فیلم صنعتی فولاد غرب بناب اسپارک

 • دسته بندی
  فیلم صنعتی
 • درجه کیفی
  کلاس B
 • سفارش دهنده
  شرکت فولاد غرب بناب (اسپارک)
 • تاریخ تولید پروژه
  مهر ماه 1401
 • مراحل تولید
  پیش تولید > تصویربرداری میدانی >
  تدوین و صداگذاری
نمونه کار فیلم تبلیغاتی

درباره ساخت فیلم صنعتی شرکت فولاد غرب بناب اسپارک

فیلم صنعتی شرکت فولاد غرب بناب با نام برند اسپارک در مهرماه سال 1401 به منظور نمایش در نمایشگاه باکو تهیه شده است. این پروژه در دسته بندی کلاس B فیلم صنعتی استودیو فیلمسازی کاتشو قرار دارد و شامل خدماتی نظیر تصویربرداری با گیمبال، تصویربرداری هوایی، طراحی اسلاید شو، طراحی لوگوموشن، طراحی سناریو و نریشن به زبان انگیسی میباشد. ویدیو اصلی که در بالای صفحه مشاهده میکنید به منظور نمایش خط تولید مشتری های مجموعه اسپارک و خروجی محصولاتشان به تولد رسیده است.

در مرحله پیش تولید ابتدا با برگزاری جلسه و مشخص شدن هدف از ساخت فیلم صنعتی اسپارک و بازدید تیم تصویربرداری استودیو کاتشو سناریو اولیه جهت تصویربرداری تهیه شد. سپس تصویربرداری فیلم صنعتی شرکت فولاد غرب بناب در دو لوکیشن متفاوت خارج از شهر تهران طی یک روز انجام شد. پس از مرحله تصویربرداری نریشن ویدیو به زبان انگلیسی توسط گوینده در استودیو کاتشو ضبط شد. در مرحله تدوین، ویدیو اسلاید شو برای نمایش محصولات، لوگوموشن به صورت اختصاصی طراحی شد و بر روی خروجی نهایی افکت های تصویری اعمال و صداگذاری انجام شد.

 در نهایت خروجی فیلم شرکت فولاد غرب بناب به مدت زمان 4 دقیقه برای استفاده در نمایشگاه بین المللی جهت معرفی محصولات و خدمات برند اسپارک در حوزه صنعتی توسط استودیو فیلمسازی کاتشو ساخته و پرداخته شد.


 

نمونه کار فیلم تبلیغاتی

تصاویر پروژه فیلم صنعتی فولاد غرب بناب اسپارک

نمونه کار فیلم تبلیغاتی


چنانچه تمایل دارید در مورد تعرفه ها و شرایط خدمات شرکت فیلمسازی کاتشو مانند ساخت تیزر تبلیغاتی ، ساخت موشن گرافیک و ساخت فیلم صنعتی بیشتر بدانید؛ بر روی لینک آن ها کلیک کنید. اگر در مورد این خدمات سوال یا ابهامی دارید؛ می توانید با شماره ای که در بالای صفحه آمده است تماس بگیرید.


 

5/5 - (1 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *