• دسته بندی
  ساخت تیزر تبلیغاتی
 • سفارش دهنده
  رستوران قلب سفید
 • تاریخ تولید پروژه
  بهمن 1400
 • آدرس وبسایت
  www.QalbeSefid.com
 • مراحل تولید
  پیش تولید > تصویربرداری میدانی > تدوین فیلم

ساخت تیزر تبلیغاتی رستوران قلب سفید

 

نمونه کار فیلم تبلیغاتی

درباره روند ساخت و تولید تیزر تبلیغاتی رستوران قلب سفید

پروژه تیزر تبلیغاتی رستوران قلب سفید در اوایل بهمن ماه سال 1400 با برگزاری جلسات وارد مرحله پیش تولید شد. در مرحله پیش تولید دو سناریو مناسبتی برای روز پدر و روز ولنتاین توسط مجموعه کاتشو تهیه و به تایید کارفرما رسید. در این پروژه از خدماتی نظیر عکاسی از محصولات، تصویربرداری و استودیو پرده سبز استفاده شده است.

مرحله اول، تصویربرداری پروژه تیزر ولنتاین رستوران قلب سفید، در شعبه سعادت آباد واقع در شهر تهران با بازدید از فضای مجموعه انجام شد. این پروژه با همراهی سه نفر از عوامل تیم تصویربرداری و دو بازیگر اجرا به مرحله تدوین رسید.

مرحله دوم، تصویربرداری پروژه تیزر روز پدر رستوران قلب سفید در استودیو پرده سبز کاتشو با همراهی دو نفر از عوامل تصویربرداری و یک بازیگر انجام شد. در نهایت خروجی پروژه ساخت تیزر رستوران قلب سفید در قالب دو ویدیو مناسبتی و یک تیزر تبلیغاتی در مرحله تدوین ساخته و پرداخته شد. پروژه تیزر رستوران قلب سفید به منظور معرفی مجموعه بزرگ رستوران قلب سفید برای استفاده در شبکه‌های اجتماعی ساخته و تولید شده است.


 

گالری تصاویر پروژه تیزر تبلیغاتی رستوران قلب سفید

نمونه کار فیلم تبلیغاتی

اگر می خواهید در مورد دیگر خدمات کاتشو مانند طراحی و ساخت موشن گرافیک تبلیغاتی ، طراحی لوگو و بنر ، طراحی کارت ویزیت ، ساخت فیلم صنعتی ، عکاسی مراسم و … بیشتر بدانید ؛ می توانید با کارشناسان ما در کاتشو تماس بگیرید یا به صفحه اصلی سایت مراجعه نمایید.


 

5/5 - (2 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *