خدمات تصویربرداری در استودیو کاتشو

ساخت تیزر تبلیغاتی با طرح سناریو متنی و تصویری به صورت خلاقانه و با وجود تیم متخصص و مجهز در استودیو فیلمسازی کاتشو به مرحله تولید و اجرا می رسد. ساخت تیزر تبلیغاتی در سبک های متنوع و با اهداف مختلفی امکان پذیر است، شما میتوانید از طریق فرم زیر و با مشخص کردن نوع تیزر درخواستی خود ، مشاوره رایگان خودتون رو در مورد پروژه تیزر مد نظر داشته باشید.

خدمات تصویربرداری پرده سبز

استودیو پرده سبز کاتشو به صورت کامل شامل تجهیزات تصویربرداری ، نور و صدا و همچنین باکس های تدوین می باشد. در اینجا با استفاده از تجهیزات کامل و عوامل متخصص مراحل تصویربرداری با پرده سبز انجام می گیرد.

برای دوستانی که تمایل به تدوین فیلم ضبط شده در استودیو پرده سبز را دارند، فیلم ها توسط تدوینگران استودیو به مرحله ادیت و صداگذاری می رسد.

آفیش ساعتی ، روزانه و بلند مدت برای خدمات فیلمبرداری پرده سبز در استودیو کاتشو فراهم است. به منظور کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با استودیو پرده سبز و آفیش تصویربرداری پرده سبز دکمه زیر را کلیک کنید.

خدمات فیلمبرداری

با توجه به عوامل تصویربرداری و تخصص های موجود در استودیو ، خدمات فیلمبرداری کاتشو بر اساس نوع فیلمبرداری به دو دسته تصویربرداری تبلیغاتی و تصویربرداری غیر تبلیغاتی تقسیم می شود که از مهمترین آنها می توان به موارد زیر اشاره کرد :

  • خدمات فیلمبرداری تبلیغاتی معرفی محصول و خدمات
  • تصویربرداری دوره های آموزشی در فضای داخلی و خارجی
  • فیلمبرداری فیلم مستند و فیلم های کوتاه سینمایی
  • تصویربرداری تشریفات ، کنسرت و نشست های داخلی – بین المللی
  • فیلمبرداری از پرسنل و محیط سازمانی – شرکتی
  • تصویربرداری مراسم جشن ، عروسی و فیلم فرمالیته

تمامی عوامل تصویربرداری استودیو کاتشو دارای تجربه چندین ساله در زمینه تصویربرداری می باشند. برای اطلاعات بیشتر و سفارش فیلمبرداری دکمه زیر را کلیک کنید.

خدمات تصویربرداری هوایی و هلی شات

استودیو کاتشو با توجه به دارا بودن تجهیزات و تخصص متنوع اپراتور های پرواز ، خدمات تصویربرداری هوایی را دو بخش تصویربرداری تبلیغاتی و غیر تبلیغاتی ارائه می دهد.

خدمات تصویربرداری هوایی بخش چشمگیری از زیبایی یک ویدیو تبلیغاتی را در بر می گیرد. خدمات تصویربرداری هوایی تبلیغاتی معمولا برای ساخت تیزر ها و فیلم های صنعتی به کار می رود.

تصویربرداری هوایی و هلی شات برای ساخت فیلم های فرمالیته عروس و داماد و همچنین موزیک ویدئو ها در کنار تصویربرداری فیلم های مستند و کوتاه سینمایی بخش دیگری از خدمات تصویربرداری هوایی استودیو کاتشو را شامل می شود. به منظور کسب اطلاعات کافی و سفارش تصویربرداری هوایی دکمه زیر را بزنید.

خدمات عکاسی

خدمات عکاسی کاتشو شامل دو بخش فضای داخلی و خارجی می شود. منظور از فضای داخلی ، فضای داخل استودیو و فضاهای بسته مانند خانه و محیط شرکت می باشد.

خدمات عکاسی کاتشو بر حسب کارهای تبلیغاتی و غیر تبلیغاتی و همینطور عوامل متخصص و نوع تصویربرداری و تجهیزات لازم شامل موارد زیر هستند :

عکاسی محصول، غذا و پوشاک ، عکاسی صنعتی و تولیدی ، عکاسی پرسنل شرکت و سازمانی ، عکاسی مراسم و تشریفات داخلی و بین المللی ، عکاسی کودک و عروس و داماد و … 

جهت سفارش و اطلاعات بیشتر در رابطه با خدمات عکاسی از طریق دکمه زیر وارد صفحه خدمات عکاسی شوید.

معرفی اعضای تصویر برداری