• دسته بندی
  ساخت فیلم صنعتی
 • درجه کیفی 
  کلاس B
 • سفارش دهنده
  دانشگاه علوم و فنون مازندران
 • تاریخ تولید پروژه
  زمستان 1395
 • مراحل تولید
  پیش تولید > تصویربرداری میدانی > تدوین فیلم

ساخت فیلم معرفی دانشگاه علوم و فنون مازندران

نمونه کار فیلم تبلیغاتی

درباره روند ساخت و تولید فیلم معرفی دانشگاه علوم و فنون مازندران

سری فیلم های دانشگاه علوم و فنون مازندران در زمستان سال 1395 وارد فاز پیش تولید شد. طی جلسات مکرر و برنامه ریزی ها جهت ساخت و تولید چند فیلم برای دانشگاه علوم و فنون ، تیم تصویربرداری به شهر بابل سفر کرد. در این پروژه دانشگاهی به سفارش ریاست دانشگاه علوم و فنون مازندران چند فیلم مجزا با کارکرد های متنوع به مرحله تولید رسید.

تمرکز اصلی تیم تولید بر روی ساخت فیلم معرفی دانشگاه علوم و فنون و نمایش امکانات و دانشکده های این مجموعه بود. در کنار فیلم معرفی دانشگاه و دانشکده ها ، ویدئو تاریخچه دانشگاه نیز در کنار یک مستند کوتاه شهری در رابطه با شهر بابل نیز به مرحله تولید رسید. تهیه فیلم مصاحبه با عوامل دانشگاه نظیر رئیس دانشگاه علوم و فنون و اساتید دانشگاه و همچنین تصویربرداری از کلاس ها و زیرساخت های موجود ، بخشی از موارد تهیه شده جهت ساخت فیلم ها بود.

در زمستان 1395 دانشگاه علوم و فنون مازندران برگزار کننده کنفرانس بین المللی صنایع در شهر بابل بود که بخشی از ویدئو های ساخته شده به منظور نمایش در آن کنفرانس به مرحله تولید و تدوین رسید. تصویربرداری این پروژه به مدت دو هفته در شهر بابل و بابلسر به طول انجامید که برای تیم تصویربرداری و تدوینگر در یکی از ساختمان های دانشگاه اسکان فراهم شد. در این پروژه پر چالش و خاطره انگیز شاهد همکاری های متعدد دانشجویان خوب دانشگاه علوم و فنون مازندران با تیم و عوامل ساخت فیلم بودیم. 

 

نمونه کار فیلم تبلیغاتی

گالری تصاویر فیلم معرفی دانشگاه علوم و فنون مازندران

 

5/5 - (3 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *