تیزر تبلیغاتی معرفی کافه هشت

 • دسته بندی
  ساخت تیزر تبلیغاتی
 • سفارش دهنده
  کافه 8
 • تاریخ تولید پروژه
  اردیبهشت 1401
 • مدت زمان تولید
  7  روز کاری
نمونه کار فیلم تبلیغاتی

درباره روند ساخت تیزر تبلیغاتی معرفی کافه 8

پروژه تیزر تبلیغاتی و معرفی کافه 8 در اردیبهشت سال 1401 تولید شده است. این تیزرتبلیغاتی به مناسبت افتتاحیه و معرفی کافه هشت در شهر کرج توسط استودیو فیلمسازی کاتشو به سفارش کارفرما تهیه شده است.

این پروژه در دسته یندی کلاس C تیزرهای تبلیغاتی استودیو فیلمسازی کاتشو قرار دارد و شامل خدماتی نظیر طراحی سناریو برای تصویربرداری، تصویربرداری میدانی، تنظیم موزیک اختصاصی و تدوین ویدیو است.

به دلیل انتشار این تیزر در شبکه‌های اجتماعی و امکان حذف ویدیو به دلیل کپی رایتینگ نکته حائز اهمیت در مرحله تدوین این پروژه تنظیم موزیک اختصاصی بود که توسط استودیو آهنگسازی کاتشو انجام شده است. درنهایت خروجی کار در قالب یک ویدیو 2 دقیقه‌ای در صفحه اینستاگرام کافه 8 قرار گرفته است.


 

گالری تصاویر تیزر تبلیغاتی معرفی کافه 8

نمونه کار فیلم تبلیغاتی

فروشگاه ها ، رستوران ها و حتی کافه ها می توانند از طریق ساخت انواع ویدیوهای تبلیغاتی و آموزشی ، ساخت موشن گرافیک حرفه ای و حتی ساخت فیلم مستند در مورد پشت صحنه کار، اعتماد مشتریان خود را جلب کرده و از این طریق باعث افزایش فروش خود شوند. اگر تمایل دارید در مورد بهترین شیوه تبلیغات و تعرفه های هر کدام بیشتر بدانید؛ می توانید با کارشناسان ما در مجموعه کاتشو تماس بگیرید.


 

5/5 - (1 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *