاتی بیمارستان چشم پزشکی نور

پروژه تیزر تبلیغاتی بیمارستان چشم پزشکی نور در بهمن ماه سال 1400 در لوکیشن شهر کرج با بازدید از فضای مجموعه وارد مرحله پیش تولید شد. به درخواست کارفرما در این پروژه از خدمات تصویربرداری با ژیان کرین، خدمات نورپردازی و صدابرداری استفاده شده است. این پروژه با همراهی سه نفر از عوامل تولید و اجرا به مرحله تدوین رسید.

تصویربرداری تیزر تبلیغاتی بیمارستان چشم پزشکی نور در طی دو مرحله توسط استودیو فیلمسازی کاتشو انجام شد. در نهایت خروجی پروژه تیزر تبلیغاتی چشم پزشکی نور در قالب هشت ویدیو به مدت زمان 40 دقیقه از مصاحبه با دکترهای مجموعه چشم پزشکی نور و یک تیزر تبلیغاتی به مدت زمان 1 دقیقه در مرحله تدوین ساخته و پرداخته شد. ساخت تیزر تبلیغاتی بیمارستان چشم پزشکی نور در دسته بندی کلاس B استودیو فیلمسازی کاتشو قرار می‌گیرد و به منظور معرفی خدمات و محیط مجموعه برای استفاده در شبکه‌های اجتماعی و سایت چشم پزشکی نور به مرحله تولید رسیده است.


 

 

گالری تصاویر پروژه تیزر تبلیغاتی بیمارستان چشم پزشکی نور

نمونه کار فیلم تبلیغاتی

از دیگر خدمات ارزنده و مهم در استودیو فیلمسازی کاتشو ، ساخت موشن گرافیک تبلیغاتی حرفه ای برای شرکت هایی است که قصد دارند تبلیغات خود را به شیوه ای متفاوت انجام دهند. لازم به ذکر است که ساخت فیلم صنعتی نیز می تواند روش موثری برای ترویج استفاده از کالاهای تولید شده توسط برند شما باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این خدمات با ما تماس بگیرید یا بر روی لینک کلیک کنید.


 

5/5 - (3 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *