ساخت فیلم برای دانشگاه تربیت مدرس

 
 • دسته بندی
  ساخت فیلم صنعتی
 • درجه کیفی
  کلاس  B
 • سفارش دهنده
  دانشگاه تربیت مدرس
 • تاریخ تولید پروژه
  مرداد 1401
 • مراحل تولید
  جلسات پیش تولید > تصویربرداری >
  تدوین و صداگذاری
نمونه کار فیلم تبلیغاتی

درباره سه گانه فیلم دانشگاه تربیت مدرس

پروژه فیلم معرفی دانشگاه تربیت مدرس درمرداد ماه سال 1401 به سفارش دانشگاه و جمعی از برگزار کنندگان کنفرانس تولید شده است. این پروژه شامل خدمات تصویربرداری با استفاده از دو دوربین و گیمبال، تدوین و صداگذاری است. خروجی حاصله از پروژه دانشگاه تربیت مدرس در قالب سه ویدیو کار شده است که دو ویدیو مربوط به دانشگاه میباشد. این سه ویدیو در دسته بندی کلاس C استودیو فیلمسازی کاتشو قرار دارند.

دانشگاه تربیت مدرس یکی از دانشگاه های دولتی شهر تهران است که با هدف تربیت اعضای هیئت علمی دانشگاه ها در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری دانشجو می پذیرد. فیلم جلسه دفاع دانشگاه تربیت مدرس به منظور ثبت کردن یکی از جلسات دفاع مقطع دکتری در دانشکده مدیریت و اقتصاد این دانشگاه با حضور جمعی از نفرات برتر به ویژه دکتر حمیدرضا فتاحی توسط استودیو فیلمسازی کاتشو تهیه شده است.

خروجی یک رو تصویربرداری جلسه دفاع در دانشگاه تربیت مدرس در دو ویدیو 2 دقیقه ای ساخته و پرداخته شده است. در نهایت این ویدیوها در اختیار دانشجویان حاضر در جلسه و دانشگاه تربیت مدرس به منظور استفاده در شبکه های اجتماعی و وبسایت دانشگاه گذاشته شد. این دو ویدیو را همینک در پایین همین متن میتوانید تماشا کنید.

 

 
نمونه کار فیلم تبلیغاتی

گالری تصاویر پروژه دانشگاه تربیت مدرس

نمونه کار فیلم تبلیغاتی

چنانچه تمایل دارید در مورد تعرفه ها و شرایط خدمات شرکت فیلمسازی کاتشو مانند ساخت تیزر تبلیغاتی ، ساخت موشن گرافیک و ساخت فیلم صنعتی بیشتر بدانید؛ بر روی لینک آن ها کلیک کنید. اگر در مورد این خدمات سوال یا ابهامی دارید؛ می توانید با شماره ای که در بالای صفحه آمده است تماس بگیرید.


5/5 - (1 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *