• دسته بندی
  ساخت فیلم صنعتی
 • درجه کیفی 
  کلاس B
 • سفارش دهنده
  دانشگاه نوشیروانی بابل
 • تاریخ تولید پروژه
  پاییز 1400
 • مراحل تولید
  پیش تولید > تصویربرداری میدانی > تدوین فیلم

ساخت فیلم معرفی دانشگاه نوشیروانی

نمونه کار فیلم تبلیغاتی

درباره روند ساخت و تولید فیلم معرفی دانشگاه نوشیروانی بابل

پروژه ساخت فیلم دانشگاه نوشیروانی بابل در طی چند مرحله و به منظور چند هدف در پاییز سال 1395 وارد فاز اجرا شد. در مراحل ساخت پروژه ها تیم تصویربرداری و تدوین به مدت 15 روز در خوابگاه اساتید دانشگاه نوشیروانی اسکان داشت. فیلم هایی که برای دانشگاه نوشیروانی ساخته و پرداخته شد شامل چند بخش مجزا هستند : فیلم معرفی دانشگاه که در آن به صورت کامل به معرفی دانشگاه نوشیروانی و دانشکده های آن پرداخت می شود و با به تصویر کشیدن امکانات و زیرساخت های دانشگاه نوشیروانی مخاطب فیلم را به صورت کامل با فضای دانشگاه آشنا می سازد. 

از طرفی فیلم آماده سازی 12 امین دوره از مسابقات روباتیک کشوری را در این پروژه داشتیم که به درخواست دبیر خانه دائمی رباتیک دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل به مرحله تولید و اجرا رسید. در پروسه مسابقات رباتیک فیلم مصاحبه با عوامل و شرکت کنندگان و همچنین پشتیبانی از رویداد های تصویری مسابقات در طی سه روز را داشتیم.

در طی انجام و تولید این پروژه خاطره انگیز مشکلات و کم خوابی های متعددی شامل حال تیم تولید بود ولی بسیاری از دانشجویان دانشگاه نوشیروانی بابل با تیم تولید به خوبی همراهی کردند و خاطرات خوبی را در این سفر کاری برای تیم تولید رقم زدند. ویدئو پشت صحنه آماده سازی و برگزاری مسابقه رباتیک سال 1395 که ساخته شد، بخشی از خاطرات تیم تولید را با خود به همراه دارد. در سال 1397 مجدد تیم تصویربرداری به منظور ساخت تیزر تبلیغاتی مسابقات بین المللی روبونیت در سال 2019 میلادی در دانشگاه نوشیروانی بابل جضور به عمل آورد.


 

نمونه کار فیلم تبلیغاتی

 

گالری تصاویر فیلم معرفی دانشگاه نوشیروانی بابل


از خدمات مهم و پرطرفدار در استودیو فیلمسازی کاتشو که می توانید از آن ها برای توسعه و رونق کسب و کار و برند خود استفاده نمایید؛ ساخت موشن گرافیک ، ساخت فیلم های مراسم ، ساخت تیزر تبلیغاتی و نیز خدمات ویدیو مارکتینگ هستند. برای اطلاع از تعرفه ها و شرایط با ما در تماس باشید.


5/5 - (2 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *