ویدیو محتوای پیج اینستاگرام رهنج

 • دسته بندی
  ساخت تیزر تبلیغاتی
 • درجه کیفی 
  کلاس C
 • سفارش دهنده
  مرکز رهنج
 • تاریخ تولید پروژه
  اردیبهشت 1399
 • مراحل تولید
  جلسات اولیه > تصویربرداری
  در استودیو
  > تدوین و صداگذاری
نمونه کار فیلم تبلیغاتی

درباره روند ساخت ویدیو محتوای پیج اینستاگرام رهنج

تولید و ساخت سری ویدیوهای محتوای پیج اینستاگرام رهنج از اردیبهشت ماه سال 1399 آغاز شد. این ویدیو و سبک تولید محتوا در دسته بندی کلاس C استودیو کاتشو قرار میگیرد. در ساخت این محتوای ویدیویی از خدماتی مانند تصویربرداری و صدابرداری در استودیو پرده سبز، تدوین به همراه المان های گرافیکی استفاده شده است.

 تصویربرداری و صدابرداری ویدیوهای محتوای پیج اینستاگرام رهنج در استودیو پرده سبز کاتشو طی 2 روز انجام شد. سپس المان های گرافیکی استفاده شده در ویدیو توسط گرافیست کاتشو تهیه و در مرحله تدوین این المان ها در خروجی نهایی لحاظ شدن و در نهایت 4 ویدیو 2 دقیقه‌ای ساخته و پرداخته شد. این ویدیوها با محتوای آموزشی به صورت سریالی، جهت انتشار در صفحه اینستاگرام مجموعه رهنج توسط استودیو فیلمسازی کاتشو تهیه شده است.


گالری تصاویر ویدیو محتوای پیج اینستاگرام رهنج

نمونه کار فیلم تبلیغاتی


سایت های فروشگاهی می توانند از طریق ساخت انواع ویدیوهای تبلیغاتی و آموزشی ، ساخت موشن گرافیک حرفه ای و حتی ساخت فیلم مستند در مورد پشت صحنه کار، اعتماد مشتریان خود را جلب کرده و از این طریق باعث افزایش فروش خود شوند. اگر تمایل دارید در مورد بهترین شیوه تبلیغات و تعرفه های هر کدام بیشتر بدانید؛ می توانید با کارشناسان ما در مجموعه کاتشو تماس بگیرید.


 

5/5 - (1 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *