آیا شما هم  سوالی دارید؟

 لطفا پاسخ به سوالات متداول را با دقت بخوانید و اگر پاسخ خود را پیدا نکردید، سوال خود را از طریق فرم زیر ثبت کنید.

سوال شما

نام و نام خانوادگی

پاسخ به سوالات متداول

سوالاتی که در میان مشتریان ما تکرار شده است

پاسخ به سوال شما:

برای اینکه ویدیو تبلیغاتی خودتون رو بسازید، در وهله اول اگر دانش کافی در رابطه با معقوله ویدیو مارکتینگ ندارید، پیشنهاد می‌کنیم در مورد ویدئو مارکتینگ، اهمیت و انواع ویدیوها مطالعه کنید و چند نمونه از ویدیوهای تبلیغاتی را مورد بررسی قرار بدهید. ما در کاتشو مطالب مفید و نمونه فیلم‌های تبلیغاتی متفاوتی رو براتون آماده کردیم که در هر یک از صفحات خدمات اصلی کاتشو به توضیح کامل و راهنمایی کاربردی پرداخته‌ایم، می‌توانید از اینجا بخوانید.

پس از مطالعه مطالب مفید و راهنمای ساخت فیلم تبلیغاتی، به جدول تعرفه تولید و ساخت پروژه‌های تصویری کاتشو در صفحه خدمات مورد نظر خود مراجعه کنید. از طریق کلاس‌های مشخص شده و تعرفه‌های موجود می‌توانید محدوده پروژه و هزینه ساخت ویدیو تبلیغاتی خودتون را تخمین بزنید و با انتخاب کلاس مورد نظر خود سفارشتان را ثبت کنید. در ادامه طی جلسات حضوری و غیرحضوری و توافقات انجام شده، مرحله تولید پروژه را استارت می‌زنیم.

پاسخ به سوال شما :

استودیو کاتشو در حال حاضر با استفاده از ابزار و تخصص‌های مختلف، برای تبلیغات و تولید محتوای تصویری شما در زمینه‌های مختلف همچون: ساخت تیزر تبلیغاتی، فیلم صنعتی، طراحی موشن گرافیک، لوگو موشن، انیمیشن تبلیغاتی، تولید فیلم مستند، فیلم کوتاه و همچنین خدمات ویدیو مارکتینگ به صورت ماهانه آماده به همکاری می‌باشد.

پاسخ سوال شما :
زمان تولید و ساخت یک ویدیو تبلیغاتی بسته به وسعت و نوع آن می‌تواند متفاوت است.

برای مثال اگر قصد ساخت و تولید یک فیلم تبلیغاتی عظیم و متفاوت را دارید، مسلما زمان زیادتری را باید نسبت به تولید ویدیوهای تبلیغاتی کوچک‌تر برای ضبط، طراحی و تدوین آن صرف کرد. مدت زمان ساخت یک ویدیو تبلیغاتی با توجه به جدول تعرفه هر قسمت از خدمات کاتشو مشخص شده است. به طور کلی این بازه زمانی برای ساخت بروژه‌های بزرگ و کوچک بین 1 الی 4 هفته تعریف می‌شود.
برای مشخص شدن مدت زمان لازم برای ساخت پروژه مدنظرتان، از دو روش زیر اقدام کنید:

1. پر کردن فرم تخمین و برآورد پروژه
2. تماس با تلفن  09333831556

پاسخ سوال شما :

جدول قیمت‌گذاری خدمات استودیو فیلمسازی کاتشو از نظر هزینه و خدمات ارائه شده، به کلاس‌های مختلف تقسیم می‌شوند. بسته به نوع پروژه تبلیغاتی خود و خدمات ارائه شده توسط کاتشو، جدول قیمت و تعرفه‌های اقتصادی برای شما تهیه شده است تا با توجه به پروژه‌ای که در سر دارید بتوانید محدوده قیمت و هزینه‌های خود را تخمین بزنید. برای مشاهده جدول قیمت‌های ارائه شده توسط کاتشو می‌توانید به هر یک از صفحات خدمات کاتشو مراجعه کرده و از قسمت جدول تعرفه‌ها، کلاس‌های تعریف شده را مشاهده و آنالیز بفرمایید:

ساخت تیزر تبلیغاتی
ساخت فیلم صنعتی
طراحی موشن گرافیک
ساخت فیلم مستند
ساخت فیلم مراسم
خدمات ویدیو مارکتینگ
ساخت ویدیو برای اینستاگرام

نکته!: حتما توضیح و راهنمای استفاده از کلاس‌های تعریف شده در زیر هر یک از جدول‌های تعرفه را با دقت مطالعه کنید. 

 

پاسخ به سوال شما :

اغلب فیلم‌ها و ویدیوهای تبلیغاتی تولید شده در استودیو فیلمسازی کاتشو (به غیر از کلاس C) متناسب با استانداردهای پخش صداوسیمای جمهوری‌اسلامی ساخته می‌شوند. از این رو شما با خیال راحت می‌توانید از ویدیوهای تبلیغاتی خود در رسانه ملی به عنوان آگهی بازرگانی استفاده کنید.

پاسخ به سوال شما:

در ساخت فیلم‌های تبلیغاتی میدانی نظیر ساخت فیلم‌های صنعتی، مستند و تیزرها، بسته به ابعاد پروژه با استفاده از تخصص‌ها و تجهیزات متنوع تصویربرداری و سینمایی، مرحله تولید را جلو می‌بریم. علاوه بر دسترسی به تجهیزات سخت‌افزاری و میدانی حرفه‌ای، تیم طراحی و تدوین استودیو با استفاده از نرم‌افزارهای حرفه‌ای به روز سینما و انیمیشن‌سازی، به طراحی، ساخت و تدوین پروژه‌ها می‌پردازند.

 

پاسخ به سوال شما:

ما در کاتشو تمام تلاش خود را کرده‌ایم تا با پایین‌ترین هزینه‌های ممکن، با کیفیت‌ترین خروجی‌ها را به دست شما برسانیم. چرا که معتقدیم کیفیت و زیبایی حق همه است. وجه تمایز اصلی استودیو کاتشو با سایر رقبا نیز در همین امر خلاصه می‌شود. ما در کاتشو معتقدیم که مشتری، مشتری را می‌آورد پس اولین دستمزد ما اعتماد و رضایت شماست. از این رو تمامی قیمت‌های ارائه شده در وبسایت کاتشو در حالت بهینه ارائه شده است.

 

پاسخ به سوال شما :

برای اطلاع دقیق از میزان هزینه و مدت زمان لازم برای تولید و ساخت پروژه، می‌توانید به دو روش زیر عمل کنید که در هر دو صورت مشاورین کاتشو با دریافت اطلاعات پروژه مدنظر شما، به همراه مشاوره رایگان، پیشنهاد طرح اولیه را برای شما آماده و اسال می‌کنند.
1. پر کردن فرم تخمین و برآورد پروژه
2. تماس با تلفن  09333831556

 

پاسخ به سوال شما :

در صورت توافق و همکاری بین طرفین، برای پروژه‌های بزرگ که نیازمند استفاده از تجهیزات، تخصص و نیروی انسانی هستند، دریافت هزینه در دو مرحله صورت می‌گیرد بدین صورت که ابتدا 80 % کل هزینه ساخت پروژه، در مرحله پیش تولید و مابقی هزینه‌ها در زمان تحویل پروژه دریافت می‌گردد. برای پروژه‌های تبلیغاتی با ابعاد کوچک‌تر، کل مبلغ در مرحله‌ی پیش تولید پرداخت می‌شود.

 

پاسخ به سوال شما :

به طور کلی پس از توافقات اولیه، برنامه‌ریزی و طرح سناریو تولید، مراحل ساخت پروژه‌ها به سه دسته پیش تولید، تولید و در آخر تدوین و تحویل پروژه تقسیم می‌شوند. در مراحل پیش تولیدِ کار، هماهنگی‌ها لازم جهت تصویربرداری میدانی و طرح استوری‌بردهای مرتبط با طراحی داخل فضای نرم‌افزار صورت می‌گیرند. در مرحله تولید پروژه، با استفاده از تخصص‌های مختلف در زمینه فیلمسازی، گرافیک و طراحی، پروژه به مرحله تولید می‌رسد و در ادامه با تدوین، ادیت و صداگذاری کار آماده تحویل می‌شود.

پاسخ به سوال شما :

بارها به این مساله اشاره کرده‌ایم که هدف اصلی ما در کاتشو رضایتمندی مشتری است. از این رو بر خلاف قاعده موجود در بین رقبا، امکان ویرایش و بازبینی پروژه‌ها را برایتان فراهم کرده‌ایم تا خشنودی و رضایت شما را به همراه داشته باشیم. 

 

پاسخ به سوال شما :

استودیو کاتشو به منظور همکاری پیوسته در زمینه تولید محتوای تصویری برای مشتریان خود، تیم ویدیو مارکتینگ خود را گِرد هم آورده است تا در کنار اعضای با تجربه و فعال در زمینه بازاریابی و هنر سینما، مجموعه شما بتواند بهترین تولید محتوای تصویری خود را در راستای پیشرفت خود تولید کرده و آن را به معرض نمایش بگذارد. هزینه و تعرفه‌های تولید محتوا به صورت پیوسته و همکاری ادامه دار برای مجموعه شما به صورت مجزا و در یک پلن اقصادی به صرفه ارئه شده است که با مراجعه به صفحه خدمات ویدیو مارکتینگ می‌توانید از این پلن مقرون به‌صرفه در جهت تولید چندین محتوای تصویری و تبلیغاتی برای مجموعه خود استفاده کنید.

5/5 - (1 امتیاز)