فیلم صنعتی شرکت ابزار سرا

 • دسته بندی
  ساخت فیلم صنعتی
 • درجه کیفی 
  کلاس B
 • سفارش دهنده
  شرکت ابزار سرا
 • تاریخ تولید پروژه
  دی ماه 1400
 • مراحل تولید
  بازدید و طرح سناریو  > تصویربرداری
  میدانی
   > تدوین و صداگذاری

ساخت فیلم صنعتی ابزارسرا

نمونه کار فیلم تبلیغاتی

درباره روند ساخت و تولید فیلم صنعتی ابزار سرا

پروژه فیلم صنعتی شرکت ابزار سرا در اواسط بهمن ماه سال 1400 در شهر تهران با تهیه سناریو از جانب کارفرما وارد مرحله تولید و اجرا شد. مجموعه ابزار سرا با بیش از 25 سال سابقه فعالیت به عنوان نماینده ابزار های برقی و شارژی بوش و 10 سال سابقه درخشان به عنوان نماینده رسمی تجهیزات شست و شو کارچر آلمان در ایران شناخته شده است. نام ابزار سرا برای مشتریان خودش تداعی کننده کیفیت بالا و خدمات منحصربه فرد پس از فروش است. به همین منظور این مجموعه برای معرفی هر چه بیشتر خود و رسالتش اقدام به ساخت فیلم صنعتی و همکاری با استودیو کاتشو کرده است. پروژه صنعتی ابزار سرا در دسته بندی کلاس B استودیو فیلمسازی کاتشو قرار می‌گیرد و با همکاری 4 نفر از عوامل استودیو کاتشو تهیه شده است. در ساخت فیلم صنعتی ابزار سرا خدماتی مانند تصویربرداری حرفه ای با گیمبال و تصویربرداری هوایی یا هلی شات مورد استفاده قرار گرفته است. همچنین دو نسخه نریشن با متن های زبان فارسی و انگلیسی در استودیو صدا کاتشو به مرحله ضبط رسید

پس از مراحل میدانی و تصویربرداری از محیط مجموعه و انبار شرکت ابزار سرا، پروژه فیلم صنعتی ابزار سرا در قالب 2 ویدیو به مدت زمان 3 دقیقه در دو نسخه فارسی و انگلیسی در مرحله تدوین ساخته و پرداخته شد. پروژه فیلم صنعتی ابزار سرا به منظور معرفی مجموعه، زیرساخت ها و محصولات موجود برای استفاده در شبکه‌های اجتماعی و سایت شرکت ابزار سرا تولید شده است.

 

گالری تصاویر پروژه فیلم صنعتی ابزار سرا

نمونه کار فیلم تبلیغاتی

شما کاربران گرامی می توانید با استفاده از خدمات ساخت تیزر تبلیغاتی کاتشو که به قیمت مناسب در مقایسه با دیگر شرکت ها ارائه می شود و نیز ساخت موشن گرافیک ، سرمایه گذاری مطمئنی در امر تبلیغات آنلاین داشته باشید. زیرا کیفیت بالای تیزرهای تهیه شده در استودیو کاتشو هر بیننده ای را به خودش جلب کرده و سبب افزایش آگاهی از برند و فروش شما خواهد شد.


5/5 - (5 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *