انیمیشن شرکت پتروشیمی زاگروس

 • دسته بندی
  ساخت انیمیشن
 • سفارش دهنده
  شرکت پتروشیمی زاگرس
 • تاریخ تولید پروژه
  تیر ماه 1399
 • مدت زمان تولید
  30 روز کاری
 • آدرس سایت
  www.zpcir.com

ساخت انیمیشن پتروشیمی زاگرس

نمونه کار فیلم تبلیغاتی

درباره روند ساخت انیمیشن شرکت پتروشیمی زاگرس

ساخت انیمیشن شرکت پتروشیمی زاگرس در تیر ماه سال 1399 با برگزاری جلسات اولیه وارد مرحله تولید شد. این انیمیشن در دسته بندی کلاس B استودیو کاتشو قرار دارد و شامل خدماتی نظیر طراحی سناریو، طراحی استوری برد، ضبط صدای گوینده در استودیو، طراحی المان‌های اختصاصی و پیاده سازی انیمیشن دو بعدی است.

در مرحله پیش‌ تولید انیمیشن شرکت پتروشیمی زاگرس ابتدا سناریو با موضوع اطلاع رسانی درباره محیط زیست و خطرات استفاده از پلاستیک و سپس سناریو تصویری آن توسط استودیو کاتشو تهیه شد. در مرحله تولید صدای گوینده در استودضبط و المان‌های استفاده شده در این انیمیشن به صورت اختصاصی طراحی شد. و در نهایت خروجی کار در قالب یک ویدیو 1 دقیقه‌ای برای انتشار در شبکه‌های اجتماعی و بسایت‌ها تهیه و اجرا شده است.

 


 

گالری تصاویر پروژه انیمیشن شرکت پترو نیرو صبا

نمونه کار فیلم تبلیغاتی

سایت های فروشگاهی مانند استوک لند می توانند از طریق ساخت انواع ویدیوهای تبلیغاتی و آموزشی ، ساخت موشن گرافیک حرفه ای و حتی ساخت فیلم مستند در مورد پشت صحنه کار، اعتماد مشتریان خود را جلب کرده و از این طریق باعث افزایش فروش خود شوند. اگر تمایل دارید در مورد بهترین شیوه تبلیغات و تعرفه های هر کدام بیشتر بدانید؛ می توانید با کارشناسان ما در مجموعه کاتشو تماس بگیرید.


5/5 - (1 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *