تیزر تبلیغاتی واسپاری کرمان موتور

 • دسته بندی
  ساخت تیزر تبلیغاتی
 • درجه کیفی
  کلاس B
 • سفارش دهنده
  کرمان موتور
 • تاریخ تولید پروژه
  شهریور 1401
 • مراحل تولید
  پیش تولید > تصویربرداری میدانی > تدوین و صداگذاری
نمونه کار فیلم تبلیغاتی

درباره ساخت تیزر تبلیغاتی کرمان موتور

ساخت تیزر تبلیغاتی کرمان موتور در شهریور ماه سال 1401 توسط استودیو فیلمسازی کاتشو انجام شده است. این پروژه شامل خدماتی نظیر تصویربرداری با استفاده از گیمبال، تدوین، صداگذاری و عکاسی است.

پروژه تیزر تبلیغاتی کرمان موتور از سری ویدیوهای تبلیغاتی این برند در همکاری با استودیو فیلمیازی کاتشو است. این تیزر به منظور معرفی و به تصویر کشیدن یکی از خودروهای شرکت کرمان موتور به نام KMC K7 است. در ساخت این تیزر سعی شده تا ظاهر زیبا و خاص و فضای داخلی راحت و دلنشین و زیبای این ماشین به مخاطبان نشان داده شود.

تصویربرداری این سری تیزر تبلیغاتی واسپاری کرمان موتور طی یک مرحله و در یک روز در لوکیشن شهر تهران انجام شده است. این پروژه در دو سری تیزر و هر یک به مدت زمان 1 دقیقه تدوین و صداگذاری شده است. انتخاب موزیک، تصاویر مناسب و سبک تدوین در کیفیت ویدیوها تاثیر گذار بوده است. در نهایت خروجی نهایی تیزر تبلیغاتی کرمان موتور جهت استفاده در نمایشگاه ها و نمایندگی های کرمان موتور در سراسر کشور ساخته و پرداخته شد.


 

نمونه کار فیلم تبلیغاتی

تصاویر پروژه تیزر تبلیغاتی کرمان موتور

نمونه کار فیلم تبلیغاتی


چنانچه تمایل دارید در مورد تعرفه ها و شرایط خدمات شرکت فیلمسازی کاتشو مانند ساخت تیزر تبلیغاتی ، ساخت موشن گرافیک و ساخت فیلم صنعتی بیشتر بدانید؛ بر روی لینک آن ها کلیک کنید. اگر در مورد این خدمات سوال یا ابهامی دارید؛ می توانید با شماره ای که در بالای صفحه آمده است تماس بگیرید.


 

5/5 - (1 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *