تیزر کارخانه و گروه صنعتی عظیم

 • دسته بندی
  ساخت تیزر صنعتی
 • درجه کیفی 
  کلاس B
 • سفارش دهنده
  گروه صنعتی عظیم
 • تاریخ تولید پروژه
  تیر 1398
 • مراحل تولید
  پیش تولید > تصویربرداری میدانی > تدوین و صداگذاری

ساخت تیزر گروه صنعتی عظیم

نمونه کار فیلم تبلیغاتی

درباره روند ساخت تیزر کارخانه و گروه صنعتی عظیم

تیزر کارخانه و گروه صنعتی عظیم در تیر ماه سال 1398 تهیه شده است. این تیزر صنعتی در دسته بندی کلاس B استودیو کاتشو قرار دارد و از خدماتی نظیر تصویربرداری با گیم بال، تصویربرداری هوایی و ساخت موزیک اختصاصی در این پروژه استفاده شده است.

در مرحله پیش تولید ابتدا تیم تصویربرداری کاتشو از مجموعه گروه صنعتی بازید کرد و سپس سناریو و ایده اولیه برای معرفی این گروه صنعتی در قالب یک تیزر کوتاه به کارفرما ارائه و در مرحله تولید پس از تایید سناریو، به مدت 2 روز از فضای مجموعه گروه صنعتی عظیم تصویربرداری شد. پس از آن موزیک اختصاصی برای تیزر کارخانه و گروه صنعتی در استودیو آهنگسازی کاتشو تهیه و خروجی کار به مدت زمان 1 دقیقه جهت انتشار در سایت و شبکه های اجتماعی ساخته و پرداخته شد.


گالری تصاویر ویدیو تیزر گروه صنعتی عظیم

نمونه کار فیلم تبلیغاتی

سایت های فروشگاهی مانند استوک لند می توانند از طریق ساخت انواع ویدیوهای تبلیغاتی و آموزشی ، ساخت موشن گرافیک حرفه ای و حتی ساخت فیلم مستند در مورد پشت صحنه کار، اعتماد مشتریان خود را جلب کرده و از این طریق باعث افزایش فروش خود شوند. اگر تمایل دارید در مورد بهترین شیوه تبلیغات و تعرفه های هر کدام بیشتر بدانید؛ می توانید با کارشناسان ما در مجموعه کاتشو تماس بگیرید.


 

5/5 - (1 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *