فیلم تبلیغاتی گالری طلا جلیلیان

 • دسته بندی
  ساخت تیزر تبلیغاتی
 • سفارش دهنده
  گالری طلا جلیلیان
 • تاریخ تولید پروژه
  بهمن ماه 1400
 • آدرس پیج اینستاگرام
  JlnGold
 • مراحل تولید
  تصویربرداری میدانی > تدوین فیلم

تیزر تبلیغاتی گالری طلا

نمونه کار فیلم تبلیغاتی

درباره روند ساخت فیلم تبلیغاتی گالری طلا جلیلیان

پروژه فیلم تبلیغاتی گالری طلا جلیلیان به مناسبت روز مادر در اوایل بهمن ماه سال 1400 ساخته و منتشر شد. این پروژه شامل دو مرحله تصویربرداری میدانی و تدوین بود که اواخر دی ماه 1400 تصویربرداری آن انجام شد. این فیلم تبلیغاتی سفارشی با مضموم پاسداری از زحمات تمامی مادران سرزمینمان به شکل یک داستان کوتاه در آمده است. سناریو تصویری کار به این شکل است که در ابتدای فیلم شاهد دستان زحمت کش یک مادر هستیم. چهره مادر مشخص نیست و تنها فوکوس و توجه روی دستان سالخورده و زحمتکش مادر است. در ادامه پسر را داریم که به سمت طلافروشی رفته و برای مادر هدیه تهیه می کند. با تلفیق این دو سکانس در سکانس آخر هدیه پسر به مادر را در همان دست ها مشاهده میکنیم.

در ساخت این فیلم کوتاه تبلیغاتی از آهنگ نوستالژی فیلم میم مثل مادر با صدای مهیار فاضلی استفاده شده است. فیلم روز مادر گالری طلای جلیلیان با سفارش مشتری به منظور پخش در صفحات مجازی همچون اینستاگرام به مرحله تولید رسیده است.


تصاویر فیلم تبلیغاتی گالری طلا جلیلیان

نمونه کار فیلم تبلیغاتی

اگر مایل هستید در مورد دیگر خدمات شاخص و ممتاز در شرکت فیلمسازی کاتشو مانند ساخت موشن گرافیک ، ساخت فیلم مستند یا خدماتی از قبیل ساخت فیلم صنعتی بیشتر بدانید؛ بر روی لینک طلایی رنگ کلیک نمایید یا با متخصصان ما در کاتشو در تماس باشید.


 

5/5 - (2 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *