• دسته بندی
  استاپ موشن / ساخت موشن گرافیک 
 • سفارش دهنده
  دانشگاه آزاد اسلامی
 • تاریخ تولید پروژه
  آذر ماه 1400
 • مدت زمان تولید
  15 روز کاری
 • آدرس سایت
  Srb.iau.ir

ساخت استاپ موشن دانشگاه آزاد اسلامی

نمونه کار فیلم تبلیغاتی

درباره ساخت فیلم استاپ موشن فراخوان دانشگاه

پروژه فیلم استاپ موشن از حماسه تا حماسه در آذر ماه سال 1400 تولید شد. این فیلم استاپ موشن در قالب یک فراخوان برای دانشجویان، کارکنان و اساتید دانشگاه آزاد اسلامی و به سفارش بخش واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد ساخته شده است. این فیلم استاپ موشن با مضمون جشنواره از حماسه تا حماسه 2 که در قالب 9 حماسه مهم نظیر: دفاع مقدس، روز دانشجو، نیمه شعبان، 13 رجب، 22 بهمن و … تهیه و تولید شد.

فیلم استاپ موشن فراخوان دانشگاه به منظور آگاهی مخاطبان دانشگاه آزاد و پخش گسترده در سراسر فضای مجازی ساخته شد. شبکه هایی نظیر اینستاگرام، بلی، آپارات و تلگرام از جمله مواردی بودند که ویدئو در آنها پخش و دست به دست شد.

مراحل طرح سناریو اولیه و مشخص کردن متن گوینده فیلم استاپ موشن فراخوان دانشگاه، طی 2 جلسه در واحد علوم و تحقیقات دانشگاه انجام شد. پس از تایید طرح سناریو متنی نوبت به طراحی سناریو تصویری ویدیو رسید که با استفاده از همکاری و تجربه تیم تصویربرداری استودیو کاتشو و تیم انیمیشن سازی، استوری برد تصویری کار به سفارش دهنده ارائه شد. بعد از تایید استوری برد، مراحل تصویربرداری و ضبط نریشن گوینده آغاز شد. مرحله تدوین و صداگذاری پروژه فیلم استاپ موشن فراخوان دانشگاه نزدیک به یک هفته زمان برد.


 

تصاویر پروژه فیلم استاپ موشن فراخوان دانشگاه

نمونه کار فیلم تبلیغاتی


در پایان شایسته است که بگوییم ساخت تیزر تبلیغاتی خلاقانه و حرفه ای و ساخت فیلم مستند و واقعی از پشت صحنه کلاس ها و دوره ها می تواند از دیگر گزینه هایی باشد که دانشگاه ها و مراکز آموزشی برای ترویج یک فرهنگ یا فعالیت خاص می توانند از آن بهره ببرند. اگر مایل هستید در مورد آن ها بیشتر بدانید ؛ با کارشناسان ما در کاتشو تماس بگیرید.


 

5/5 - (2 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *