موشن گرافیک شرکت ران فلر

 • دسته بندی
  ساخت موشن گرافیک
 • درجه کیفی 
  کلاس C
 • سفارش دهنده
  شرکت ران فلر
 • تاریخ تولید پروژه
  اردیبهشت 1401
 • مراحل تولید
  طرح سناریو > طراحی استوری برد > انیمیت و صداگذاری

  ساخت موشن گرافیک شرکت رانفلر
نمونه کار فیلم تبلیغاتی

درباره ساخت موشن گرافیک شرکت ران فلر

پروژه موشن گرافیک تبلیغاتی شرکت ران فلر در اردیبهشت سال 1401 تولید شده است. این پروژه در دسته بندی کلاس B موشن گرافیک استودیو فیلمسازی کاتشو قرار دارد و شامل خدماتی نظیر طراحی سناریو و استوری برد، خدمات ضبط صدا در استودیو کاتشو، تصویرسازی آبجکت و کاراکتر به صورت اختصاصی و پیاده سازی موشن دوبعدی است.

درمرحله پیش تولید پس از تایید سناریو متنی، استوری برد (سناریو تصویری) پروژه موشن گرافیک تبلیغاتی شرکت رانفلر با توجه به سناریو متنی توسط تیم انیمیشن استودیو کاتشو تهیه شد. آبجکت ها و کاراکتر استفاده شده در پروژه به صورت اختصاصی با توجه به هویت و رنگ سازمانی شرکت رانفلر طراحی و پیاده سازی شد.

استوری برد موشن گرافیکنریشن این پروژه با دو گوینده آقا و خانم در استودیو کاتشو به ضبط رسید و در نهایت خروجی موشن گرافیک تبلیغاتی شرکت رانفلر به مدت زمان 1:30 تهیه شد. این ویدیو جهت استفاده در سایت مجموعه و شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام و آپارات توسط استودیو انیمیشن سازی کاتشو اجرا شده است.


 

تصاویر پروژه موشن گرافیک شرکت رانفلر

نمونه کار فیلم تبلیغاتی


چنانچه تمایل دارید در مورد تعرفه ها و شرایط خدمات شرکت فیلمسازی کاتشو مانند ساخت تیزر تبلیغاتی ، ساخت موشن گرافیک و ساخت فیلم صنعتی بیشتر بدانید؛ بر روی لینک آن ها کلیک کنید. اگر در مورد این خدمات سوال یا ابهامی دارید؛ می توانید با شماره ای که در بالای صفحه آمده است تماس بگیرید.


 

5/5 - (1 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *