انیمیشن تبلیغاتی شرکت انرژی پاک

 

 • دسته بندی
   طراحی موشن گرافیک  
 • سفارش دهنده
  شرکت انرژی پاک
 • تاریخ تولید پروژه
  اردیبهشت 1401
 • مدت زمان تولید
  30 روز کاری
 • آدرس سایت
  www.Clean-energy.ir

ساخت انیمیشن تبلیغاتی شرکت انرژی پاک 

نمونه کار فیلم تبلیغاتی

درباره ساخت انیمیشن تبلیغاتی شرکت انرژی پاک

پروژه انیمیشن تبلیغاتی شرکت انرژِی پاک در اردیبهشت سال 1401 به سفارش کارفرما تولید شده است. این پروژه در دسته بندی کلاس B موشن گرافیک استودیو فیلمسازی کاتشو قرار دارد و شامل خدماتی نظیر طراحی سناریو، طراحی استوری برد، طراحی کاراکتر اختصاصی، ضبط صدا در استودیو کاتشو و پیاده سازی انیمیشن دو بعدی است.

در مرحله پیش تولید ویدیو انیمیشن تبلیغاتی شرکت انرژی پاک پس از برگزاری جلسات اولیه سناریو تبلیغاتی اختصاصی این مجموعه طراحی و استوری برد اولیه ویدیو انیمیشن تبلیغاتی شرکت انرژی پاک تهیه شد. پس از مرحله طراحی سناریو و استوری برد، اتودهای اولیه کاراکتر مسکات تهیه و توسط تیم انیمیشن سازی استودیو کاتشو به اجرا رسید.

در مرحله تولید ویدیو انیمیشن تبلیغاتی شرکت انرژی پاک نریشن پروژه در استودیو کاتشو به ضبط رسید و ویدیو انیمیشن دو بعدی انرژی پاک به مدت زمان 2 دقیقه جهت انتشار در شبکه‌های اجتماعی و وبسایت مجموعه جهت معرفی خدمات پیاده سازی و به اجرا رسید.


 

تصاویر پروژه انیمیشن تبلیغاتی شرکت انرژی پاک

نمونه کار فیلم تبلیغاتی

 


طراحی و ساخت ویدیوهای انیمیشنی دو بعدی و سه بعدی می تواند روشی موثر برای ساخت ویدیو تبلیغاتی و یا ساخت کلیپ اینستاگرام باشد زیرا این ویدیوها بیشتر در ذهن بینندگان می مانند و بیشتر احتمال دارد که به اشتراک گذاشته شوند. شما کاربران گرامی می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خدمات و تعرفه های ساخت کلیپ های تبلیغاتی بر روی لینک داده کلیک نمایید و یا از طریق اپراتور واتس اپ با ما در تماس باشید.


 

 

 

5/5 - (5 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *