موشن گرافیک دو بعدی سایت دکتر اکانت

 • دسته بندی
  ساخت موشن گرافیک
 • درجه کیفی
  کلاس C
 • سفارش دهنده
  دکتر اکانت
 • تاریخ تولید پروژه
  تیر ماه 1401
 • مراحل تولید
  طراحی استوری برد > تصویرسازی و انیمیت
نمونه کار فیلم تبلیغاتی

درباره ساخت موشن گرافیک دو بعدی سایت دکتر اکانت

پروژه موشن گرافیک دو بعدی سایت دکتر اکانت در تیر ماه سال 1401 تهیه شده است. این پروژه شامل طراحی سناریو، طراحی استوری برد گرافیکی ،ضبط صدای گوینده و تصویرسازی است و در دسته بندی کلاس C ساخت موشن گرافیک استودیو انیمیشن سازی کاتشو قرار دارد.

در مرحله پیش تولید پس از مشخص شدن سناریو اولیه، استوری برد و نریشن پروژه موشن گرافیک دکتر اکانت توسط استودیو کاتشو تهیه شد. سپس تمامی سکانس ها و المان های گرافیکی استفاده شده در این انیمیشن در فضای نرم افزار طراحی و انیمیت شد.

مجموعه دکتر اکانت در زمینه تهیه اکانت های پریمیوم در سایت های اسپاتیفای، نت فلیکس، یوتیوب و… فعالیت می کند. پروژه موشن گرافیک تبلیغاتی دکتر اکانت به منظور معرفی خدمات این مجموعه با مدت زمان 1 دقیقه ساخته و پرداخته و در شبکه های اجتماعی نظیر وبسایت و اینستاگرام این مجموعه استفاده شده است.

نمونه کار فیلم تبلیغاتی

استوری برد موشن گرافیک دکتر اکانت

طراحی استوری برد انیمیشن دکتر اکانت
نمونه کار فیلم تبلیغاتی

تصاویر پروژه موشن گرافیک سایت دکتر اکانت

نمونه کار فیلم تبلیغاتی

چنانچه تمایل دارید در مورد تعرفه ها و شرایط خدمات شرکت فیلمسازی کاتشو مانند ساخت تیزر تبلیغاتی ، ساخت موشن گرافیک و ساخت فیلم صنعتی بیشتر بدانید؛ بر روی لینک آن ها کلیک کنید. اگر در مورد این خدمات سوال یا ابهامی دارید؛ می توانید با شماره ای که در بالای صفحه آمده است تماس بگیرید.


5/5 - (1 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *