پشتیبانی

info@Cutsho.com

آدرس

تهران ، خیابان انقلاب 

شماره تماس

09046002909

فرم برآورد پروژه 

بدون هزینه و اتلاف وقت ، فرم سفارش پروژه مد نظرتان را پر کنید

 تخمین هزینه و مدت زمان لازم برای ساخت پروژه را دریافت کنید.

  استفاده از تجهیزات حرفه ای برای تصویر برداریاستفاده از صدای گوینده حرفه ای و مطرح در پروژهخروجی نهایی کار با حداکثر کیفیت ممکنطرح سناریو اختصاصی برای ساخت و پرداختاستفاده از بازیگران و هنرورز در پروسه فیلمبرداریاستفاده از تکنولوژی پرده سبز در پروژهانجام پروژه سریع تر از حالت روال کاری مجموعه

  استودیو فیلمسازی کاتشو
  image

  ساخت تیزر تبلیغاتی

  مشاهده اطلاعات

  image

  ساخت فیلم مستند

  مشاهده اطلاعات

  image

  ساخت موشن گرافیک

  مشاهده اطلاعات

  image

  ساخت فیلم صنعتی

  مشاهده اطلاعات

  image

  ساخت تبلیغات تلویزیون

  مشاهده اطلاعات

  image

  ساخت فیلم مراسم

  مشاهده اطلاعات

  استودیو فیلمسازی کاتشو

  ما همه روزه و همه ساعت آماده شروع یک ماجراجویی تازه و خلق داستانی جذاب و متفاوت برای شما هستیم

  پاسخ به سوالات متداول 

  پاسخ به برخی از سوالات متداول مشتریان ما در رابطه با سفارش پروژه
  با مطالعه این قسمت و بخش سوالات متداول سایت به جواب سوالات اصلی خود می رسید. پیشنهاد می کنیم قبل از هر چیز این قسمت را مطالعه کنید.

  برای شروع ساخت فیلم مد نظر خود چه باید کرد؟
  پاسخ :

  برای شروع ساخت فیلم تبلیغاتی و سفارشی که در ذهن دارید ، در ابتدا می بایست در مورد آن فیلم کمی مطالعه کنید ونمونه هایی مرتبط با آن را مشاهده کرده و مورد بررسی قرار بدهید. ما سعی کردیم تا تمامی اصول و نکات مفید در زمینه ساخت فیلم ، بازاریابی و تبلیغات ویدیویی را در قالب وبلاگ کاتشو برایتان فراهم کنیم . همچنین درهر یک از قسمت های خدمات اصلی استودیو کاتشو مطالب کاربردی و راهنمایی را برایتان گرد هم آورده ایم تا با مطالعه آنها بهترین تصمیم را برای ساخت ویدیو و فیلم مورد نظر خود داشته باشید. وبلاگ کاتشو

  ساخت فیلم من چقدر زمان بر است؟
  پاسخ : زمان تولید و ساخت پروژه شما بسته به نوع آن متفاوت است.

  مشخص است که نسبت به حجم و ابعاد پروژه فیلم مد نظر ، مدت زمان ساخت نیز متغییر می شود. ما در استودیو کاتشو با بهره مندی از افراد متخصص در زمینه های مختلف میدانی و نرم افزاری توانسته ایم تا این تضمین را به مشتریان خود بدهیم تا در کوتاه ترین زمان ممکن ، با کیفیت ترین خروجی را بدستشان برسانیم.
  در هر یک از صفحات اصلی خدمات کاتشو و در جدول تعرفه ها و نوع پروژه ها مدت زمان حدودی هر پروژه را برایتان مشخص کرده ایم . شما می توانید در تماس با مشاورین کاتشو و ترسیم نوع پروژه مد نظر خودتان ، مدت زمان لازم برای تولید و ساخت را دریافت کنید.

  تعرفه و هزینه ساخت فیلم ها چقدر می باشد؟
  پاسخ :

  برای مشاهده قیمت هر یک از سبک فیلم های مورد نظرتان بهتر است ابتدا به جدول تعرفه تنظیم شده در هر یک از خدمات اصلی کاتشو مراجعه کنید تا با مشاهده تعرفه ها، نوع دسته بندی ها، مزایا و امکانات هر کلاس ، محدوده پروژه و هزینه خودتون را تخمین بزنید.
  همچنینی برای اطلاع دقیق از میزان هزینه و مدت زمان لازم برای تولید فیلم مد نظرتان می توانید به دو روش زیر با ما در تماس باشید. مشاورین کاتشو به همراه مشاوره رایگان با دریافت اطلاعات پروژه مد نظر شما ، پیشنهاد طرح اولیه را برای شما آماده و اسال می کنند.

  1. پر کردن فرم تخمین و برآورد پروژه موجود در همین صفحه
  2.تماس با ما و مشاوره رایگان 

  آیا ساخت فیلم با هزینه پایین تر نیز صورت می گیرد؟
  پاسخ :

  ساخت پروژه هایی خارج از تعرفه و کلاس های تعریف شده استودیو کاتشو دارای استاندارد های نیمه حرفه ای و فاقد امکانات سخت افزاری کامل می باشد. ما با تعریف کلاس ها و تعرفه های موجود در هر بخش، تمام تلاش خود را کرده ایم تا با پایین ترین هزینه های ممکن، با کیفیت ترین خروجی ها را به دست شما برسانیم. چرا که معتقدیم کیفیت و زیبایی حق همه است. وجه تمایز اصلی استودیو کاتشو با سایر رقبا نیز در همین امر خلاصه می شود. ما در کاتشو معتقدیم که مشتری، مشتری را می آورد پس اولین دستمزد ما اعتماد و رضایت شماست.

  نحوه ی پرداخت هزینه ها به چه صورت است؟
  پاسخ :

  به منظور سهولت برای مشتریان ، پرداخت هزینه برای پروژه هایی که با ابعاد نسبتا بزرگی ساخته و پرداخته می شوند و مستلزم استفاده از نیروی متخصص میدانی و فنی می باشند، در دو مرحله انجام می گیریند. بین 70 الی 80 درصد پرداخت در مرحله پیش تولید صورت می گیرد و مابقی آن پس از تحویل پروژه از مشتری دریافت می شود.
  پروژه های کوچکتر که معمولا با هزینه های پایین تری همراه می باشند، طی یک مرحله و در مرحله پیش تولید از مشتری دریافت می شوند.

  آیا فیلم های ساخته شده امکان پخش در تلویزیون را دارد؟
  پاسخ :

  تمامی ویدئو های تولید شده در استودیو کاتشو به غیر از ویدئو های تولید شده در کلاس C از لحاظ فنی و تکنیکال بالاتر از سطح استانداردهای سازمان صداوسیما می باشند. همچنین پروژه های ساخته شده در کاتشو با رعایت قوانین کشوری به مرحله تولید و تدوین می رسند. پس با خیالی آسوده می توانید از فیلم های ساخته شده در بخش ها و رسانه های مختلف تماشایی استفاده کنید.

  آیا امکان بازبینی و نگارش مجدد فیلم ها وجود دارد؟
  پاسخ : 

  بارها گفته ایم که هدف اصلی ما در کاتشو رضایتمندی مشتری است. از این رو بر خلاف قاعده موجود در بین رقبا، امکان ویرایش و بازبینی پروژه ها را برایتان فراهم کرده ایم تا خشنودی و رضایت شما را به همراه داشته باشیم. 

  برند های مشاهده ویدیو تبلیغاتی برند های موفق در ایران
  سفارش ساخت فیلم آموزشی برای آموزشگاه
  تولید و ساخت پکیج آموزشی برای آموزشگاه
  ساخت فیلم و ویدیو تبلیغاتی برای سایت خدماتی
  تولید و ساخت ویدیو تبلیغاتی برای سایت خدماتی
  ویدیو تبلیغاتی برای برند و برندینگ
  مشاوره رایگان برندسازی و برند مارکتینگ
  WeCreativez WhatsApp Support
  پاسخگوی آنلاین استودیو کاتشو
  سلام چطور می تونم کمکتون کنم؟