ویدیو مراسم جشنواره فیلم کوتاه

 • دسته بندی
  ساخت تیزر تبلیغاتی
 • درجه کیفی 
  کلاس C
 • سفارش دهنده
  موزه سینما
 • تاریخ تولید پروژه
  دی ماه 1397
 • مراحل تولید
   تصویربرداری میدانی > تدوین 
نمونه کار فیلم تبلیغاتی

درباره روند ساخت ویدیو تیزر جشنواره فیلم کوتاه

تولید و مراحل تصویربرداری تیزر جشنواره فیلم کوتاه و تصویربرداری میدانی در دی ماه سال 1397 پیش از همه گیری بیماری کرونا توسط تیم تصویربرداری استودیو کاتشو آغاز شد. تصویربرداری این پروژه با تشکیل یک تیم 4 نفره میدانی به مرحله و سه دوربین مختلف انجام شد. در جلسات اولیه با مسئول روابط عمومی جشنواره و مرحله پیش تولید ابتدا لوکیشن برگزاری مراسم توسط تیم تصویربرداری کاتشو بازدید شد و پوشش تصویربرداری مراسم طی دو روز انجام شد. هدف از ساخت تیزر کوتاه جشنواره نیز ثبت تصاویری از اختتامیه این جشنواره برای انتشار در صفحات اجتماعی نظیر اینستاگرام و وبسایت های خبری بود که در نهایت خروجی کار به مدت زمان 1 دقیقه توسط تیم تدوین کاتشو تهیه شد. 

همچنین در همان سال ، لوگو موشن اختصاصی سی و ششمین جشنواره فیلم فجر توسط تیم طراحی و استودیو انیمیشن سازی کاتشو ساخته شد. این لوگوموشن به منظور استفاده بصری از رویداد جشنواره فجر آن سال در تیزر ها و ویدیو های منتشر شده استفاده شد. 


گالری تصاویر ویدیو مراسم جشنواره فیلم کوتاه

نمونه کار فیلم تبلیغاتی

سایت های فروشگاهی مانند استوک لند می توانند از طریق ساخت انواع ویدیوهای تبلیغاتی و آموزشی ، ساخت موشن گرافیک حرفه ای و حتی ساخت فیلم مستند در مورد پشت صحنه کار، اعتماد مشتریان خود را جلب کرده و از این طریق باعث افزایش فروش خود شوند. اگر تمایل دارید در مورد بهترین شیوه تبلیغات و تعرفه های هر کدام بیشتر بدانید؛ می توانید با کارشناسان ما در مجموعه کاتشو تماس بگیرید.


 

5/5 - (1 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *