• دسته بندی
  ساخت فیلم آموزشی  
 • درجه کیفی 
  کلاس C
 • سفارش دهنده
  استوک لند
 • تاریخ تولید پروژه
  بهمن ماه 1398
 • مراحل تولید
  تصویربرداری > تدوین

ساخت تیزر تبلیغاتی استوک لند

نمونه کار فیلم تبلیغاتی

درباره ساخت ویدیو آموزشی یوتیوب استوک لند

ساخت سری ویدئو های آموزشی و بلاگری مجموعه استوک لند به منظور پخش در پلتفرم یوتیوب در زمستان 1398 استارت خورد. محتوای این سری ویدئو ها در زمینه تکنولوژی است که هر قسمت در رابطه با یک موضوع خاص میباشد. نمونه ویدئو قرار گرفته در این صفحه یکی از قسمت های مربوط به معرفی کارت های گرافیک می باشد که توسط عوامل مجموعه کاتشو به مرحله ضبط و تدوین درآمده است.

وحید قربانی از اعضای تیم استوک لند به عنوان بلاگر اصلی این سری از ویدئو ها در جلوی دوربین قرار گرفته است. به منظور ادامه دار بودن قسمت های آموزشی از ابتدای مراحل تولید کار تصمیم به طراحی و ساخت دکور ضبط گرفته شد که خروجی تحت عنوان استودیو استوک لند تی وی نام گذاری شد.

ساخت و تهیه سری ویدئو های یوتیوبی مجموعه استوک لند نزدیک به یک سال ادامه داشت. از دیگر موارد ویدیویی که در طی این مدت برای مجموعه استوک لند ساخته شد، میتوان به سری ویدئو های معرفی محصول در فروشگاه استوک لند و همچنین تیزر های جذاب گیم و معرفی قطعات کامپیوتر اشاره کرد.


 

تصاویر پروژه ویدیو آموزشی یوتیوب استوک لند

نمونه کار فیلم تبلیغاتی


چنانچه تمایل دارید در مورد تعرفه ها و شرایط خدمات شرکت فیلمسازی کاتشو مانند ساخت تیزر تبلیغاتی ، ساخت موشن گرافیک و ساخت فیلم صنعتی بیشتر بدانید؛ بر روی لینک آن ها کلیک کنید. اگر در مورد این خدمات سوال یا ابهامی دارید؛ می توانید با شماره ای که در بالای صفحه آمده است تماس بگیرید.


 

5/5 - (3 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *