تخفیف بهاره 10% استودیو کاتشو روی کلیه خدمات ساخت تیزر تبلیغاتی ساخت فیلم صنعتی ساخت موشن گرافیک ساخت ویدیو اینستاگرام ساخت فیلم های آموزشی انواع  تصویربرداری برای مشتریان قدیم و جدید

تخفیف بهاره 10% استودیو کاتشو روی کلیه خدمات ساخت تیزر تبلیغاتی ساخت فیلم صنعتی ساخت موشن گرافیک ساخت ویدیو اینستاگرام ساخت فیلم های آموزشی انواع  تصویربرداری

تخفیف بهاره 10% استودیو کاتشو روی کلیه خدمات ساخت تیزر تبلیغاتی ساخت فیلم صنعتی ساخت موشن گرافیک ساخت ویدیو اینستاگرام ساخت فیلم های آموزشی انواع  تصویربرداری

shoj ,dnd, jfgdyhjd

ساخت فیلم صنعتی

سفارش ساخت فیلم صنعتی
ساخت تیزر صنعتی مطابق با استانداردهای بین‌المللی
تولید فیلم صنعتی برای کارخانجات و تولیدی‌ها
تولید فیلم صنعتی حرفه‌ای برای صنایع و نیروگاه‌ها

شرکت تبلیفاتی فیلمسازی
ساخت ویدیو تبلیغاتی

نمونه‌ تولید فیلم صنعتی

مشاهده نمونه کار های صنعتی و درباره اهمیت فیلم سازی صنعتی

هزینه تولید فیلم صنعتی

قیمت پکیج های فیلم صنعتی و راهنمای استفاده از آنها

ساخت فیلم صنعتی در کاتشو

مزایا و شرح امکانات استودیو کاتشو کاتشو در تولید فیلم صنعتی

فرایند تولید فیلم صنعتی

گام به گام مراحل تولید فیلم صنعتی و پاسخ به سوالات متداول

انواع فیلم صنعتی

راهنمای ساخت فیلم های صنعتی در زمینه های مختلف صنعت

PORTFOLIO

نمونه فیلم صنعتی

فیلم صنعتی تبلیغاتی
فیلم صنعتی شرکت حامی پخش - برند اصالت
فیلم صنعتی شرکت ارس پولاد
فیلم صنعتی شرکت درمان یاب دارو
فیلم صنعتی برای محصولات
ساخت مستند صنعتی
ساخت مستند صنعتی
نمونه فیلم صنعتی
ساخت تیزر صنعتی انگلیسی

ساخت فیلم صنعتی در استودیو کاتشو

ساخت فیلم صنعتی با ارائه سناریو اختصاصی در استودیو فیلمسازی کاتشو به همراه تیم متخصص و مجهز به مرحله تولید و تدوین میرسد. همچنین در طی فرآیند ساخت فیلم صنعتی ، شما از پشتیبانی صفر تا صد مشاور پروژه بهره مند میشوید. ساخت فیلم صنعتی متناسب با هدف و زمینه فعالیت مجموعه ، دسته بندی میشود که با تعریف نوع فیلم صنعتی مورد نظر خود از فرم زیر میتوانید مشاوره رایگان در این زمینه داشته باشید.

فرم خدمات فیلم صنعتی

نام(Required)
COSTS

هزینه ساخت فیلم صنعتی

تمامی تعرفه ها و هزینه ساخت فیلم صنعتی استودیو کاتشو در حالت بهینه و اقتصادی ارائه شده است
بروزرسانی : بهار 1403

از 15.000.000 تومان

مدت زمان تولید از 10 روز

از 30.000.000 تومان

مدت زمان تولید از 14 روز

از 50.000.000 تومان

مدت زمان تولید از 21 روز

نکات مهم در مورد هزینه ساخت فیلم صنعتی

ساخت فیلم صنعتی در کلاس C

کلاس C :

یک پیشنهاد جذاب و مناسب برای کسانی که با کم‌ترین بودجه می‌خواهند یک فیلم یا تیزر مناسب از فعالیت صنعتی خود داشته باشند. در این دسته‌بندی با کمترین هزینه ممکن می‌توانید در طی یک مرحله فیلمبرداری با استفاده از تجهیزات تصویربرداری حرفه‌ای نظیر دوربین‌های سری Dslr و تجهیزات تصویربرداری هوایی، از مجموعه خود یک فیلم صنعتی با کیفیت بالا تهیه کنید. استفاده از صدای گوینده صنعتی و همچنین خدمات حرفه‌ای تدوین و مونتاژ فیلم صنعتی نیز در این پکیج برای مخاطبان قرار گرفته است. 

 

ساخت فیلم صنعتی در کلاس B

کلاس B :

این کلاس ساخت فیلم صنعتی مناسب برای کسانیست که به دنبال ساخت فیلم صنعتی متناسب با استانداردهای جهانی ولی با قیمت به صرفه می‌باشند. معمولا از این دسته فیلم‌ها برای نمایش در سمینارها و نشست‌های داخلی یا بین‌المللی یا به منظور تبلیغات در گستره وسیع استفاده می‌شود. در این کلاس شما با استفاده از تجهیزات حرفه‌ای و افراد متخصص در زمینه تصویربرداری و کارگردانی یک فیلم در حد استانداردهای جهانی را در اختیار دارید.

استفاده از گویندگان برتر در زمینه فیلم‌های صنعتی و همچنین استفاده از نیروی طراحی اختصاصی برای ساخت آرم استیشن و لوگو موشن برند کاری شما نیز در این کلاس قرار گرفته است. همچنین در طرح کلاس B شما می‌توانید از خدمات استودیو صدا کاتشو استفاده کنید و سفارش ساخت موسیقی اختصاصی برای فیلم خود داشته باشید.

 

ساخت فیلم صنعتی در کلاس A

کلاس A :

اغلب افرادی که سفارش ساخت فیلم صنعتی در کلاس A را می‌دهند، به دنبال یک حرکت بزرگ تبلیغاتی برای برند تجاری خود در تلویزیون و رسانه‌های بین‌المللی می‌باشند. از مزایای این پکیج می‌توان به طراحی و مدل‌سازی سه‌بعدی محیط و کاراکتر در فیلم و همچنین استفاده از جلوه‌های ویژه استودیویی اشاره داشت که تاثیر شگرف بر خروجی کار شما دارد. طراحی صحنه و دکورسازی مورد نیاز فیلمبرداری بسته به نوع صنعت از دیگر آپشن این سطح کلاس کاری می‌باشد.

در کلاس A فیلم‌های صنعتی شما با بهره‌مندی از کامل‌ترین تجهیزات فیلمسازی و عوامل حرفه‌ای به مرحله تولید می‌رسد. استفاده اختصاصی از استودیو صدای کاتشو به منظور ساخت موسیقی اختصاصی و بهره مندی از گویندگان مطرح نیز از دیگر مواردیست که میتوان در کلاس A به آن اشاره کرد. در این پکیج امکان 3 الی 5 روز آفیش تصویربرداری برای برای پروژه شما در نظر گرفته شده است.

چرا کاتشو را برای ساخت فیلم صنعتی انتخاب کنیم؟

استودیو فیلمسازی کاتشو با بهره‌گیری از تجهیزات لازم و حضور کارگردان‌های با تجربه در امر تولید و ساخت فیلم صنعتی و همچنین استفاده از تکنیک‌های تاثیرگذار در اثربخشی ویدئو‌های تبلیغاتی، می‌تواند مجموعه شما را به بهترین شکل ممکن به تصویر کشیده و شما را در مسیر بهتر دیده شدن و بستن قراردادهای بزرگ و بزرگ‌تر همراهی کند. ساخت فیلم‌های صنعتی کاتشو تلفیقی از تجربه و هنر می‌باشد. 

مزایا و امکانات استودیو کاتشو در ساخت فیلم صنعتی

 • استفاده از نیرو و تخصص‌های مختلف در تولید فیلم‌های صنعتی
 • بهره‌مندی از تجهیزات حرفه‌ای و به روز در عرصه تصویربرداری
 • طرح سناریو اختصاصی و ایده‌های تبلیغاتی با بالاترین بازخورد
 • امکان بهینه‌سازی هزینه‌ها در مراحل تولید و تدوین پروژه‌ها
 • بهره‌مندی از هنرمندان مطرح در پروژه‌ها با هزینه‌های مناسب
 • سرعت در تولید، تدوین و تحویل پروژه به صاحب اثر
 • چاشنی خلاقیت و هنر در طراحی و ساخت فیلم‌های صنعتی
OUR TEAM

تیم استودیو فیلمسازی کاتشو

مفتخر هستیم که در ساخت فیلم صنعتی با بهترین و خلاق ترین جوانان کشور در حوزه تصویربرداری و تدوین همکاری داریم. حضور تک تک آن ها در کاتشو باعث می شود تولید فیلم های صنعتی حرفه ای در نهایت دقت، ظرافت، کیفیت و سرعت انجام شود.

برای ساخت تیزر تبلیغاتی خودتون آماده‌اید؟؟؟

ما در کاتشو همیشه آماده یه ماجراجویی تازه هستیم

SERVICES

معرفی خدمات دیگر کاتشو

سفارش ساخت تیزر تبلیغاتی | ساخت فیلم پرده سبز - استودیو فیلمسازی کاتشو

تیزر تبلیغاتی

انیمیشن

ساخت فیلم آموزشی

فیلم آموزشی

فیلم مستند

تدوین فیلم

موزیک ویدئو

خدمات فیلم مراسم

فیلم مراسم

ساخت فیلم صنعتی
STEPS

مراحل تولید فیلم صنعتی در استودیو کاتشو

مرحله پنجم آنالیز خروجی نهایی و تحویل پروژه

بعد از اتمام کارها خروجی نهایی پروژه توسط تیم آنالیز محتوا و ناظر کیفی کاتشو مورد بررسی قرار می‌گیرد و در انتها خروجی نهایی پروژه فیلم صنعتی شما با سه کیفیت و فرمت متفاوت و متناسب با ابعاد گوناگون نمایشی رندر می‌شود و تحویل صاحب اثر داده می‌شود. در این مرحله ساخت و تدوین ویدئو پشت صحنه از مرحله تولید پروژه (برای پروژه‌های بزرگ) به صورت رایگان انجام می‌گیرد.

مرحله چهارم مرحله تولید ، طراحی و تدوین

در اینجا فعالیت استودیو کاتشو به دو قسمت ساخت و پرداخت فیلم صنعتی تقسیم می‌شود. مرحله ساخت مطابق با طرح‌ نهایی شده در مرحله پیش تولید ضبط می‌شود. در مرحله پرداخت و تدوین فیلم نیز بسته به سفارش مشتری و ابعاد پروژه، مواردی چون آهنگ‌سازی اثر، استفاده از گویندگان مطرح، طراحی جلوه‌های ویژه، مدل‌سازی و … توسط تیم تدوین و طراحی اعمال می‌شود. میزان هزینه و مدت زمان ساخت و پرداخت فیلم صنعتی شما متناسب با وسعت پروژه و نوع سفارش شما متغیر است.

مرحله سوم مرحله پیش تولید

در این مرحله هماهنگی‌های لازم جهت دریافت مجوزهای قانونی برای فیلمبرداری، تهیه تجهیزات و زیرساخت‌های مورد نیاز در ساخت فیلم صورت می‌گیرند. مشخص شدن لوکیشن فیلمبرداری، طرح اولیه جلوه‌های بصری و استفاده از ابزار و نیروی انسانی نیز در این مرحله مشخص می‌شوند. در ساخت و تولید فیلم تبلیغاتی بسته به ارزش‌گذاری و هزینه مورد نظر از تجهیزات و تخصص‌های متفاوت می‌توان استفاده کرد.

برای مثال در یک پروژه فیلم صنعتی می‌توان از تیم فیلمبرداری، بازیگر کارگردان، صدابردار، نورپرداز، طراح صحنه، چهره پرداز و … بهره برد. در این مرحله به صورت هم‌زمان تیم سناریو نویس و طراحی کاتشو، ایده‌های اولیه ساخت را مورد بازبینی و بررسی قرار می‌دهند.

مرحله دوم طراحی سناریو تیزر تبلیغاتی و برآورد هزینه

با طراحی سناریو اولیه، هزینه و مدت زمان لازم برای ساخت فیلم صنعتی مشخص می‌شود. این مرحله از اهمیت بالایی برخوردار است چرا که تمامی موارد پیش از مرحله تولید فیلم صنعتی مشخص شده و در مرحله تولید، ساخت و پرداخت می‌شوند. همچنین در این مرحله تیم طراحی کاتشو با ارائه پیشنهاد در راستای کاهش هزینه‌های ساخت یک فیلم صنعتی استاندارد، شما را تنها نمی‌گذارد و آماده خدمت رسانی به شما می‌باشد.

مرحله اول تماس با ما و تعریف پروژه

اگر هنوز نمی‌دانید فیلم صنعتی که قصد ساخت آن را دارید از چه نوعی می‌باشد، مشاورین ما در کاتشو به صورت رایگان آماده خدمت رسانی به شما می‌باشند. در این بخش ابعاد و کلیات پروژه سفارش شده مشخص می‌شد. هدف تبلیغات در بستر فضای اینترنت است یا مدیوم بزرگ‌تری چون تلویزیون و یا حتی نمایش تبلیغاتی فیلم صنعتی خود در همایش و نمایشگاه‌های بین‌المللی. همچنین نوع پروژه، ساخت فیلم  صنعتی با هدف تبلیغ و معرفی برند یا افزایش فروش یک محصول. 

بهره‌گیری از تجهیزات مختلف فیلمبرداری، ساخت مستند صنعتی یا ساخت ویدئو تبلیغاتی به صورت رئال یا استفاده از جلوه‌های ویژه بصری، همگی مواردی هستند که در این مرحله مشخص می‌شوند.
راه‌های ارتباطی در این مرحله (مشاوره تلفنی و حضوری، پر کردن فرم برآورد پروژه، ارتباط آنلاین)

پاسخ به سوالات متداول

در این قسمت به سوالات پر تکراری که در شروع ساخت یک پروژه‌ی تبلیغاتی برای شما پیش آمده است، جواب داده‌ایم. برای مشاوره و پاسخ به سوالات دیگر خود با ما تماس بگیرید.

برای شروع ساخت فیلم صنعتی چه باید کرد؟

پاسخ :

اگر به دنبال ساخت فیلم صنعتی خودتون هستید در وهله اول باید در رابطه با فیلم‌های صنعتی و یا ویدئوهای تبلیغاتی و تاثیرات آنها کمی مطالعه کنید و همچنین چند نمونه از فیلم‌های صنعتی را تماشا کرده و مورد بررسی قرار بدید. در ادامه برای آگاهی از قیمت و تعرفه‌های ساخت فیلم‌های صنعتی به جدول تعرفه ساخت فیلم صنعتی استودیو کاتشو مراجعه کنید و از طریق راهنمای کلاس‌ها و تعرفه‌های ذکر شده محدوده پروژه و هزینه خودتون رو تخمین بزنید. یا برای پی‌ بردن به میزان دقیق هزینه و مدت زمان لازم برای تولید فیلم صنعتی به دو روشی که در ادامه آمده است عمل کنید. در هر دو صورت مشاورین کاتشو با دریافت اطلاعات پروژه مدنظر شما، پیشنهاد طرح اولیه را برای شما آماده و اسال می‌کنند.

1. پر کردن فرم تخمین و برآورد پروژه  2.تماس با ما و مشاوره رایگان
پس از توافق طرفین، روند طرح و تولید پروژه را در جلسات حضوری مورد بررسی و بازبینی قرار می‌دهیم.

 

ساخت یک فیلم صنعتی چقدر زمان‌بر است ؟

پاسخ :

زمان تولید و ساخت فیلم صنعتی بسته به نوع آن متفاوت است.
بسته به حجم و وسعت پروژه مدنظر، تولید و ساخت فیلم‌های صنعتی مدت زمانی بین 5 روز تا 2 ماه را در بر می‌گیرد. برای مثال در پروژه‌های بزرگ‌تر به دلیل وسعت کار و استفاده از تجهیزات و تخصص‌های مختلف، مرحله تولید و تدوین کار بین 1 الی 2 ماه برآورد می‌شود. ولی برای پروژه‌هایی با ابعاد کوچک‌تر و فاقد برنامه‌های میدانی سنگین این مدت زمان کاهش می‌یابد و به حداقل 1 هفته می‌رسد.

برای اطلاع دقیق‌تر از زمان تولید پروژه مدنظر خود می‌توانید با ما تماس بگیرید و یا به جدول راهنما و تعرفه ساخت فیلم صنعتی مراجعه کنید. به واسطه جدول‌ها مدت زمان لازم برای تولید و ساخت فیلم صنعتی خود را تخمین بزنید.

 

تعرفه و هزینه ساخت فیلم صنعتی چقدر است ؟

پاسخ :

تعرفه‌های ساخت فیلم صنعتی استودیو کاتشو در سه کلاس دسته‌بندی می‌شوند.

کلاس C که در زمان‌های کوتاه‌تر به تولید می‌رسند و پرداخت حداقل 8 میلیون برای آن در نظر گرفته‌ایم. کلاس B بسته به شرایط و خواسته‌های صاحب اثر شامل مبلغ پرداختی بین 15 الی 20 میلیون تومان می‌باشد.

کلاس A نیز کامل‌ترین حالت فرم و تکنیک در ساخت فیلم صنعتی یک صنعت بزرگ می‌باشد و با هزینه پرداختی حداقل 25 میلیون تومان به تولید می‌رسد. این کلاس مختص برند و کسب و کارهای بزرگیست که می‌خواهند در قبال هزینه بالاتر فیلم صنعتی منحصر به فردی را برای خود بسازند و هویت برند خود را در بالاترین سطح کیفیت به تصویر بکشند. 

آیا ساخت فیلم صنعتی با هزینه پایین‌تر ممکن است؟

پاسخ :

هزینه، کیفیت و سرعت سه ضلع یک مثلث‌اند.

همواره در کاتشو تمام تلاش خود را کرده‌ایم تا با پایین‌ترین هزینه‌های ممکن، باکیفیت‌ترین خروجی‌ها را در سریع‌ترین زمان ممکن به دست شما برسانیم چرا که همیشه معتقدیم کیفیت و زیبایی حق همه می‌باشد. وجه تمایز اصلی استودیو کاتشو با سایر رقبا نیز در همین امر خلاصه می‌شود. ما در کاتشو معتقدیم که مشتری، مشتری را می‌آورد پس اولین دستمزد ما اعتماد و رضایت شماست.

 

نحوه‌ی پرداخت هزینه‌ها به چه صورت است؟

پاسخ :

در پروژه‌های سنگین کلاس A و B برای سهولت صاحب اثر، دریافت هزینه در دو مرحله صورت می‌گیرد 80% هزینه در مرحله پیش‌ تولید و 20% هزینه در زمان تحویل پروژه، برای پروژه‌های سبک‌تر و کلاس C  کل مبلغ در مرحله‌ی پیش تولید پرداخت می‌شود.

آیا فیلم تولید شده امکان پخش در تلویزیون را دارد؟

پاسخ :

تمامی ویدئوهای تولید شده در استودیو کاتشو به غیر از ویدئوهای تولید شده در کلاس C از لحاظ فنی و تکنیکال بالاتر از سطح استانداردهای سازمان صداوسیمای ایران می‌باشند. پس اگر در حال و آینده قصد پخش فیلم صنعتی خود در تلویزیون را دارید، بهتر است از دو کلاس A و B کاتشو برای ساخت فیلم صنعتی خودتون استفاده کنید.

همچنین اگر به دنبال ساخت فیلم صنعتی اختصاصی برای تبلیغات در تلویزیون یا همان آگهی بازرگانی هستید، پیشنهاد ما پلن مجزای ساخت تبلیغات تلویزیون می‌باشد که در جدول تعرفه‌های ساخت تیزر تبلیغاتی کاتشو تهیه شده است.

آیا امکان بازبینی و نگارش مجدد فیلم‌ها وجود دارد؟

پاسخ : 

همیشه گفته‌ایم که هدف اصلی ما در کاتشو رضایت مشتری است. به همین دلیل برخلاف قاعده موجود در بین رقبا، در استودیو کاتشو امکان ویرایش و بازبینی پروژه‌ها در مرحله تدوین و ادیت را برایتان فراهم کرده‌ایم تا خشنودی شما را به همراه داشته باشیم.

 ساخت تیزر تبلیغاتی با هدف های مختلفی همراه است

کسب و کار بزرگ نیازمند تبلیغات بزرگ هم هست. در صنعت‌های مختلف صاحبین شرکت و کارخانجات همواره به دنبال بستن قراردادهای تجاری و صنعتی بزرگ هستند. توجه داشته باشید که لازمه اعتماد کردن مشتریان جدید، شناخت شما و مجموعه شما می‌باشد. با ساخت یک فیلم صنعتی استاندارد شما می‌توانید وسعت کار خودتون رو به تصویر بکشید، از زیرساخت‌های خودتون بگید، از تجهیزات و قدرت تولید تا هدف و راهی که در پیش دارید.

 

 

" تبلیغات یک هنر است ، هنر متقاعد کردن مردم برای خرج کردن پول‌هایشان "

با ساخت یک فیلم صنعتی حرفه ای  چه اتفاقی رخ می دهد؟

 • نمایش وجه تمایز خود با رقبا در صنعت و میدان تبلیغاتی
 • ایجاد حس اعتماد در مشتری به منظور بستن قراردادهای بزرگ
 • برانگیختن احساسات مخاطب و درگیر کردن مشتری با مجموعه
 • نمایش مجموعه خود در همایش‌ها و نمایشگاه‌های داخلی و بین المللی
 • معرفی تاثیرگذار صنعت، تاریخچه و زیر ساخت‌های مجموعه
KINDS

دسته بندی فیم های صنعتی

فیلم تبلیغاتی برای کارخانجات و تولیدکنندگان

صنعت تولید کننده و دارای خط تولید (کارخانجات)

مسلما هر تولید کننده‌ای می‌داند که می‌بایست قدرت و عظمت خط تولید خود را در بهترین حالت ممکن به معرض نمایش بگذارد. اینجاست که برای نشان دادن زیرساخت‌ها و عظمت یک کارخانه و خط تولید آن صحبت از کلیپ معرفی کارخانجات و ساخت فیلم صنعتی می‌شود. یک تولید کننده موفق می‌تواند در قالب یک ویدئو چند دقیقه‌ای وسعت مجموعه، ظرفیت و توان تولید، تجهیزات و فعالیت ارزشمند نیروهای انسانی خود را به تصویر بکشد.

این ویدئو معرفی می تواند در نشست‌ها، همایش‌های داخلی و بین المللی، جلسات عقد قرارداد و جذب سرمایه‌گذاران بسیار تاثیر گذار باشد. از این رو ساخت یک فیلم صنعتی حرفه‌ای در رابطه با کارخانه و خط تولید کاربرد متنوع و ارزشمندی برای تولید کننده و صاحب کار دارد. پیروی از اصول حرفه‌ای در تولید و ساخت فیلم صنعتی و همچنین تاثیر مستقیم بر توجه مخاطب به فیلم نکته اصلی یک ویدئو تاثیر گذار می‌باشد.

استودیو کاتشو در این زمینه با استفاده از تجربه، تجهیزات و نیروهای متخصص خود به شما کمک می‌کند تا به عنوان یک تولید کننده موفق اهداف خود را در بهترین حالت ممکن به تصویر کنید و یک ویدئو حرفه‌ای و مناسب برای کارخانه خود داشته باشید.

ساخت فیلم صنعتی برای صنایع بزرگ

صنعت کشاورزی، دام‌پروری و خدمات وابسته به آن

صنعت کشاورزی و دام‌پروری ایران همواره نقش مهمی را در اقتصاد ایران بازی می‌کند. همچنین بیشترین انگیزه در سرمایه‌گذاری‌های بین‌المللی را این بخش معطوف به خود کرده است. امروزه در این صنعت کشاورزان و دام‌پرورانی موفق خواهد بود که علاوه بر به روز بودن دانش و تجهیزات فنی خود، بتوانند این به روز بودن و توانایی را به بهترین شکل ممکن به مخاطب نشان بدهند.

روش های مختلفی برای تبلیغات صنعت کشاورزی و دام‌پروری وجود دارد ولی در این بین امروزه و درعرصه ی تکنولوژی، تولید و ساخت یک فیلم صنعتی در این زمینه می‌تواند بسیار تاثیرگذار باشد. دقت داشته باشید که یک معرفی جذاب و دیدنی از صنعت خود می‌تواند تاثیر به‌سزایی در فروش و صادرات محصولات و فرآورده‌های شما داشته باشد. هنرمندان و متخصصین کاتشو به شما کمک می‌کنند با حرکتی هوشمندانه و تولید یک فیلم حرفه‌ای درباره فعالیت و محصولات خود در این مسیر پیشتاز باشید.

ساخت فیلم برای نیروگاه و پالایشگاه

صنعت‌های پالایشگاه و نیروگاهی

ساخت تیزر تبلیغاتی انیمیشنی یکی از روش‌های تبلیغ با ایده‌های فوق‌العاده جذاب است که به شکل کاملا خلاقانه داستانی را روایت می‌کند. سازندگان تیزر با استفاده از ویدیوهای موشن گرافیک و جلوه‌های ویژه، انیمیشن‌های جذابی را برای بیننده به نمایش می‌گذارند. در این روش جلوه‌های ویژه و افکت‌های قرارگرفته بر روی انیمیشن و کارکترها، تاثیر زیادی بر روی جذابیت کلیپ دارد. یکی از جنبه‌های مثبت این نوع از تیزرها که از اهمیت بالایی هم برخوردار است، باز بودن دست شما در تعریف و سناریوی تبلیغاتی‌تان است. شما با انمیشن‌ها می‌توانید هر چیزی که در ذهن دارید را برای مخاطبان خود به تصویر بکشید.

ساخت فیلم برای سازمان‌ها و شرکت‌ها

اینفوگرافی صنایع در نشست‌ها و مجمع سالیانه سازمان‌ها

در همایش‌ها و نشست‌های مختلف سالیانه و ماهانه خیلی از مواقع، سازمان‌ها، شرکت‌ها و ارگان‌های مختلف به دنبال نمایش یک اینفوگرافی و مستند کوتاه در رابطه با گزارش فعالیت کاری خود هستند. از این رو موسسات و سازمان‌های مختلفی به دنبال ساخت یک فیلم در قالب اینفوگرافی مجموعه و فعالیت‌های پیرامون آن هستند.

ساخت و تولید فیلم در این نشست‌ها و همچنین نمایش آن در سمینارهای بعدی بسیار مفید و موثر واقع می‌شود. به طوری که ارائه اطلاعات به حاضرین در جلسه، سهامداران و هیئت مدیره مجموعه در بهترین شکل خود اتفاق می‌افتد. همچنین سازمان‌ها و موسسات مختلف برای ارائه گزارش سالیانه به سهام‌داران در مجامع اقدام به ساخت و تولید فیلم می‌کنند. استودیو فیلمسازی کاتشو با تجربه بالا در زمینه فیلمبرداری و کارگردانی مراسم تشریفات و تولید فیلم‌های حرفه‌ای برای سمینارهای داخلی و خارجی توانسته است تاثیر به‌سزایی در خروجی کارها داشته باشد.

WeCreativez WhatsApp Support
پاسخگوی آنلاین استودیو کاتشو
سلام چطور می تونم کمکتون کنم؟