• دسته بندی
  ساخت تیزر تبلیغاتی
 • درجه کیفی 
  کلاس B
 • سفارش دهنده
  رستوران قلب سفید
 • تاریخ تولید پروژه
  بهمن 1400
 • مراحل تولید
  پیش تولید > تصویربرداری میدانی > تدوین فیلم

ساخت تیزر تبلیغاتی رستوران قلب سفید

نمونه کار فیلم تبلیغاتی

درباره روند ساخت و تولید تیزر تبلیغاتی رستوران قلب سفید

پروژه رستوران قلب سفید در اوایل بهمن ماه سال 1400 با برگزاری جلسات اولیه با مدیریت وارد مرحله پیش تولید شد. در مرحله پیش تولید دو سناریو مناسبتی برای روز پدر و روز ولنتاین توسط مجموعه کاتشو تهیه و به تایید کارفرما رسید. در کنار دو ویدیو مناسبتی که با هدف اشتراک در شبکه های اجتماعی برنامه ریزی شده بود، در این پروژه از خدماتی نظیر عکاسی و تصویربرداری از محیط ، شعبات ، مشتریان و آشپزخانه رستوران توسط تیم استودیو کاتشو استفاده شد. در مرحله اول، تصویربرداری پروژه ویدیو روز پدر رستوران قلب سفید در استودیو پرده سبز کاتشو با همراهی عوامل تصویربرداری و بازیگر انجام شد.

در مرحله دوم، تصویربرداری پروژه تیزر ولنتاین رستوران قلب سفید، در شعبه سعادت آباد واقع در شهر تهران با بازدید از فضای مجموعه انجام شد. این پروژه با همراهی سه نفر از عوامل تیم تصویربرداری و دو بازیگر اجرا به مرحله تدوین رسید. در نهایت خروجی پروژه تبلیغاتی رستوران قلب سفید در قالب دو ویدیو مناسبتی و سه تیزر تبلیغاتی مجزا و پک عکاسی حرفه ای از محصولات و لوکیشن ها ساخته و پرداخته و تحویل داده شد. پروژه تبلیغاتی رستوران قلب سفید به منظور معرفی مجموعه بزرگ رستوران قلب سفید برای استفاده در شبکه‌های اجتماعی ساخته و تولید شده است.
 قسمتی از پشت صحنه تصویربرداری استودیو کروماکی کاتشو در ویدیو زیر قابل مشاهده است.


 

گالری تصاویر پروژه تیزر تبلیغاتی رستوران قلب سفید

نمونه کار فیلم تبلیغاتی

اگر می خواهید در مورد دیگر خدمات کاتشو مانند طراحی و ساخت موشن گرافیک تبلیغاتی ، طراحی لوگو و بنر ، طراحی کارت ویزیت ، ساخت فیلم صنعتی ، عکاسی مراسم و … بیشتر بدانید ؛ می توانید با کارشناسان ما در کاتشو تماس بگیرید یا به صفحه اصلی سایت مراجعه نمایید.


 

5/5 - (2 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *