تیزر تبلیغاتی ربات ویو تنیس Vive Tennis (نسخه انگلیسی)

  • دسته بندی
   ساخت تیزر تبلیغاتی
  • درجه کیفی
   کلاس  B
  • سفارش دهنده
   Vive Tennis
  • تاریخ تولید پروژه
   اسفند 1401
  • مراحل تولید
   جلسات پیش تولید  > تصویربرداری  >
   تدوین و صدا گذاری
نمونه کار فیلم تبلیغاتی
نمونه کار فیلم تبلیغاتی

درباره تیزر تبلیغاتی ربات Vive Tennis

پروژه تیزر تبلیغاتی معرفی ربات تنیس ویو در اسفند ماه سال 1401 به سفارش فاندر ها و شرکت واقع در خارج از ایران به مرحله تولید رسیده است. مراحل اولیه پیش تولید کار شامل طراحی سناریو متنی و روایت تصویری (استوری برد) به صورت سلسه جلسات آنلاین بین طرفین برگزار شد. خروجی جلسات سناریو به مدت زمان تقریبی 3 دقیقه به منظور معرفی محصول رباتیک ویو و مزایای استفاده از آن در زمین تنیس بود. استوری برد این پروژه در سه شیت و 48 پلان طراحی شد که در زیر مشاهده میکنید.

استوری برد ویدیو تبلیغاتی محصول
استوری برد تیزر تبلیغاتی محصول رباتیک
نمونه استوری برد تبلیغاتی معرفی محصول

مراحل تصویربرداری پروژه در دو روز مختلف توسط تیم تصویربرداری کاتشو و تجهیزات کامل انجام شد. ربات ویو تنیس یک ربات هوشمند در زمینه بازی تنیس می‌باشد که بیشتر مناسب بازیکنان حرفه ای و بازی هایی ست که سرعت عمل بازی در آن مطرح هست. این ربات با مکانیزم اتوماتیک و هوشمندی که در اختیار داره، توپ هایی با فاصله بلند و کوتاه را تشخصی داده و مثل یک توپ جمع کن اتوماتیک ، توپ رو به بازیکنان میرسونه. هدف از ساخت این ویدیو تبلیغاتی ، معرفی نسخه اولیه ربات ویو تنیس و آماده سازی فروش محصول به صورت گسترده در وبسایت رسمی شرکت و سایت آمازون بوده است.

نمونه کار فیلم تبلیغاتی
نمونه کار فیلم تبلیغاتی

گالری تصاویر پروژه تبلیغاتی Vive Tennis

نمونه کار فیلم تبلیغاتی
نمونه کار فیلم تبلیغاتی

چنانچه تمایل دارید در مورد تعرفه ها و شرایط خدمات استودیو کاتشو مانند ساخت تیزر تبلیغاتی ، ساخت موشن گرافیک و ساخت فیلم صنعتی بیشتر بدانید؛ بر روی لینک آن ها کلیک کنید. اگر در مورد این خدمات سوال یا ابهامی دارید؛ می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید تا مشاورین ما شما را راهنمایی کنند.

3/5 - (2 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *