• دسته بندی
  استاپ موشن / ساخت موشن گرافیک 
 • درجه کیفی
  کلاس B
 • سفارش دهنده
  خمیربازی تابنده
 • تاریخ تولید پروژه
  آذر ماه 1400
 • مراحل تولید
  پیش تولید طرح سناریو > تصویربرداری > تدوین استاپ موشن

ساخت استاپ موشن خمیربازی تابنده

نمونه کار فیلم تبلیغاتی

درباره ساخت فیلم استاپ موشن خمیربازی تابنده

فیلم استاپ موشن تبلیغاتی خمیربازی تابنده در آذر ماه 1400 به مرحله تولید رسید. مراحل پیش تولید و صحبت در مورد سناریو در آبان ماه طی دو جلسه انجام شد. در این پروژه استاپ موشن تبلیغاتی ، سفارش دهنده با مشخص کردن مزیت های محصول و پارامتر های مهم قابل ارائه ، در روند اجرای صحیح سناریو متنی کمک بسزایی کردند. خمیربازی تابنده اولین خمیر بازی خوراکی دارای سیب سلامت در ایران است.

یکی از بهترین روش های تبلیغات تصویری برای این محصول و محصولات مشابه ، استفاده از تکنیک موشن گرافیک و استاپ موشن هست. در پروژه فیلم استاپ موشن خمیربازی تابنده با استفاده از تجهیزات استودیو استاپ موشن کاتشو و طراحی صحنه متناسب با طرح سناریو اولیه، فیلمبرداری کار انجام شد. فیلمبرداری به مدت زمان دو روز با همکاری تیم انیمیشن و تصویربرداری به طول انجامید.

سناریو متن گوینده و ضبط صدا در استودیو همزمان با مراحل تولید و فیلمبرداری انجام شد. در انتها با اتمام فیلمبرداری و در دست داشتن فایل نریشن گوینده ، مراحل نرم افزاری شروع شد. در این مرحله با تدوین راش ها ، صداگذاری ها و طراحی های وکتور کار به مرحله پایانی رسید. پروژه استاپ موشن خمیر بازی تابنده به کمک عوامل و تیم کاتشو ، با حداقل هزینه ممکن و کیفیت مطلوب ساخته و پرداخته شد. این فیلم با سفارش مشتری به منظور پخش در شبکه های اجتماعی و سرویس های اشتراک ویدئو ساخته شد.

 


 

تصاویر پروژه فیلم استاپ موشن خمیربازی تابنده

نمونه کار فیلم تبلیغاتی


شما می توانید از دیگر روش های تبلیغاتی مانند ساخت تیزر تبلیغاتی ، ساخت فیلم مستند ، ساخت فیلم صنعتی و … برای ترویج استفاده از یک محصول یا خدمت استفاده نمایید. برای آگاهی از تعرفه این خدمات در استودیو کاتشو می توانید از منوی بالای سایت یا صفحه اصلی سایت استفاده کنید.


 

5/5 - (4 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *