سوالات متداول درباره ساخت فیلم تبلیغاتی

از ما بپرسید

  Q

  سوالاتی که در میان مشتریان ما تکرار شده است

  آیا شما هم  سوالی دارید؟

  لطفا پاسخ به سوالات زیر را با دقت بخوانید و اگر پاسختان را پیدا نکردید، سوال خود را ثبت کنید

  سوالات متداول درباره ساخت فیلم تبلیغاتی

  برای شروع ساخت فیلم تبلیغاتی چه باید کرد؟
  پاسخ به سوال شما :

  برای اینکه ویدیو تبلیغاتی خودتون رو بسازید ، در وهله اول اگر دانش کافی در رابطه با معقوله ویدیو مارکتینگ ندارید، پیشنهاد می کنیم در مورد ویدئو مارکتینگ ، اهمیت و انواع ویدیو ها مطالعه کنید و چند نمونه از ویدیو های تبلیغاتی را مورد بررسی قرار بدهید. ما در کاتشو مطالب مفید و نمونه فیلم های تبلیغاتی متفاوتی رو براتون آماده کردیم که در هر یک از صفحات خدمات اصلی کاتشو به توضیح کامل و راهنمایی کاربردی پرداخته ایم، می توانید از اینجا بخوانید.

  پس از مطالعه مطالب مفید و راهنمای ساخت فیلم تبلیغاتی ، به جدول تعرفه تولید و ساخت پروژه های تصویری کاتشو در صفحه خدمات مورد نظر خود مراجعه کنید. از طریق کلاس های مشخص شده و تعرفه های موجود می توانید محدوده پروژه و هزینه ساخت ویدیو تبلیغاتی خودتون را تخمین بزنید و با انتخاب کلاس مورد نظر خود سفارشتان را ثبت کنید. در ادامه طی جلسات حضوری و غیر حضوری و توافقات انجام شده ، مرحله تولید پروژه را استارت می زنیم.

  خدمات کاتشو در زمینه تولید ویدئو تبلیغاتی شامل چه مواردی می باشد؟
  پاسخ به سوال شما :

  استودیو کاتشو در حال حاضر با استفاده از ابزار و تخصص های مختلف ، برای تبلیغات و تولید محتوای تصویری شما در زمینه های مختلف همچون : ساخت تیزر تبلیغاتی ، فیلم صنعتی ، طراحی موشن گرافیک ، لوگو موشن ، انیمیشن تبلیغاتی ، تولید فیلم مستند ، فیلم کوتاه و همچنین خدمات ویدیو مارکتینگ به صورت ماهانه آماده به همکاری می باشد.

  ساخت یک ویدئو تبلیغاتی چقدر زمان بر است ؟
  پاسخ سوال شما :
  زمان تولید و ساخت یک ویدیو تبلیغاتی بسته به وسعت و نوع آن می تواند متفاوت است.

  برای مثال اگر قصد ساخت و تولید یک فیلم تبلیغاتی عظیم و متفاوت را دارید ، مسلما زمان زیاد تری را باید نسبت به تولید ویدیو های تبلیغاتی کوچکتر برای ضبط ، طراحی و تدوین آن صرف کرد. مدت زمان ساخت یک ویدیو تبلیغاتی با توجه به جدول تعرفه هر قسمت از خدمات کاتشو مشخص شده است. به طور کلی این بازه زمانی برای ساخت بروژه های بزرگ و کوچک بین 1 الی 4 هفته تعریف می شود.
  برای مشخص شدن مدت زمان لازم برای ساخت پروژه مد نظرتان ،از دو روش زیر اقدام کنید:

  1. پر کردن فرم تخمین و برآورد پروژه
  2. تماس با تلفن  09333831556

  قیمت و هزینه تولید پروژه ها در کاتشو چگونه است؟
  پاسخ سوال شما :

  جدول قیمت گذاری خدمات استودیو فیلمسازی کاتشو از نظر هزینه و خدمات ارائه شده ، به کلاس های مختلف تقسیم می شوند. بسته به نوع پروژه تبلیغاتی خود و خدمات ارائه شده توسط کاتشو ، جدول تقیمت و تعرفه های اقتصادی برای شما تهیه شده است تا با توجه به پروژه ای که در سر دارید بتوانید محدوده قیمت و هزینه های خود را تخمین بزنید . برای مشاهده جدول قیمت های ارائه شده توسط کاتشو می توانید به هر یک از صفحات خدمات کاتشو مراجعه کرده و از قسمت جدول تعرفه ها ، کلاس های تعریف شده را مشاهده و آنالیز بفرمایید:

  ساخت تیزر تبلیغاتی
  ساخت فیلم صنعتی
  طراحی موشن گرافیک
  ساخت فیلم مستند
  ساخت فیلم مراسم
  خدمات ویدیو مارکتینگ
  ساخت ویدیو برای اینستاگرام

  نکته! : حتما توضیح و راهنمای استفاده از کلاس های تعریف شده در زیر هر یک از جدول های تعرفه را با دقت مطالعه کنید 

  آیا ویدیو های تبلغاتی کاتشو امکان پخش در تبلیغات تلویزیون را دارند؟
  پاسخ به سوال شما :

  تمامی فیلم ها و ویدیو های تبلیغاتی تولید شده در استودیو فیلمسازی کاتشو (به غیر از کلاس C) متناسب با استانداردهای پخش صدا و سیمای  جمهوری  اسلامی ساخته می شوند. از این رو شما با خیال راحت می توانید از ویدیو های تبلیغاتی خود یا در رسانه ملی به عنوان آگهی بازرگانی استفاده کنید.

  تجهیزات مورد نیاز برای ساخت فیلم های تبلیغاتی شامل چه مواردی می باشد؟
  پاسخ به سوال شما :

  در ساخت فیلم های تبلیغاتی میدانی نظیر ساخت فیلم های صنعتی ، مستند و تیزر ها ، بسته به ابعاد پروژه با استفاده از تخصص ها و تجهیزات متنوع تصویربرداری و سینمایی ، مرحله تولید را جلو می بریم. علاوه بر دسترسی به تجهیزات سخت افزاری و میدانی حرفه ای ، تیم طراحی و تدوین استودیو با استفاده از نرم افزار های حرفه ای بروز سینما و انیمیشن سازی ، به طراحی ، ساخت و تدوین پروژه ها می پردازند.

  آیا ساخت فیلم تبلیغاتی با هزینه کمتر امکان پذیر است؟
  پاسخ به سوال شما :

  ما در کاتشو تمام تلاش خود را کرده ایم تا با پایین ترین هزینه های ممکن، با کیفیت ترین خروجی ها را به دست شما برسانیم. چرا که معتقدیم کیفیت و زیبایی حق همه است. وجه تمایز اصلی استودیو کاتشو با سایر رقبا نیز در همین امر خلاصه می شود. ما در کاتشو معتقدیم که مشتری، مشتری را می آورد پس اولین دستمزد ما اعتماد و رضایت شماست. از این رو تمامی قیمت های ارائه شده در وبسایت کاتشو در حالت بهینه ارائه شده است.

  پاسخ به سوالات دیگر شما

  هزینه دقیق پروژه ی مدنظر من چقدر می باشد؟
  پاسخ به سوال شما :

  برای اطلاع دقیق از میزان هزینه و مدت زمان لازم برای تولید و ساخت پروژه ، می توانید به دو روش زیر عمل کنید که در هر دو صورت مشاورین کاتشو با دریافت اطلاعات پروژه مد نظر شما ، بهمراه مشاوره رایگان ، پیشنهاد طرح اولیه را برای شما آماده و اسال می کنند.
  1. پر کردن فرم تخمین و برآورد پروژه
  2. تماس با تلفن  09333831556

  در کاتشو نحوه ی پرداخت هزینه ها به چه صورت است؟
  پاسخ به سوال شما :

  در صورت توافق و همکاری بین طرفین ، برای پروژه های بزرگ که نیازمند استفاده از تجهیزات ، تخصص و نیروی انسانی هستند ، دریافت هزینه در دو مرحله صورت می گیرد بدین صورت که ابتدا 80 % کل هزینه ساخت پروژه ، در مرحله پیش تولید و مابقی هزینه ها در زمان تحویل پروژه دریافت می گردد. برای پروژه های تبلیغاتی با ابعاد کوچکتر، کل مبلغ در مرحله ی پیش تولید پرداخت می شود.

  آیا امکان بازبینی و نگارش مجدد ویدیو ها وجود دارد؟
  پاسخ به سوال شما :

  بارها به این مساله اشاره کرده ایم که هدف اصلی ما در کاتشو رضایتمندی مشتری است. از این رو بر خلاف قاعده موجود در بین رقبا ، امکان ویرایش و بازبینی پروژه ها را برایتان فراهم کرده ایم تا خشنودی و رضایت شما را به همراه داشته باشیم. 

  روند ساخت فیلم ها در استودیو کاتشو به چه صورت می باشد؟
  پاسخ به سوال شما :

  به طور کلی پس از توافقات اولیه، برنامه ریزی و طرح سناریو تولید، مراحل ساخت پروژه ها به سه دسته پیش تولید ، تولید و در آخر  تدوین و تحویل پروژه تقسیم می شوند. در مراحل پیش تولیدِ کار ، هماهنگی ها لازم جهت تصویر برداری میدانی و طرح استوری بردهای مرتبط با طراحی داخل فضای نرم افزار صورت می گیرند. در مرحله تولید پروژه ، با استفاده از تخصص های مختلف در زمینه فیلمسازی ، گرافیک و طراحی ، پروژه به مرحله تولید می رسد و در ادامه با تدوین ، ادیت و صدا گذاری کار آماده تحویل می شود.

  شرایط همکاری پیوسته برای تولید محتوای تصویری چگونه است؟
  پاسخ به سوال شما :

  استودیو کاتشو به منظور همکاری پیوسته در زمینه تولید محتوای تصویری برای مشتریان خود ، تیم ویدیو مارکتینگ خود را گِرد هم آورده است تا در کنار اعضای با تجربه و فعال در زمینه بازاریابی و هنر سینما ، مجموعه شما بتواند بهترین تولید محتوای تصویری خود را در راستای پیشرفت خود تولید کرده و آن را به معرض نمایش بگذارد. هزینه و تعرفه های تولید محتوا به صورت پیوسته و همکاری ادامه دار برای مجموعه شما به صورت مجزا و در یک پلن اقصادی به صرفه ارئه شده است که با مراجعه به صفحه خدمات ویدیو مارکتینگ می توانید از این پلن مقرون به صرفه در جهت تولید چندین محتوای تصویری و تبلیغاتی برای مجموعه خود استفاده کنید.

  WeCreativez WhatsApp Support
  پاسخگوی آنلاین استودیو کاتشو
  سلام چطور می تونم کمکتون کنم؟