فیلم صنعتی شرکت ابزارسرا

 • دسته بندی
  ساخت فیلم صنعتی
 • سفارش دهنده
  شرکت ابزارسرا
 • تاریخ تولید پروژه
  دی ماه 1400
 • آدرس وبسایت
  www.Abzarsara.com
 • مراحل تولید
  تصویربرداری میدانی> استودیو صدا > تدوین فیلم

ساخت فیلم صنعتی ابزارسرا

نمونه کار فیلم تبلیغاتی

درباره روند ساخت و تولید فیلم صنعتی ابزارسرا

پروژه فیلم صنعتی ابزارسرا در اواسط بهمن ماه سال 1400 در شهر تهران با تهیه سناریو از جانب کارفرما وارد مرحله تولید و اجرا شد. پروژه صنعتی ابزارسرا در دسته بندی کلاس B استودیو فیلمسازی کاتشو قرار می‌گیرد و با همکاری 4 نفر از عوامل کاتشو تهیه شده است. در پروژه صنعتی ابزارسرا از خدماتی مانند تصویربرداری با ژیان کرین، نریشن و صدای گوینده به دو زبان فارسی و انگلیسی استفاده شده است. 

پس از تصویربرداری میدانی از محیط مجموعه و انبار شرکت ابزارسرا، پروژه فیلم صنعتی ابزارسرا در قالب 2 ویدیو به مدت زمان 3 دقیقه در دو نسخه فارسی و انگلیسی در مرحله تدوین ساخته و پرداخته شد. پروژه فیلم صنعتی ابزارسرا به سفارش کارفرما به منظور معرفی مجموعه، خدمات و محصولات برای استفاده در شبکه‌های اجتماعی و سایت شرکت ابزارسرا تولید شده است.

 

گالری تصاویر پروژه فیلم صنعتی ابزارسرا

نمونه کار فیلم تبلیغاتی

شما کاربران گرامی می توانید با استفاده از خدمات ساخت تیزر تبلیغاتی کاتشو که به قیمت مناسب در مقایسه با دیگر شرکت ها ارائه می شود و نیز ساخت موشن گرافیک ، سرمایه گذاری مطمئنی در امر تبلیغات آنلاین داشته باشید. زیرا کیفیت بالای تیزرهای تهیه شده در استودیو کاتشو هر بیننده ای را به خودش جلب کرده و سبب افزایش آگاهی از برند و فروش شما خواهد شد.


 

5/5 - (5 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *