چگونه می توانیم بازیگر تیزر تبلیغاتی شویم؟ + درآمد بازی در تیزر تبلیغاتی

چگونه می توانیم بازیگر تیزر تبلیغاتی شویم؟ + درآمد بازی در تیزر تبلیغاتی

تلاش برای تبدیل شدن به یک بازیگر تیزر تبلیغاتی و یا حتی بازیگر تلویزیون به صبر، مطالعه و در اغلب موارد شانس افراد بستگی دارد. اگرچه حوزه  ساخت تیزر تبلیغاتی و تبلیغات بسیار وسیع و مملو از فرصت های گوناگون است اما ممکن است گاهی این احساس در فرد به وجود بیاید که دیواری سفت و سخت دنیای بازیگری و تیزری را از دنیای دیگران جدا کرده است. تصمیم برای تبدیل شدن به یک تیزر تبلیغاتی ممکن است در ابتدا شامل سرخوردگی، تفکر خلاق و ریسک باشد اما در نهایت می‌ تواند تبدیل به یک شغل پر سود برای فرد شود.

ساخت تیزر تبلیغاتی

اولین قدم برای تبدیل شدن به یک بازیگر تیزر تبلیغاتی، زندگی در منطقه ‌ای با فرصت های گسترده است که این امکان دارد مستلزم انتقال به مکان و محله دیگری باشد که در آن تیزر های تبلیغاتی و فیلم های تلویزیونی زیادی فیلمبرداری می ‌شود مانند نیویورک یا لندن. شهر هایی که برنامه های تلویزیونی زیادی را فیلم برداری می‌ کنند فرصت مناسبی برای افراد هستند تا هنر خود را به نمایش بگذارند.

لازم به ذکر است که بسیاری از بازیگران تازه کار می ‌توانند به عنوان کار مجزا از طریق دیگران شغل دیگری را پیدا کنند .اگر چه مهاجرت به شهر بزرگ با تولید زیاد ممکن است مرحله ای ترسناک باشد اما باید بدانید تلاش برای تبدیل شدن به یک ستاره تیزر تبلیغاتی ممکن است سخت باشد.

در این مطلب قصد داریم تا به معرفی اینکه تیزر تبلیغاتی چیست و چگونه می توان بازیگر آن شد بپردازیم. تا پایان این مطلب با ما همراه شوید.

بازی در تبلیغات تلویزیونی

تیزر تبلیغاتی چیست؟

شرکت های تبلیغاتی برای بازیگری تیزر به دنبال افراد خود چهره و خوش اندام با بیان های خوب هستند. به این علت که اغلب مردم علاقه زیادی به دیدن زیبایی ها دارند و هنگامی که یک شخص خوش ‌چهره با صدای مناسب یک محصول را تبلیغ می ‌کند، بیشتر آن را می ‌پسندند و پیگیری می ‌کنند. البته استثنا در اکثر نقاط دنیا وجود دارد و بعضی دیگر در انتخاب بازیگر تیزر تبلیغاتی خود به شیوه های گوناگونی عمل می ‌کنند.

شرکت های تبلیغاتی ترجیح می ‌دهند از بازیگرانی استفاده کنند که چهره و اندام خاص و اعتماد به نفس بالایی داشته باشند. اما بعضا شرکت‌ های دیگر نیز وجود دارند که راه های دیگری را برای تیزر تبلیغاتی شدن ارائه می ‌دهند. شرکت های ساخت تیزر تبلیغاتی غالباً برای انتخاب بازیگران خود فراخوان می ‌دهند یا گاهی به سراغ دفاتر بازیگری و هنر می‌ روند و از آن ها درخواست می‌ کنند تا برای تیزر تبلیغاتی بازیگر مناسبی را به آن ها معرفی کنند.

 فراخوان های بازیگری تیزرهای تبلیغاتی در سایت های هنری، کانال های تلگرامی، گاهی صفحه های اینستاگرامی، گروه های واتساپی و فضای مجازی دیگر به اشتراک گذاشته می ‌شود. معمولاً بازیگرانی که رزومه بازیگری در تبلیغات را ندارند برای سه تا پنج کار اول خود هزینه ای دریافت نمی‌کنند اما بعد از اینکه وارد دنیای تیزر تبلیغاتی شدند، و پس از جمع کردن چند رزومه تیزری برای خود، می ‌تواند از شرکت ‌ها و موسسات دیگر تقاضای دستمزد کند و خود را یک بازیگر نیمه ‌حرفه ‌ای تیزر تبلیغاتی معرفی نماید.

بازیگر تبلیغات و تیزر

چگونه بازیگر تیزر تبلیغاتی شویم؟

بعد از دانستن تمام نکات برای بازیگر تیزر تبلیغاتی شدن، باید این نکته را بدانید که داشتن چهره زیبا و اندام مناسب شانس شما را برای بازی در تیزر تبلیغاتی بالا می ‌برد. در این موارد برای بازی کردن در تیزر های تبلیغاتی، فرد باید دارای استعداد و اعتماد به ‌نفس ویژه باشد و این موارد از اهمیت بالایی در این حوزه برخوردار است.

 از مهم ترین موارد دیگر برای شروع در هر کاری آموزش می باشد. زمانی که شما آموزش مناسبی ببینید و روش‌ ها و شگرد های بازیگری و تیزر شدن را به خوبی یاد بگیرید، در کنار داشتن چهره و اندام و استعداد و اعتماد به نفس خوب می ‌توانید تبدیل به بازیگر خوبی در تیزر های تبلیغاتی شوید.

چگونه بازیگر تیزر تبلیغاتی شویم

دستمزد بازیگری در تیزر تبلیغاتی چه میزان است؟

دستمزد بازیگری در تیزر تبلیغاتی کاملاً متفاوت است. به طور مثال زمانی که برای ساخت تیزر های تبلیغاتی گران قیمت پول خوبی از مشتری گرفته می ‌شود، معمولاً در این مدل کار ها شرکت‌ ها برای اینکه تیزر تبلیغاتی که می سازند کیفیت مناسبی را داشته باشد، همواره از بازیگران حرفه ای تر در تبلیغات خود استفاده می کنند که دارای رزومه کامل  و بهتری باشند.

 اما لازم به ذکر است که همه این ها به شرکت سازنده و تیزری که قرار است ساخته شود بستگی دارد. اگر بخواهیم قیمت حدودی در زمینه بازیگری تیزر تبلیغات را ارائه دهیم، به این صورت است که بازیگر در آن روزی ۲۰۰ هزار تومان و یا بیشتر دریافت می ‌کند. دستمزد بازیگران تبلیغاتی سینمایی که در تیزر تبلیغاتی بازی می ‌کنند بسیار بالاتر از دیگران است.

دستمزد بازیگری در تیزر تبلیغاتی

چگونه به دنیای تبلیغات پا بگذاریم؟

مشغول به کار شدن در شرکت های تبلیغاتی و تیزر های تبلیغاتی همواره امری جذاب و چالش برانگیز است .برای بسیاری از افرادی که تازه این کار را شروع کردند، ورود به یک آژانس تبلیغاتی چالشی بزرگ محسوب می ‌شود. راه‌ های بسیار زیادی وجود دارد که با استفاده از آن ها می توانید موانع را کنار بزنید و شغلی را در آژانس های تبلیغاتی پیدا کنید. برخی از آن ها عبارتند از:

 • سعی کنید در ابتدا به عنوان تیزر وارد آژانس های تبلیغاتی شوید

شما می توانید به عنوان کارآموز در آژانس های تبلیغاتی فعالیت کنید زیرا در آنجا اگر موقعیتی به وجود آمد این امکان وجود دارد که در شرکت تبلیغاتی مشغول به کار شوید. کارآموزی در آژانس تبلیغاتی به افراد کمک می‌ کند تا با موارد تبلیغاتی آشنا شوند. شما در این آژانس ها قادر هستید در حوزه ‌های مختلفی کار کنید که بدون کارآموزی امکان کار در آن ها وجود ندارد .

در آژانس های تبلیغاتی خودتان را نشان دهید و بگذارید آژانس تبلیغاتی بداند شما فرد مشتاقی هستید. تجربه ‌ای که در دوران کارآموزی به دست می ‌آورید بی نهایت ارزشمند است و می ‌تواند برای شما زمینه ساز کاری ثابت در آژانس شود.

 • هیچگاه شغل های کم اهمیت را دست کم نگیرید

بسیاری از افرادی که وارد صنعت تبلیغاتی شده اند، در کارنامه شان همواره کار های پر اهمیتی را انجام نداده اند. آن ها با پذیرفتن هر شغلی در یک سازمان آغاز کردند و سپس با تلاش در زمینه به ترفیع رسیدند.

 شما برای پیشرفت نباید از کار کردن در پوزیشن های ساده یا حقوق کم ترس داشته باشید. کارهای حتی ساده را هم بپذیرید و هر چیزی که می‌ توانید از آن ها بیاموزید. اگر فکر می کنید نمی ‌شود در یک شرکت پیشرفت زیادی کسب کنید اشکالی ندارد. می توانید با استفاده از تجارب کارآموزی، شغلی در شرکت‌ های دیگر انتخاب نمایید.

 • تبلیغات ویژه خود را خلق کنید

با spec ads کارتان را انجام دهید. این اصطلاح به تبلیغاتی که تازه کار ها برای نشان دادن استعداد و توانایی خودشان می سازند گفته می شود. Spec ads دو نوع دارد:

اولا می ‌تواند تبلیغ درجه یک و خلاقانه خود شما باشد و دوم بازآفرینی یک تبلیغ ساخته شده توسط شما است .

شاید شما فکر کنید بهتر است که تعریفی از یک شرکت تبلیغاتی معروف در مجله محبوبتان ارائه دهید. در عین حال می‌ توانید کاملاً کاری خلاقانه و تازه را برای برندی که وجود ندارد انجام دهید. هدف از این کار نمایش خلاقیت فردی و نحوه حل مشکلات توسط فرد است .

بازیگر کلیپ های تبلیغاتی

 • به وسیله رادیو و تلویزیون وارد این عرصه شوید

در تعداد زیادی از شبکه‌ های اجتماعی و ایستگاه های رادیویی، افرادی وجود دارد که به نوشتن متون تبلیغاتی می پردازند. این فراد برنامه های تبلیغاتی را برای شبکه رادیویی نیز تولید می نمایند. از این شانس بسیار خوب استفاده کنید و وارد این حوزه کاری شوید. از آنجا که بسیاری از شبکه ‌های رادیویی و تلویزیونی دستمزد زیادی را به این مشاغل پرداخت نمی ‌کنند، این امر فرصتی برای افراد کم تجربه و بی تجربه برای ورود به صحنه تبلیغات است.

 • به تحصیل در رشته ای مرتبط با آن  بپردازید

حتما نباید دانشجوی دانشگاه مشهوری باشید تا سرکار بروید. شما می ‌توانید چیز های زیادی را از دروس دانشگاهی یاد بگیرید. برای تحصیل در این رشته ها هم همیشه نیاز نیست که به شهر دیگری نقل مکان کنید. امروزه همه افراد می توانند به کمک اینترنت، منابع و آموزش های مختلف، به راحتی همه چیز را در خانه یاد بگیرید.

 • روابط مهم

تبلیغات از آن گونه تجارت هایی نیست که در آن فقط دانسته هایتان مهم باشد. در این کار باید روابط خوبی نیز داشته باشید.

 گاهی اوقات تنها تفاوت بین دو فرد جویای کار با استعداد، آشنایی با یکی از کارمندان آژانس تبلیغاتی است و همواره باید به دنبال موقعیت هایی برای دیدار با افرادی باشید که می‌ توانند در این صنعت به شما کمک کنند. بسیاری از شهر ها دارای باشگاه تبلیغاتی محلی هستند که در آن ها به صورت حرفه ‌ای سمینار های آموزشی و مراسم‌ های ویژه برگزار می ‌شود. به این گونه مکان‌ ها بروید و افرادی رل ملاقات کنید که می ‌توانند به عنوان کارفرمای بعدی شما قرار بگیرند.

درامد بازی در تیزرهای تبلیغاتی

 • پرشور باشید

برای وارد شدن به صنعت تبلیغات و بازی در تیزرهای تبلیغاتی باید فردی پر شور باشید و این شور و اشتیاق را وارد عرصه کاری خود نمایید.

سخن پایانی

برای ورود به دنیای بازیگری تیزر تبلیغاتی همواره باید این امر را به خاطر داشته باشید که این کار نیازمند تلاش و کوشش بسیار بالایی است و هنگام پا گذاشتن در این زمینه نباید از هیچ کوششی دریغ کرد. بسیاری از افرادی که کار تیزر تبلیغاتی انجام می ‌دهند در آینده می توانند به عنوان بازیگر نیز مشغول به کار شوند و از این طریق شغل مناسب خود را پیدا کنند.بازیگری در تیزر تبلیغاتی کار بسیار سختی نیست و تنها نیازمند اعتماد به نفس، فن بیان خوب و در بعضی از مواقع اندام و چهره متناسب است.

برخی از خدمات مهم شرکت فیلمسازی کاتشو عبارت اند از : ساخت موشن گرافیک ، ساخت فیلم صنعتی ، ساخت فیلم مستند ، خدمات ویدیو مارکتینگ ، ساخت فیلم مراسم . اگر تمایل دارید در مورد هر یک از این خدمات بیشتر بدانید؛ کافی است بر روی لینک هر یک از آن ها کلیک کنید یا با شماره ای که در بالای صفحه آمده است تماس بگیرید.

پیشنهاد ویژه کاتشو : اگر شرایط بازی در تیزرهای تبلیغاتی مانند صدا و ظاهر مناسب، تجربه بازیگری و دیگر عواملی که در این مقاله در مورد آن ها صحبت شد را دارید؛ می توانید برای همکاری با شرکت فیلمسازی کاتشو از طریق فرم استخدامی که در بالای صفحه آمده است و یا اپراتور واتس اپ با ما در تماس باشید. رزومه خود را برای ما ارسال کنید و منتظر پاسخ از سوی کارشناسان ما باشید.

خوشحال می شویم اگر این مقاله را برای دوستان خود و کسانی که علاقه به بازی در تیزرها و ویدیوهای تبلیغاتی دارند ارسال کنید. به علاوه می توانید نظرات خود را در قسمت دیدگاه ها با ما به اشتراک بگذارید.

4.2/5 - (8 امتیاز)

5 دیدگاه

 • سلام من خانمی۵۷ ساله هستم ک از بچگیم دلم میخواست هنر پیشه بشم واز بازی کردن در تلویزیون لذت میبردم و تو رویام بود والان دوس دارم اگر امکان دارد در تبلیغات شرکت کنم و شانسمو امتحان کنم با سپاس فراوان

 • سلام
  من ساکن استانبول هستم وعلاقه ی زیادی به حضور در تیزرهای تبلیغاتی دارم ۱۰ سال مدیر وموسس آموزشگاه ومدرسه رو داشتم ولی از نوجوانی عاشق بازیگری هستم و دنبال آرزوی اولم برگشتم امیدوارم راهنماییم کنید.
  ۳۷ سال سن دارم و چهره واندام مناسب
  ایمیلم درسته اعداد ش باید انگلیسی باشه که صفحه کلید یاری نکرد.

 • سلام وقت بخیر
  من خانمی ۵۵ ساله هستم علاقه بسیاری ب بازیگری و تبلیغات دارم اما متاسفانه تا الان موفق نشدم. ای کاش جایی بود ک لااقل برای یکبار هم شده تست بدم .

 • سلام
  برای تیزر تبلیغاتی به چه شماره و یا آدرسی باید مراجعه کرد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *