• دسته بندی
  ساخت موشن گرافیک
 • درجه کیفی 
  کلاس B
 • سفارش دهنده
  شرکت Pfeisinger
 • تاریخ تولید پروژه
  اسفند ماه 1400
 • مراحل تولید
  پیش تولید طرح سناریو > طراحی شیت > انیمیت کار

ساخت تیزر تبلیغاتی فایزینگر

نمونه کار فیلم تبلیغاتی

درباره ساخت وایت برد انیمیشن شرکت فایزینگر

پروژه وایت برد انیمیشن شرکت فایزینگر در اسفند ماه سال 1400 با برگزاری جلسات تصویری با کارفرما وارد مرحله پیش تولید شد. فیلم وایت برد انیمیشن شرکت فایزینگر به منظور معرفی خدمات این شرکت و به تصویر کشیدن، مراحل تامین مواد اولیه برای ساخت دارو به مشتریان بین المللی این مجموعه در قالب ویدیو یک وایت برد انیمیشنی به زبان انگلیسی توسط استودیو انیمیشن سازی کاتشو ساخته شده است.

پروژه وایت برد انیمیشن شرکت فایزینگر در سطح کلاس B استودیو انیمیشن سازی کاتشو قرار می گیرد و شامل خدماتی نظیر طراحی سناریو متنی، طراحی استوری برد (سناریو تصویری)، طراحی و تصویرسازی سفارشی شیت‌ها و صدای گوینده به زبان انگلیسی است.

در مرحله پیش تولید ابتدا سناریو متنی با توجه به مراحل تامین مواد اولیه دارو تهیه و پس از آن استوری بُرد پروژه با چاشنی از طنز انیمیشنی طراحی شد. در مرحله تولید، شیت‌ها و کاراکترها به صورت اختصاصی تصویرسازی و پس از ضبط نریشن به زبان انگلیسی ویدیو وایت برد انیمیشن فایزینگر پیاده سازی شد.

پروژه ساخت وایت برد انیمیشن شرکت فایزینگر در قالب یک ویدیو 2 دقیقه‌ای جهت استفاده در شبکه های اجتماعی و وبسایت مجموعه تهیه شده است. از دیگر پروژه های این شرکت می توان به ساخت تیزر تبلیغاتی آن اشاره کرد که توسط استودیو فیلمسازی کاتشو ساخته شده است و در صفحه نمونه کارهای کاتشو قابل مشاهده است


تصاویر پروژه وایت برد انیمیشن شرکت فایزینگر

نمونه کار فیلم تبلیغاتی

از خدمات مهم کاتشو می توان به ساخت فیلم صنعتی ، طراحی لوگو برندینگ ، ساخت فیلم مستند و بسیاری موارد دیگر اشاره کرد که شما کاربران گرامی می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آن ها به صفحه اصلی سایت مراجعه کرده یا با شماره ای که در بالای صفحه آمده است، تماس بگیرید.


 

5/5 - (5 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *