shoj ,dnd, jfgdyhjd

ساخت تیزر تبلیغاتی

ساخت تیزر تبلیغاتی کوتاه و موثر
تیزر تبلیغات تلویزیون و پیام بازرگانی
سفارش ساخت تیزر تبلیغاتی انیمیشن
تولید تیزر فیلم های سینمایی

شرکت تبلیفاتی فیلمسازی
ساخت ویدیو تبلیغاتی

نمونه تیزر تبلیغاتی

مشاهده نمونه کار های تیزر تبلیغاتی ساخته شده در کاتشو

راهنمای ساخت تیزر تبلیغاتی

مشاهده ویدیو راهنمای ساخت تیزر تبلیغاتی در کاتشو و فرم مشاوره

هزینه ساخت تیزر تبلیغاتی

جدول قیمت گذاری و مشاهده تعرفه و هزینه ساخت تیزر تبلیغاتی

تولید تیزر در استودیو کاتشو

مزایا ما و معرفی تیم کاتشو در زمینه تولید تیزر های تبلیغای

مراحل ساخت و تولید کار

درباره فرآیند تولید و مراحل ساخت تیزر تبلیغاتی مد نظر

ساخت فیلم صنعتی
PORTFOLIO

نـمونـه تـیـزر تـبلیـغاتـی

تیزر تعمیرگاه خودرو
پخش ویدیو

ساخت تیزر تبلیغاتی در استودیو کاتشو

ساخت تیزر تبلیغاتی با طرح سناریو متنی و تصویری به صورت خلاقانه و با وجود تیم متخصص و مجهز در استودیو فیلمسازی کاتشو به مرحله تولید و اجرا می رسد. ساخت تیزر تبلیغاتی در سبک های متنوع و با اهداف مختلفی امکان پذیر است، شما میتوانید از طریق فرم زیر و با مشخص کردن نوع تیزر درخواستی خود ، مشاوره رایگان خودتون رو در مورد پروژه تیزر مد نظر داشته باشید.

سفارش تیزر

"*" indicates required fields

نام*
ساخت فیلم صنعتی
COSTS

هزینه ساخت تیزر تبلیغاتی

تمامی تعرفه ها و هزینه ساخت تیزر تبلیغاتی در سه کلاس مختلف استودیو کاتشو در حالت بهینه و برای تولید 30 الی 60 ثانیه تیزر تبلیغاتی ارائه شده است. 
بروزرسانی : بهار 1402

از 5.000.000 تومان

مدت زمان تولید از 6 روز

از 8.000.000 تومان

مدت زمان تولید از 12 روز

از 15.000.000 تومان

مدت زمان تولید از 21 روز

چرا کاتشو را برای ساخت تیزر تبلیغاتی انتخاب کنیم؟

* موارد سه کلاس پیشنهادی به درخواست مشتری امکان تغییر، حذف و اضافه دارد.

* هزینه‌ عوامل میدانی و آفیش تصویربرداری بصورت روزانه در پیش فاکتور لحاظ می‌شود.
لذا برای هر روز اضافه ، هزینه به‌صورت مجزا محاسبه می‌شود.

* تنها در کلاس C امکان ساخت فوری تیزر تبلیغاتی در سریع ترین زمان ممکن می‌باشد.

* هزینه استفاده از گوینده و بازیگر سرشناس بسته به انتخاب شخص متغیر و مجزا می‌باشد.

* اخذ کلیه مجوزها جهت تصویربرداری از اماکن به‌خصوص بر عهده سفارش دهنده می‌باشد.

* تمامی هزینه‌های سفر تیم تولید برای انجام پروژه‌های خارج از استان تهران بر عهده سفارش دهنده می‌باشد.

ساخت تیزر تبلیغاتی در کلاس C

کلاس C پیشنهادی جذاب برای کسب و کارهای مختلف به منظور سبقت سریع از رقبای خود و همینطور مجموعه‌هایی که با کمترین بودجه می‌خواهند یک ویدئو تبلیغاتی حرفه‌ای داشته باشند. در این طرح شما با در اختیار داشتن خدماتی نظیر فیلمبرداری و تدوین و مونتاژ حرفه‌ای می‌توانید یک تیزر تبلیغاتی خوب و گیرا برای صفحه اینستاگرام، سایت و رسانه‌های اجتماعی خود بسازید. همینطور در این طرح شما می‌توانید از خدمات تکنولوژی پرده سبز استودیو نیز بهره‌مند شده و ویدئو تبلیغاتی خودتون رو به صورت متفاوت و سورئال بسازید. علاوه بر استفاده از طرح‌های گرافیکی و موشن ، استفاده از گوینده و مزیت آمدن صدای نریشن روی تیزر تبلیغاتی نیز در این طرح برای شما عزیزان فراهم شده است.

دسته بندی ساخت تیزر در کلاس C بهترین انتخاب برای ساخت ویدئو کلیپ‌های تبلیغاتی در مصارف فوری با کوتاه‌ترین زمان و کمترین بودجه می‌باشد.

ساخت تیزر تبلیغاتی در کلاس B

امکاناتی که در کلاس B از آن بهره می‌برید شامل: استفاده از تجهیزات تصویربرداری نظیر دوربین فیملبرداری، هلی‌شات، کرین، تجهیزات نور، تجهیزات صدابرداری می‌باشد. در این طرح شما علاوه‌بر طراحی گرافیکی و استفاده از تکنولوژی پرده سبز استودیو می‌توانید طراحی جلوه‌های ویژه vfx را داشته باشید که به تیزر تبلیغاتی شما جلوه دو چندان می‌دهد. ساخت لوگو موشن و آرم استیشن نیز از دیگر مزایا استفاده از این پلن می‌باشد. یک آپشن جذاب دیگر این پلن این است که شما می‌توانید برای تیزرتبلیغاتی خود یک موزیک اختصاصی بسازید که این امر توسط تیم آهنگسازی کاتشو در استودیو صدا صورت به مرحله تولید می‌رسد.

در کل، کلاس B مناسب برای برندهای فروشگاهی، کسب و کارهای خدماتی و شرکت‌های مستقل می‌باشد که معمولا با محدودیت بودجه تبلیغاتی همراه‌اند اما به دنبال کیفیت بالا و حرفه‌ای در ساخت تیزر تبلیغاتی برای معرفی کار و مجموعه خود هستند.

ساخت تیزر تبلیغاتی در کلاس A

توضیحات کلاس A :

کلاس A معمولا مختص تولید کننده‌ها، برند‌ها و مجموعه‌هایی است که به دنبال بالاترین سطح کیفیت در تبلیغات خود هستند. معمولا افرادی که در دسته‌بندی ساخت تیزر تبلیغاتی کلاس A قرار دارند، به دنبال بستن قراردادهای تجاری و صنعتی بزرگ‌تر و یا هدف جذب مشتری به صورت وسیع می‌باشند که با استفاده از طرح سناریو اختصاصی و بهره‌مندی از تیم تولید و کارگردانی، تیزر خود را در حرفه‌ای‌ترین حالت ممکن به تولید می‌رسانند.

در این پلن شما قادر به استفاده از تمامی تجهیزات فیلمبرداری، نورپردازی، صدا و باکس‌های استودیو می‌باشید. طراحی صحنه و دکورسازی فضای رئال  تیزر مدنظر از دیگر مزایای کلاس A می‌باشد. به منظور خلق المان‌های سه‌بعدی، خدمات طراحی سه‌بعدی و مدل‌سازی المان‌ها تنها در این کلاس برای ساخت تیزر تبلیغاتی ارائه می‌شود. همچنین در بخش آهنگسازی و ساخت موسیقی تیزرهای تبلیغاتی کلاس A شما قادر به استفاده از صدای سازهای اورجینال و استفاده از نوازندگان در استودیو صدا هستید.


ساخت تیزر تبلیغاتی تلویزیون

توضیحات :

طبق تجربه و استانداردهای موجود برای ساخت یک تبلیغ تلویزیون اثربخش و تاثیرگذار باید هزینه‌های بالایی را در نظر گرفت ولی اگر برای شروع کار در ساخت تبلیغ تلویزیون قادر به پرداخت هزینه‌های بالا نیستید، جای نگرانی نیست. استودیو فیلمسازی کاتشو با ارائه پلن اختصاصی ساخت تیزر تبلیغات تلویزیون و با بهینه‌سازی در امر تولید و رویکرد مناسب در استفاده از تجهیزات و دستمزد نیروی انسانی این بستر را برای شما فراهم کرده است که حتی با پرداخت هزینه‌های پایین‌تر نیز آگهی تبلیغات تلویزیونی خود را به صورت حرفه‌ای و استاندارد پخش رسانه ملی داشته باشید.

در این طرح شما با بهره‌مندی از تجهیزات حرفه‌ای تصویربرداری، نور، صدا و نیروهای متخصص طراحی، تدوین و همچنین استفاده از عوامل شناخته شده در زمینه تبلیغات تلویزیون و صدای گویندگان برتر، می‌توانید بهترین خروجی مدنظر را دریافت کنید.

چرا کاتشو را برای ساخت تیزر تبلیغاتی انتخاب کنیم؟

در ساخت تیزر تبلیغاتی کاتشو تلفیقی از تجربه و هنر است. اینجا یک تیم متشکل از افراد متخصص و حرفه‌ای در زمینه‌های مختلف هنر خلق صدا و تصویر دورهم جمع شده‌اند تا با عشق و انگیزه بالا کار کنند. بهره‌مندی از تجربه افراد متخصص در زمینه صنعت تبلیغات، به همراه خلاقیت و نوآوری تیم جوان کاتشو خروجی کار را در قالب بهترین شکل تبلیغاتی تصویری رقم می‌زند.

مزایا و امکانات استودیو کاتشو

 • استفاده از تخصص‌های متنوع در زمینه تصویربرداری
 • سرعت در تولید، تدوین و تحویل پروژه
 • بهینه‌سازی هزینه در مراحل تولید و ساخت پروژه‌ها
 • طراحی سناریو و ایده‌پردازی مختص تبلیغات با بازخورد بالا
 • چاشنی خلاقیت تیم تدوین و تیم طراحی در پروژه‌ها
 • ارتباط با هنرمندان مطرح و بهره‌مندی از آنان در پروژه‌ها
 • استفاده از تجهیزات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری حرفه‌ای
OUR TEAM

تیم استودیو فیلمسازی کاتشو

مفتخر هستیم که در استودیو ساخت تیزر تبلیغاتی کاتشو با عده ای از بهترین و خلاق ترین جوانان کشور در حوزه تصویربرداری و تدوین همکاری داریم. حضور تک تک آن ها در کاتشو باعث می شود تولید تیزر تبلیغاتی حرفه ای در نهایت دقت، ظرافت، کیفیت و سرعت انجام شود و هزینه ساخت تیزر تبلیغاتی در بهینه ترین حالت ممکن قرار گیرد.

بازخورد و نظر تعدادی از مراجعین استودیو کاتشو

ساخت فیلم تبلیغاتی
دکتر سهیل اسفندیاری
مالک برند جی سان

از طریق یکی از دوستان نزدیک به مجموعه کاتشو لینک شدیم و برای ساخت تیزر برند جی سان به شما اعتماد کردیم.خروجی کار بازتاب جذاب از مجموعه جی سان بود

شرکت فیلمسازی | تولید فیلم ، ویدیو ، کلیپ
دکتر مهناز صادقی
فوق تخصص جراحی زیبایی

سپاس از تیم خلاق و حرفه‌ای کاتشو برای طرح سناریو منحصر به فردی که برای ویدئو معرفی مجموعه و کلینیک ما مورد استفاده قرار دادند. 

ساخت فیلم تبلیغاتی
مهندس احسان بشیری
مدیر شرکت داریون اروند

به عنوان عضوی از خانواده بزرگ داریون اروند خلیج فارس بابت زحمات تیم فیلمبرداری و فیلمسازی کاتشو خسته نباشید عرض می‌کنم. با آرزوی موفقیت.

برای ساخت تیزر تبلیغاتی خودتون آماده‌اید؟؟؟

ما در کاتشو همیشه آماده یه ماجراجویی تازه هستیم

ساخت فیلم صنعتی
STEPS

مراحل ساخت تیزر

مرحله پنجم : تدوین ، صداگذاری و تحویل پروژه

در بخش تدوین و پرداخت به پروژه نیز بسته به سفارش شما و ابعاد فیلم، مواردی چون آهنگسازی اثر، استفاده از گویندگان مطرح، طراحی جلوه‌های ویژه، مدل‌سازی و ... توسط تیم طراحی و تدوین استودیو کاتشو اعمال می‌شود.

زمان و هزینه تدوین پروژه متناسب با ابعاد و نوع سفارش شما متغیر است. خروجی نهایی کار پس از بررسی توسط تیم آنالیز محتوا و ناظر کیفی کاتشو تحویل صاحب اثر داده می‌شود. در صورت نیاز خروجی ویدئو با سه فرمت و کیفیت مختلف رندر می‌شود تا متناسب با ابعاد گوناگون نمایشی، به راحتی بتوان از کیفیت‌های مختلف استفاده کرد. در این مرحله ساخت و تحویل ویدئو پشت صحنه از مرحله تولید (برای پروژه‌های بزرگ) به صورت رایگان انجام می‌گیرد.

مرحله چهارم : مرحله تولید و تصویربرداری (مختص پروژه های میدانی)

در تولید و ساخت فیلم تبلیغاتی بسته به هزینه و ارزش گذاری‌ها از تجهیزات و تخصص‌های مختلف می‌توان استفاده کرد.

برای مثال در پروژه خود می‌توانید از تیم فیلمبرداری ساخت تیزر تبلیغاتی، کارگردان، بازیگر، صدابردار، نورپرداز، طراح صحنه، چهره پرداز و ... استفاده کنید.

مرحله سوم : مرحله پیش تولید (مختص پروژه میدانی)

مشخص شدن عوامل میدانی مورد نیاز برای ساخت تیزر تبلیغاتی خلاقانه، تعیین لوکیشن ضبط فیلم و انجام هماهنگی های لازم و همچنین دریافت مجوزهای قانونی برای موارد مورد نیاز، تهیه ابزار و زیر ساخت‌های مورد نیاز در فیلم نیز در این مرحله انجام می‌شوند.

در این مرحله هم‌زمان تیم نویسنده کاتشو به همراه اتاق طراحی ایده‌های ساخت و مرحله تولید را بازبینی و مورد بررسی قرار می‌دهند.

مرحله دوم : طراحی سناریو تیزر تبلیغاتی و برآورد هزینه

با مشخص شدن طرح سناریو اصلی، مدت زمان و هزینه لازم برای ساخت تیزر مشخص می‌شود.

این مرحله از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می‌باشد چرا که تمامی المان‌ها قبل از مرحله تولید تیزر مشخص شده و در مرحله تولید، ساخت و پرداخت می‌شوند. در این مرحله اتاق فکر کاتشو با ارائه و یافتن رویکردهای بهینه در راستای کاهش هزینه‌های تولید، شما را تنها نمی‌گذارد و آماده خدمت رسانی به شما می‌باشد.

مرحله اول : ارتباط با ما و تعریف جزئیات پروژه

در صورتی که هنوز نمی‌دانید تیزر تبلیغاتی که قصد تولید آن را دارید از چه نوعی می‌باشد، مشاورین کاتشو به صورت رایگان آماده خدمت رسانی به شما هستند. در این مرحله ابعاد ساختار پروژه و کلیات مشخص می‌شوند. هدف تبلیغات در فضای مجازی مثل اینستاگرام است یا مدیوم بزرگتری چون صداوسیما. نوع پروژه نیز مشخص می‌شود، برنامه تیزر تبلیغاتی برای تولید تیزر معرفی برند به منظور فروش محصول.

استفاده از تجهیزات فیلمبرداری ابتدایی یا حرفه‌ای، ساخت فیلم رئال یا ساخت ویدئو تبلیغاتی به‌صورت انیمیشن و موشن گرافیک مواردی هستند که در این مرحله مشخص می‌شوند.

پاسخ به سوالات متداول

در این قسمت به سوالات پر تکراری که در شروع ساخت یک پروژه‌ی تبلیغاتی برای شما پیش آمده است، جواب داده‌ایم. برای مشاوره و پاسخ به سوالات دیگر خود با ما تماس بگیرید.

برای شروع ساخت تیزر تبلیغاتی چه باید کرد؟

پاسخ :

برای اینکه تیزر تبلیغاتی خودتون رو داشته باشید در وهله اول باید در مورد تیزرهای تبلیغاتی کمی مطالعه کنید و چند نمونه از تیزرهای تبلیغاتی را مورد بررسی قرار بدید. سپس به جدول تعرفه ساخت تیزر تبلیغاتی کاتشو مراجعه کنید و از طریق تعرفه‌های موجود می‌توانید محدوده پروژه و هزینه خودتون رو تخمین بزنید و یا برای اطلاع دقیق از میزان هزینه و مدت زمان لازم برای تولید تیزر تبلیغاتی به دو روش زیر عمل کنید که در هر دو صورت مشاورین کاتشو با دریافت اطلاعات پروژه مدنظر شما، پیشنهاد طرح اولیه را برای شما آماده و اسال می‌کنند.
1. پر کردن فرم تخمین و برآورد پروژه  2.تماس با ما و مشاوره رایگان
پس از توافق طرفین، روند طرح و تولید پروژه را در جلسات حضوری مورد بررسی و بازبینی قرار می‌دهیم.

ساخت یک تیزر تبلیغاتی چقدر زمان بر است ؟

پاسخ : زمان تولید و ساخت تیزر تبلیغاتی بسته به نوع آن متفاوت است.

این بازه مدت زمانی بین 1 تا 6 هفته برآورد می‌شود. مثلا برای پروژه‌های بزرگ و سنگین به دلیل وسعت کار و استفاده از تجهیزات و تخصص‌های مختلف، مرحله تولید و تدوین کار بین 4 الی 6 هفته برآورد می‌شود. ولی برای پروژه‌هایی با ابعاد کوچکتر و فاقد برنامه‌های میدانی سنگین این مدت زمان کاهش می‌یابد و به حداقل 1 هفته می‌رسد. با مراجعه به جدول تعرفه ساخت تیزر تبلیغاتی و تماس با ما اطلاعات دقیق‌تر را دریافت کنید.

تعرفه و هزینه ساخت تیزر تبلیغاتی چقدر است ؟

پاسخ : برای سهولت و تخمین حدودی شما عزیزان ، در همین صفحه و در قسمت قیمت ها و تعرفه های ساخت تیزر تبلیغاتی ، سه کلاس مجزا با سه قیمت و شرایط مجزا رو قرار داده ایم.

اما برای تخمین هزینه دقیق همواره پارامتر های متعددی در قیمت گذاری یک پروژه تیزر تبلیغاتی دخیل هستند. برای مثال اینکه شرایط پروژه به چه شکله و تیزر با چه ابعاد و هدفی قراره ساخته بشه. یا اینکه برای تولیدش به چه عوامل و مواردی نیاز هست... همه ی این موارد در قیمت گذاری و هزینه تولید یک تیزر تبلیغاتی دخیل هستند. سریع ترین راه برای برآورد دقیق هزینه لازم برای ساخت تیزر تبلیغاتی مد نظر ، تماس با استودیو و یا پیام به ااپراتور واتس اپ مجموعه می باشد.

آیا ساخت تیزر با هزینه پایین تر نیز صورت می گیرد؟

پاسخ :

ما در کاتشو تمام تلاش خود را کرده‌ایم تا با پایین‌ترین هزینه‌های ممکن، با کیفیت‌ترین خروجی‌ها را به دست شما برسانیم. چرا که معتقدیم کیفیت و زیبایی حق همه است. وجه تمایز اصلی استودیو کاتشو با سایر رقبا نیز در همین امر خلاصه می‌شود. ما در کاتشو معتقدیم که مشتری، مشتری را می‌آورد پس اولین دستمزد ما اعتماد و رضایت شماست.

نحوه ی پرداخت هزینه ها به چه صورت است؟

پاسخ :

روش پرداخت هزینه برای ساخت تیزر تبلیغاتی در استودیو کاتشو در دو مرحله صورت میگیرد ... مرحله اول پرداخت هزینه آفیش تصویربرداری و عوامل میدانی تا 24 ساعت قبل از روز آفیش عوامل میباشد و مرحله دوم پرداخت مربوط به هزینه تدوین و کارهای نرم افزاری  میباشد که این قسمت برای پروژه های بزرگ کلاس A و B در دو مرحله انجام شود.

آیا تیزر ساخته شده امکان پخش در تلویزیون را دارد؟

پاسخ :

تمامی ویدئوهای تولید شده در استودیو کاتشو به غیر از ویدئوهای تولید شده در کلاس C از لحاظ فنی و تکنیکال بالاتر از سطح استانداردهای سازمان صداوسیما می‌باشند. پس اگر در حال و آینده قصد پخش تیزر تبلیغاتی خود در تلویزیون را دارید، دقت کنید که از دو کلاس A و B کاتشو برای ساخت تیزر تبلیغاتی استفاده کنید. همچنین اگر به دنبال ساخت تیزر تبلیغاتی برای تلویزیون یا همان آگهی بازرگانی اختصاصی برای کار خود هستید، پیشنهاد ما پلن مجزای ساخت تبلیغات تلویزیون می‌باشد که در جدول تعرفه‌های کاتشو تهیه شده است.

آیا امکان بازبینی و نگارش مجدد تیزر ها وجود دارد؟

پاسخ : 

بارها گفته‌ایم که هدف اصلی ما در کاتشو رضایتمندی مشتری است. از این رو برخلاف قاعده موجود در بین رقبا، امکان ویرایش و بازبینی پروژه‌ها را برایتان فراهم کرده‌ایم تا خشنودی و رضایت شما را به همراه داشته باشیم. 

 

مشتریان از شما انتظار محتوای ویدئویی خواهند داشت

باید خوب بدانید که سریع‌ترین و تاثیرگذارترین راه دیده شدن در امر تبلیغات، ساخت ویدئو و انتشار آن در رسانه‌های بزرگ و کوچک است. ساخت تیزر تبلیغاتی یکی از روش‌های مهم در ویدئو مارکتینگ و معرفی برند خود می‌باشد. با ساخت تیزر حرفه‌ای در کوتاه‌ترین زمان ممکن تاثیر خود را در مخاطب ایجاد می‌کنید چرا که مخاطب بیشتر در پی تماشا کردن است. در اینجا ساخت تیزر تبلیغاتی تاثیرگذار اهمیت پیدا می‌کند.

با ساخت تیزر تبلیغاتی و نمایش آن در رسانه‌های بزرگ همچون تلویزیون، اینترنت و شبکه‌های اجتماعی پر تردد نظیر اینستاگرام و تلگرام سبقت چشمگیری از سایر رقبای خود می‌گیرید. با داشتن یک تیزر تبلیغاتی حرفه‌ای و جذاب در همایش‌ها و نمایشگاه‌های مختلف داخلی و خارجی به بهترین شکل دیده می‌شوید. همینطور با ساخت تیزر حرفه‌ای و چشم‌نواز، می‌توانید فضای وبسایت خود را زیباتر نمایان کنید و همینطور قدرت و وجه تمایز برند خود را به رخ بکشید. آمار زیر گویای تاثیر بالای ویدئو برمخاطب در تبلیغات و اعتمادسازی می‌باشد.

%8 تاثیر متن
%92تاثیر ویدئو

ساخت تیزر تبلیغاتی با هدف های مختلفی همراه است

تولید و ساخت تیزر آن هم در قالب ساخت تیزر تبلیغاتی حالات مختلفی دارد. انواع تیزر تبلیغاتی در تمام دنیا بسته به هدف و ساختار یک برند یا مجموعه، شکل‌های مختلف و کاربردهای متفاوتی دارد.

 • معرفی و تبلیغ برند
 • معرفی یک محصول و یا ارائه خدمات
 • معرفی یک مجموعه ، شرکت یا سازمان
 • معرفی یک شخص یا پرسونال برندینگ
 • معرفی گزارش یک رویداد مهم

با ساخت تیزر تبلیغاتی ، قدم اول را حرفه ای بردارید

با ساخت تیزر تبلیغاتی ، قدم اول را حرفه ای بردارید

بسیاری از مدیران و صاحبین کسب و کارهای گوناگون زمانی که شاهد تلاش بی‌وقفه خود و عدم بازخورد مناسب از تجارتشان هستند، ناامیدی به سراغشان می‌آید. در طرف مقابل مدیران و صاحبان تجارت‌های موفق به خوبی می‌دانند که جان تجارتشان در گروی تبلیغات نام و برند آن‌ها می‌باشد. توصیه کاتشو به شما این است که برای موفقیت تجارت خود حتما درباره تبلیغات و انواع روش‌های آن بیشتر بخوانید. در این بخش می‌خواهیم بدانیم تیزر تبلیغاتی چیست؛ سپس به بررسی مزایای آن می‌پردازیم.

 • معرفی و تبلیغ برند
 • معرفی یک محصول و یا ارائه خدمات
 • معرفی یک مجموعه ، شرکت یا سازمان
 • معرفی یک شخص یا پرسونال برندینگ
 • معرفی گزارش یک رویداد مهم
ساخت تبلیغات تلویزیون ، یک انتخاب هوشمندانه در ایجاد تفاوت ها

برندها و تجارت‌های بزرگ به خوبی از پتانسیل بالای تبلیغاتی تلویزیون آگاه هستند. بدون شک تولید و ساخت تبلیغات تلویزیون در قالب یک تیزر حرفه‌ای، انتخاب اول صاحبین کسب و کارهای بزرگ است. در این بین تجارت‌های کوچک‌تر و کسب و کارهای نوپا نیز امروزه به اهمیت و پتانسیل بالای این فضای تبلیغاتی پی‌برده و در این مسیر قدم گذاشته‌اند و این‌گونه است که راه چند ساله را یک شب طی می‌کنند.

خدمات ساخت تیزر تلویزیون کاتشو

تولید اختصاصی تیزر تبلیغاتی تلویزیون

استودیو کاتشو در زمینه تولید و ساخت تبلیغات تلویزیون و رعایت استانداردهای صداوسیما و همچنین کار با گویندگان برتر ایران، دارای تجربه و کارنامه‌ای درخشان می‌باشد.

امکان پخش آگهی در صداوسیما

ما در کاتشو با استفاده از امتیاز و روابط خود بستری را فراهم کرده‌ایم تا کسب و کارهای ملی و بومی با هر اندازه بودجه تبلیغاتی بتوانند با ساخت تبلیغات تلویزیون در بستر صداوسیما نیز تبلیغات خود را آغاز کنند.

KINDS

مدل های گوناگون تیزر تبلیغاتی

تیزر تبلیغاتی به دو نوع تیزر تبلیغاتی رئال و انیمیشن تقسیم‌بندی می‌شود که در هر دو نوع تیزر هدف یکسان بوده ولی نوع ارائه و ساختار فنی آن‌ها با یکدیگر تفاوت دارد

ساخت تیزر موشن گرافیک و انیمیشن

ساخت تیزر تبلیغاتی انیمیشنی یکی از روش‌های تبلیغ با ایده‌های فوق‌العاده جذاب است که به شکل کاملا خلاقانه داستانی را روایت می‌کند. سازندگان تیزر با استفاده از ویدیوهای موشن گرافیک و جلوه‌های ویژه، انیمیشن‌های جذابی را برای بیننده به نمایش می‌گذارند. در این روش جلوه‌های ویژه و افکت‌های قرارگرفته بر روی انیمیشن و کارکترها، تاثیر زیادی بر روی جذابیت کلیپ دارد. یکی از جنبه‌های مثبت این نوع از تیزرها که از اهمیت بالایی هم برخوردار است، باز بودن دست شما در تعریف و سناریوی تبلیغاتی‌تان است. شما با انمیشن‌ها می‌توانید هر چیزی که در ذهن دارید را برای مخاطبان خود به تصویر بکشید.

ساخت تیزر رئال (تیزر واقعی یا حقیقی)

همانطور که از اسم آن پیداست برای ساخت تیزر رئال از افراد واقعی کمک گرفته‌شده و با استفاده از بازیگران داستانی را در قالب‌های مختلفی ارائه می‌کند. خصلت و ویژگی این ویدئوها در این است که بدون آنکه بیننده متوجه بشود، برایش جنبه تبلیغاتی خواهد داشت. همواره تیزرهای رئال مخاطبین بیشتری داشته و در صورتی که به صورت خلاقانه و با ایده‌ای جذاب ساخته شود، به سرعت می‌توانید از بازخورد آن بهره‌مند شوید. مخاطب با مشاهده این نوع تیزرها بهتر به شما نزدیک می‌شود و در ادامه به شما اعتماد می‌کند. حال اگر این تیزر تبلیغاتی رئال به حرفه‌ای‌ترین حالت ممکن ساخته شود، مخاطب درگیر جلوه‌های بصری و حرفه‌ای بودن برند شما می‌شود.

اهمیت ساخت تیزر تبلیغاتی در برند سازی

در فیلم‌ها و تیزرهای تبلیغاتی خود می‌توانید از لوگو و تم رنگی شرکت و مجموعه خود استفاده کرد تا این رنگ و لوگو در ذهن بیننده نقش ببندد. این موضوع یکی از روش‌های مهمی ست که به برندسازی شما و مجموعه‌تان کمک زیادی می‌کند. همان‌طور که می‌دانید ماندگاری تصاویر در مقایسه با متن‌ها بسیار بالاتر بوده و با یک راهکار ایده‌آل و خوب می‌توانید برای همیشه برند خود را در ذهن مخاطب ماندگار کنید.

ساخت تیزر تبلیغاتی تاثیر شگفت‌انگیزی بر روی کسب و کارها دارد به همین دلیل این روش برای تبلیغات محصولات و خدمات بسیار رایج است. همچنین ساخت تیزر تبلیغاتی تاثیرات شگفت‌انگیزی را بر روی سئوی سایت شما دارد. به همین دلیل در سایت‌هایی که بازدیدکنندگان زیادی دارند، حتما یک تیزر تبلیغاتی مشاهده خواهید کرد که این تیزر می‌تواند در قالب‌های تبلیغات، معرفی، رضایت مشتری و حتی آموزشی نیز به مخاطب ارائه شود. یک لحظه باید خودمون رو جای مخاطب بزاریم، تماشای تیزرها بسیار راحت‌تر از خواندن متن‌هاست به همین دلیل افراد علاقه زیادی به تماشای تیزر دارند.

sthva shoj jdcv jfgdyhjd | onlhj ,dnd, jfgdyhjd
sthva shoj jdcv jfgdyhjd | onlhj ,dnd, jfgdyhjd

چطور یک تریلر یا تیزر تبلیغاتی موثر بسازیم؟

بیشتر محتواها برای راضی کردن مخاطب ساخته می‌شوند. چه برنامه‌های سرگرمی باشند و چه برنامه‌های علمی، هدف آن‌ها این است که سرگرمی، اطلاعات و احساسی که مخاطب به دنبال آن است را به او منتقل کنند. اما تیزرها و تریلرها برعکس هستند. هدف آن‌ها جلب توجه بیننده و تحریک کردن حس کنجکاوی آن‌هاست. تیزرها و تریلرهای موفق، فقط بخش کوچکی از هدف یا محصول نهایی را نشان می‌دهند تا مخاطب خود را برای به‌دست‌آوردن آن مشتاق کنند.

مسلما براتون اتفاق افتاده که تیزر یا تریلر تبلیغاتی یک فیلم سینمایی رو در تلویزیون یا بستر اینترنت ببینید. اگر دقت کرده باشید تیزر یک فیلم سینمایی، تاثیر زیادی در جذب مخاطب و دعوت او به تماشای فیلم دارد، حتی بعضا تیزر و تریلر فیلم‌ها را جذاب‌تر از خود فیلم تهیه و تدوین می‌کنند تا بتوانند تاثیر دوچندان بر بیننده اعمال کنند. ولی تیزرها و تریلرها تنها محدود به فیلم‌ها نیستند. آنها می‌توانند در هر پویش بازاریابی ویدیو محوری نقش ارزشمندی داشته باشند: در نمایش‌ها، وبسایت‌ها، کلاس‌های آنلاین و یا سرویس‌های اشتراک ویدیو نظیر یوتیوب و ...

ایده جذاب برای ساخت تیزر تبلیغاتی موثر

تقریبا همه ی ما امروز می دانیم تیزر تبلیغاتی یکی از پیشرفته ترین روش ها برای تبلیغ محصول و خدمات است. امرزوه استفاده از تیزر برای تبلیغات تاثیر بسیار زیادی بر روی افزایش درآمد داشته و از این رو استفاده از این روش تبلیغاتی رواج زیادی پیدا کرده است.

به طور کلی اگه بخوایم بگیم: "تیزرها کلیپ های کوتاهی هستند که در صورتی که به صورت اصولی و کاملا خلاقانه انجام شوند، بازتاب آن به سرعت در تبلیغات دیده خواهد شد. ایده جذاب برای ساخت یک تیزر تبلیغاتی موثر اهمیت فوق العاده بالایی دارد. به طور کلی می توان گفت که این ایده ها هستند که محصول و یا خدمات شما را در ذهن مخاطب ماندگار می کنند به همین دلیل هرچه تبلیغات جذاب تر باشد، شما به هدف خود که همان گسترش کسب و کار است، نزدیک تر خواهید شد.

مهم ترین اهداف شما از ساخت یک تیزر یا تریلر ، انتقال درست پیام ، جذب مشتریان بالقوه و حفظ مشتریان فعلی است.

نکات کلیدی برای تولید یک تیزر تبلیغاتی تاثیر گذار

تیزر تبلیغاتی به دو نوع تیزر تبلیغاتی رئال و انیمیشن تقسیم‌بندی می‌شود که در هر دو نوع تیزر هدف یکسان بوده ولی نوع ارائه و ساختار فنی آنها با یکدیگر تفاوت دارد:

همانطور که اشاره کردیم، تیزرها در صورتی که به صورت خلاقانه و حرفه ای ساخته شوند، تاثیر شگفت انگیزی بر روی کسب و کارها خواهند گذاشت. تبلیغات های تیزر در قالب های مختلفی از جمله طنز، داستانی، آموزشی، انگیزشی و ... به بیننده ارائه می شود. قالب تیزرها معمولا با توجه به مخاطب انتخاب می گردد به عنوان مثال در صورتی که قالب تیزر برای کودکان و نوجوانان است، تیزر می تواند در قالب طنز و با موزیک های شاد و جلوه های مختلفی ساخته شود.

تیزری حرفه ایست که در پشت صحنه آن تیمی حرفه ای قرار گرفته باشد. برای موفقیت آمیز بودن هر چه بیشتر سناریو شما و دیده شدن آن، تیزر باید توسط تیمی بسیار حرفه ای به مرحله تولید و ساخت برسد. متخصصین و مشاورین تبلیغاتی کاتشو در کنار تیم زبده تولید کننده تیزر ها، با ارائه ایده های جداب و طرح سناریوهای خلاقانه تبلیغاتی، همواره در کنار شما به دنبال ساخت یک روایت تبلیغاتی جذاب می باشد. پس از مطالعه و شناخت کامل در رابطه با تیزرها، شما با کمک این تیم حرفه ای می توانید تبلیغاتی بسیار موثر داشته باشید.

ویژگی یک تیزر تبلیغاتی موفق 

فکر کردن به تیزر و تریلر به عنوان یک خلاصه ی سر راست از محتوای اصلی، ایده ی وسوسه انگیزی است. اما اگر ویدیوی خود را مانند یک داستان کوتاه یا تجربه ی مستقل بسازید، می توانید توجهات خیلی زیادی را به خود جلب کنید. کار تبلیغات این است که بیننده با دیدن آن تصور کند با استفاده از محصول شما، زندگی بهتری خواهد داشت. به ویدیوی تیزر تبلیغاتی که برای آدامس Extra ساخته شده است نگاه کنید. این ویدیوی تبلیغاتی ، کار خود را عالی انجام داده است. این ویدیو در واقع آمده و محصول خود را با یکی از داستان های غایی انسان ها پیوند داده است: عاشق شدن. پس از تماشای این ویدیو، مغز شما احساس قوی را که از ویدیو دریافت کردید با داستان خود محصول در هم می آمیزد. پس خیلی مهم است که یک داستان قوی و کامل برای ویدیوی تبلیغاتی خود بسازید.

در هنگام ساخت ویدیو ، کلیپ ها یا صحنه هایی را انتخاب کنید که با یک تیر دو یا چند نشان بزنند. مثلا صحنه ای را در ویدیوی خود بگذارید که هم خنده دار باشد و هم به پیشبرد داستان کمک کند یا هم احساسی باشد و هم آموزشی. همیشه از خودتان بپرسید که مخاطب من با تماشای این کلیپ چه حسی خواهد داشت و چه چیزی یاد خواهد گرفت؟ اگر نتوانستید به دو جواب یا بیشتر برسید، دنبال کلیپ دیگری بگردید.

مهم است که فکر کنید چه چیزی باعث می شود تا بیننده بعد از دیدن ویدیو، اقدام کند. اگر مردم بعد از دیدن تریلر یا تیزر شما کاری نکنند، ویدیوی شما بیهوده خواهد بود. پس همواره تلاش کنید با استفاده از call to action مناسب از ری اکشن مخاطب تیزر تصویری خود نهایت استفاده را ببرید.

عناصر تاثیرگذار در تیزرها و تریلرها

ما در استودیو کاتشو برای ساخت تیزر تبلیغاتی پنج اصل را در نظر گرفته ایم. پنج عنصر کلیدی که باید در هر ویدیوی تبلیغاتی باشد. ترتیب خاصی برای این عناصر وجود ندارد اما رعایت کردن آنها در ساخت ویدیو، ضروری است.

1- معرفی محصول

مخاطب بسته به این که چگونه ویدیوی شما را پیدا کرده باشد، ممکن است نداند که شما کی هستید، شرکت شما چه فعالیتی دارد یا اصلا محصول شما چیست. شما هم ممکن است که نخواهید تمام جزئیات را در ویدیوی تبلیغاتی خود قراردهید (مرموز بودن می تواند ابزار قدرتمندی باشد) و محتوای ویدیو در حدی باشد که مخاطب بتواند با شما آشنا شود. می توانید این کار را با یک معرفی سریع، نمایش متنی در صفحه و یا سکانس هایی انجام دهید که مردم بفهمند کار شما چیست. همچنین مهم است که تن صدا، ظاهر و حس ویدیو با شخصیت شما در تضاد نباشد. این گونه بیننده ها با شما ارتباط برقرار می کنند و از مشتریان کمتر راغب به مشتریان مشتاقی تبدیل می شوند که خود نیز می توانند محصول شما را برای دوستان و آشنایان خود تبلیغ کنند.

2- جلوه های بصری

حتما شنیده اید که می گویند عقل مردم در چشم آنهاست. خب 90 درصد اطلاعات از طریق دیدن به مغز منتقل می شوند و پردازش تصاویر در مغز، 600 هزار بار سریع تر از پردازش متن است. برای همین هم باید از متون به عنوان مکملی برای فیلم و عکس استفاده کنید نه یک جایگزین. سعی کنید ویدیویی چند رسانه ای بسازید و از متون به صورت ساده و محدود در آن استفاده کنید. پس علاوه بر جلوه های زیبای بصری ویدئو حتما قسمت های مهم حرفتان را به صورت متن در ویدئو لحاظ کنید، خیلی کوتاه و در عین حال تاثیرگذار و ماندگار در ذهن مخاطب.

3- نام و لوگو

نام و لوگوی شما باید حداقل یک بار در ویدیو نشان داده شود. شما باید ارتباط داستان و محصول خود را در ذهن مخاطب تقویت کنید در غیر این صورت ممکن است ویدیوی شگفت انگیزی هم داشته باشید و مخاطبان هم عاشق آن شوند ولی نتوانید به هدف تبلیغاتی خود برسید. حتی اپل که یکی از شناخته شده ترین برندهای حال حاضر جهان است هم از لوگو و نام محصول خود در ویدیوها استفاده می کند. دقت داشته باشید اگر یک تریلر می سازید، نام و لوگوی خود را در همان اول ویدیو بگذارید اما اگر تیزر می سازید، بهتر است این اطلاعات را برای آخر ویدیو نگه دارید.

4- رضایت اجتماعی

رضایت اجتماعی تاثیر به سزایی در ویدیوی تبلیغاتی شما دارد. اگر بینندگان شما بدانند که مردم از محصول شما استفاده می کنند، به آن اعتماد داشته و آن را دوست دارند، بیشتر تمایل پیدا کرده تا آن را برای خود نیز خریداری کنند. تلاش کنید تا به نحوی این رضایت اجتماعی را در ویدیوی خود بگنجانید. این رضایت می تواند یک اظهار نظر از یک مشتری خوشحال، نقل قول هایی از یک مقاله ی خبری یا نقدها، تکه هایی از سایت های مرتبط و یا عکس و فیلم هایی باشد که مردم را در حال استفاده از محصول شما نشان می دهد.

5- دعوت به عمل (CTA)

دعوت به عمل (دستورالعمل خاصی که به بیننده می گوید قدم بعدی او چه خواهد بود) احتمالا مهم ترین بخش ویدیوی تبلیغاتی است. اگر ویدیوی شما سمت و سوی خاصی نداشته باشد، تمام انرژی و حسی که برای آن گذاشتید بیهوده خواهد شد. برای بیننده یک اقدام منطقی به عنوان قدم بعدی او تعریف کنید. به عنوان مثال بعد از یک ویدیوی یک دقیقه ای نخواهید که 5 میلیون تومان برای شما خرج کنند. می توانید از آنها بخواهید تا به نحوی با شما یا تیم فروش شما تماس بگیرند. یا مثلا در سایت شما ثبت نام کنند یا حتی می توانید آنها را به خرید یکی از محصولات ارزان قیمت خود ترغیب کنید.
5/5 - (1 امتیاز)